Oldal: 123 / 175 ElsőElső ... 2373113121122123124125133173 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.221 - 1.230 (1749) összesen
Like Tree207Likes

Téma: iPoker hálózat

  1. #1221
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Infernulum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma láttam, ez csak Betfair vagy minden iPoker teremre vonatkozik és a Fee növekedés a lényege? hyper Hu-n most 4%

    Dear,

    At Betfair you always get the best possible products and services. To ensure you continue to get a premium experience, we are increasing the base commission rate on Betfair Exchange markets in your country to 6.5% from January 30th.
    You can of course continue to earn significant discounts of up to 60% on this commission rate through the Betfair points system. A full explanation of how your commission is calculated can be found at Betfair Learning.
    This rate increase does not apply to any promotional markets with a fixed commission rate.
    Thank you for your continued business and good luck with your future betting at Betfair.
    Yours sincerely,
    Betfair Customer Service
    Please note that the "Rules" tab which is found on each market on the website is incorrectly displaying the Market Base Rate as 5%. The correct Market Base Rate for you is 6.5%.
    Ez sportfogadás.

  2. #1222
    Lelkes újonc RandomRambo avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Szánalmas ez az ipoker.. a hatalmas fee-ből amit leszednek miért nem tudnak egy olyan szoftvert csinálni ami nem omlik össze 2 percenként? Meg tudja ezt nekem valaki mondani?
    Twitter: RandomRambo

  3. #1223
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    elég ****a egyik terembe sem tudok belépni...

  4. #1224
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    winner megy
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  5. #1225
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Betfairnél is bebocsátást nyertem egy gyors unreg session erejéig

  6. #1226
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Én nem tudo mi történt de az a 2014 nem az ipoker éve, elvileg egy csomó újítást hoztak de a softver nem változott semmit, illetve szarabb lett! Mi az amit egy éve nem tudnak normálisan megoldani? Állandóan loading tables. Ráadásul alig van jó asztal ! persze mikor megy el, éppen akkor amikor végre összekaparok 9 viszonlyag jó asztalt 50-en, és a az egyik fish 3beteli a másikat én meg cold 4betelek AA-val, majd connection lost, persze net volt! Nevetséges az a kliens! Basszus nem az ipoker a harmadik vagy második legnagyobb szolgáltató? K***a *******
    benyo87h likes this.

  7. #1227
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet Civilfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem tudo mi történt de az a 2014 nem az ipoker éve, elvileg egy csomó újítást hoztak de a softver nem változott semmit, illetve szarabb lett! Mi az amit egy éve nem tudnak normálisan megoldani? Állandóan loading tables. Ráadásul alig van jó asztal ! persze mikor megy el, éppen akkor amikor végre összekaparok 9 viszonlyag jó asztalt 50-en, és a az egyik fish 3beteli a másikat én meg cold 4betelek AA-val, majd connection lost, persze net volt! Nevetséges az a kliens! Basszus nem az ipoker a harmadik vagy második legnagyobb szolgáltató? K***a *******
    Szebben nem is igen fogalmazhattam volna!
    Elég fos ez a fos,és most is fos

  8. #1228
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 05. 02.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Tegnap óta nem tudok belépni, nálam is állandóan "loading tables" ügyfélszolgálat meg persze hárít hogy a pokeresek javítják, de két hét alatt most már 3 nap volt, hogy nem tudtam belépni. ( Betfair ) komolyan mondom kezd velük tele lenni a tököm, de nagyon.

  9. #1229
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet Infernulum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap óta nem tudok belépni, nálam is állandóan "loading tables" ügyfélszolgálat meg persze hárít hogy a pokeresek javítják, de két hét alatt most már 3 nap volt, hogy nem tudtam belépni. ( Betfair ) komolyan mondom kezd velük tele lenni a tököm, de nagyon.
    Én azért kaptam egy "megnyugtató" választ a panaszaimra,miszerint gőzerővel dolgoznak a problémán!(hány éve is?) 48 órán belül,kijavítják ,majd a kellemetlenség közepette elveszett pénzt megtérítik. Úgy legyen

  10. #1230
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Infernulum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap óta nem tudok belépni, nálam is állandóan "loading tables" ügyfélszolgálat meg persze hárít hogy a pokeresek javítják, de két hét alatt most már 3 nap volt, hogy nem tudtam belépni. ( Betfair ) komolyan mondom kezd velük tele lenni a tököm, de nagyon.
    Érdekes, hogy nekem ment Betfair estétől T-s nettel, kollegának Invitellel viszont nem... Tényleg kurv@ rossz vicc, ami itt folyik az elmúlt napokban, amikor hajrázna az ember a raceken...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •