Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 12 (12) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Mennyi pénz van jelenleg az NL CG-ben

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Mikki86: Valamit összekeverek? Én azt hittem, hogy Te egy póker gosu vagy... 10$/óra? Heh?

    Én kb. pont ezt a szintet tudom hozni, NL25-50-en, és persze nem PS-on.
    Ha ennél feljebb lépek, akkor általában hatalmas bukta a vége.

    Én azt vallom, hogy ezt a szintet csak kivételes adottságokkal rendelkező emberek érik el. pl. szorgalmasak, intelligensek, kitartóak, következetesek, stb.

    Akikre ez jellemző, azok az élet minden területén sikeresek lesznek.

    Én jelenleg menedzserként dolgozom, mellette azért 5-6 éve lenyomok havi 20k handet. Nekem az a véleményem, hogy a póker kevésbé stresszes.
    A munkahelyemen néha úgy érzem, hogy nincs az a pénz, hogy tovább csináljam. A pókert nagyon szeretem.

    Szerintem ez totál egyén függő, hogy kinek mi éri meg. Szerintem a póker alternatívája egy vállalkozás, és nem egy munkahely.

    xoxo, T79
    Utoljára módosítva: tesla79 által: 2014. 10. 29. 07:46
    Civilfish and RMA like this.

  2. #12
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdemben keves, omahaban sok



    Nem igy kell felfogni. Pokerben nem az a cel h a magyar fizetes 2szereset keressuk meg, hanem eljutni egy olyan szintre, ahol 20-30szorosat is meg tudod keresni lazan 1 honap alatt es nyilvan hatar a csillagos eg. Regen sok ismerosom leragadt nl20on, en mar ezt akkor is ereztem h bennuk nem volt meg az a szemlelet, ami bennem megvan pl(nekik eleg volt havi 1k mert az mo on jo), viszont en soha nem ugy ulok le h most penzt szeretnek nyerni,hanem h minel magasabb teten akarok jatszani.Szal nyilvan aki elkezd pokerezni ne az legyen az elso celja h keressen meg 100kt 2 honap alatt... Nah mindegy ez egy hosszabb tema.

    Egyebkent, hoszutavon mar tenyleg csak a legkemenyebbek maradnak talpon ms+.En meg mindig elso helyre emelem a mentalis felkeszultseget meg a megfelelo eletkorulmenyeket.

    Akik erre azt kerdezik h nah jo es ha nem keresek sokat, akkor hogy lesznek az eletkorulmenyeim rendben? A valasz: rossz a megkozelites, a ketto nem annyire fugg ossze, mint azt sok ember gondolja.

    Igazad van ebben. De nem véletlenül írtam, hogy egyébként. Amellett, hogy a játék a lényeg, az az órabér még mindig nem rossz.
    Utoljára módosítva: NovaTerra által: 2014. 10. 29. 13:51

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •