Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (60) összesen
Like Tree67Likes

Téma: A magyar állam szembemegy az EU-jogszabályokkal?

  1. #31
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    25-ről 27-re emelte a fidesz, de a szocik emelték 20-ról 25re az áfát, 2% miatt h hőbörög mindenki, de az 5% miatt meg senki, nem értem

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    25-ről 27-re emelte a fidesz, de a szocik emelték 20-ról 25re az áfát, 2% miatt h hőbörög mindenki, de az 5% miatt meg senki, nem értem
    Én azt nem értem miért jönnek az emberek az ilyen hozzászólásokkal. Ha az mszp emelt 5%-ot, akkor a fidesz is nyugodtan emelhet? Van egy pont, amit már nem lehet túllépni, ők megtették. Nyilvánvalóan sz@r mindkét párt, ne legitimálja már senki az egyiket a másik ellenében.

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te hol voltál amikor kirobbant az öszödi beszéd?
    Annál bicskaforgatóbb dolgot nem tudnék mondani a múlt magyar politikájából, aztán mit ért el az utcára vonuló tömeg? Semmit se, mindenki maradt a helyén a komcsik pedig verték szét még jobban az országot.
    Én se értek egyet ezzel a politikával ami most zajlik, de ne felejtsük el kik juttatták idáig ezt az országot, ki emelte meg 27%-ra az áfát, államcsőd szélén volt az egész amikor jött a kormányváltás..
    Maradjunk annyiban, hogy együtt b@szták szét az országot a rendszerváltás óta (többekkel egyetemben).
    Lordtebeli and van Gerwen like this.

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 07. 01.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    25-ről 27-re emelte a fidesz, de a szocik emelték 20-ról 25re az áfát, 2% miatt h hőbörög mindenki, de az 5% miatt meg senki, nem értem
    Ez így volt, igazad van. Először csökkentették 20%-ra, aztán 2009-ben a válság miatt kellett visszaemelni 25-re. De amúgy lényegtelen. A legalja, ami most van. Szerintem minden éppeszű ember látja. Vagy ha mégsem, majd észreveszi, amikor újra útlevelet kérnek Hegyeshalomnál. A legnagyobb baj pedig az, hogy amikor megint van egy hír, ami mindenkinek rossz, kivéve Vajnáéknak és a spanoknak, akkor is jönnek olyan hsz-ek, hogy ne felejtsük el, mi volt stb. Ahelyett, hogy egyszer tényleg összefogás lenne, mielőtt még túl késő lesz.
    Utoljára módosítva: Gotcha87 által: 2014. 10. 28. 10:23
    csopi71 likes this.

  5. #35
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    OFF

    Mindegy milyen színű a párt a rendszerváltás óta volt ez is hatalmon meg az is, többször is, mégis ott tartunk ahol tartunk, ez egységesen a magyar politikai elitnek köszönhető legyen az piros, narancs, zöld, kék vagy hupilila!

    ON
    Lucky Zola, Krono, csopi71 and 2 others like this.

  6. #36
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te hol voltál amikor kirobbant az öszödi beszéd?
    Annál bicskaforgatóbb dolgot nem tudnék mondani a múlt magyar politikájából, aztán mit ért el az utcára vonuló tömeg? Semmit se, mindenki maradt a helyén a komcsik pedig verték szét még jobban az országot.
    Én se értek egyet ezzel a politikával ami most zajlik, de ne felejtsük el kik juttatták idáig ezt az országot, ki emelte meg 27%-ra az áfát, államcsőd szélén volt az egész amikor jött a kormányváltás..
    Ezek szerint te sem tudod miről szól az öszödi beszéd. Nem baj, csak ne félinfók alapján vagdalkozz. Attól függetlenül persze szar mindegyik.


    Viszont szerintem ***** jó dolog, hogy így alakult. Mert mostmár biztosan tudjuk, az elkövetkező jópárévben nem lesz legális online poki magyarországon. Így legalább nincsenek hiú ábrándjaink és nem várunk semmire. Aki menni akart, mehet, aki gondolkodott hogyan oldja meg, az most elkezdheti.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  7. #37
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Hogy egy kicsit a cikkhez érdemben is hozzászóljak a következő dolgok miatt fogja ezt a javaslatot az EUB elkaszálni:

    Közös piac: a négy gazdasági szabadság (áruk, munkaerő, szolgáltatások, tőke) szabad mozgásának biztosítása, közös politikák összessége. Jogi alapja: Római Szerződés
    Egységes belső piac: olyan belső határok nélküli térség, melyben biztosított az áruk, a személyek, szolgáltatások és a tőke szabad mozgása. A közös piac olyan továbbfejlesztett változata, ahol a négy gazdasági szabadság szabad áramlását akadályozó egyéb, nem kereskedelmi típusú (fizikai, pénzügyi, technikai) korlátait is felszámolják. Jogi alapja: Egységes Okmány (hatálybalépés: 1987.01.01.)

    Mindezek alapján, ha ezt a javaslatot elfogadják akkor az SzJ. Zrt. monopol helyzetbe kerül, így sérül a szolgáltatás szabad áramlása. Egyetlen tagország jogi szabályozása sem lehet ellentétes az EU szabályozással.

  8. #38
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy egy kicsit a cikkhez érdemben is hozzászóljak a következő dolgok miatt fogja ezt a javaslatot az EUB elkaszálni:

    Közös piac: a négy gazdasági szabadság (áruk, munkaerő, szolgáltatások, tőke) szabad mozgásának biztosítása, közös politikák összessége. Jogi alapja: Római Szerződés
    Egységes belső piac: olyan belső határok nélküli térség, melyben biztosított az áruk, a személyek, szolgáltatások és a tőke szabad mozgása. A közös piac olyan továbbfejlesztett változata, ahol a négy gazdasági szabadság szabad áramlását akadályozó egyéb, nem kereskedelmi típusú (fizikai, pénzügyi, technikai) korlátait is felszámolják. Jogi alapja: Egységes Okmány (hatálybalépés: 1987.01.01.)

    Mindezek alapján, ha ezt a javaslatot elfogadják akkor az SzJ. Zrt. monopol helyzetbe kerül, így sérül a szolgáltatás szabad áramlása. Egyetlen tagország jogi szabályozása sem lehet ellentétes az EU szabályozással.
    Eddig is hasonló véleményen voltam, így továbbra is azt mondom,h rövid távon belül nem lesz érdemi változás ebben a dologban, ami az online pókerjátékosokat érintené. Ezeknek a narancsagyú idiótáknak ven/lesz elég gondjuk így is:

    - fenn kell tartani a látszatot,h minden f.szán működik az országban. (lássuk be ez nem egyszerű)
    - úgy bevezetni a megszorításokat,h ne lázadjanak a parasztok
    - az egymillió új munkahely teremtése helyett, lázadás nélkül kib.szni kb 100000 közalkalmazottat
    - az EU-s pénzekből minnél többet lecsípni.
    - megfelelni a folyamatos külföldi b.sztatásoknak
    - közben figyelni Putyinra is
    - kivédeni a ballibek folyamatos támadásait
    - kimagyarázni az épp aktuális sikkasztási/áfacsalási vagy egyéb mutyi ügyet
    - ezt majdnem elfelejtettem, folyamatos holokauszt megemlékezéseket tartani.

    Szerintem nyugodtan hátra lehet dőlni, és abban bízni,h nehogy pl a PS-nél hülyüljenek meg, és mindenféle fishmentő okossággal rukkoljanak elő.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2014. 10. 28. 12:04

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Én először azt hittem, hogy a PA leszerződtette Trunkó Barnabást és elindította a légből kapott rovatot.

    Az a baj, hogy ezek az emberek akik ilyen javaslatokkal állnak elő nem normálisak. Komoly lóvét tennék arra, hogy az egész szerencsejáték törvényért nagyon el fog meszelni minket az EU. Legalábbis a gyakorlat szerencsére ezt mutatja.

  10. #40
    Lelkes újonc palingenia avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 13.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    Bár totál apolitikus vagyok, véleményem szerint a legnagyobb gond, hogy Magyarország csak földrajzilag tartozik Európához. Nyugati bérről álmodozik, szocializmusban kinevelt politikusokra szavaz és mindenben (ahogy azt a múlt rendszerben megszokta) az államtól vár segítséget.
    Csak egy dolog miatt örülök, hogy magyarnak születtem, hogy a legkifejezőbb nyelvet mondhatom anyanyelvemnek. "Sajnos" a hazámat már elhagytam, így a téma nem érint.
    Lordtebeli likes this.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •