Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By kriispirolls

Téma: Érdekes póker partik - 2014. 10. 28

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2014. 10. 28

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6
    max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: SB
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    Online játszol egy hatfős asztalon, amikor cutoffból minimumot emel egy 40/15-öt játszó fish, akiről nincs sok információd. 9 nagyvakig 3betelsz dáma pároddal. Megadása után az AT2 flopon check/callolsz, az 5 turnön ő mögéd passzol. Riverre a 4 érkezik, a kassza $21,5, a fish elõtt pedig $23 van még. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Annyira face up vagyunk ezzel a line-nal, hogy itt még fish is nagyon ritkán fog gyengébbel hívni riveren, pláne ilyen runouton, ha flöss/sorhúzón volt azt valszeg inkább turnön üti. Mi soha nem játszanánk így erős Ax-t, két párt, szettet, ő viszont simán checkbackelhet turnön Ax-el amivel nem akart check/raiset kapni vagy nem érzett valuet. Én fish ellen itt vagy 1/3 - 1/4 potot betelek hátha még fizet egy kicsit Tx-el, vagy check/foldolnék. Ha több infónk lenne a blöffölési szokásairól beleférhetne egy ch-call, de ismeretlen ellen sztem elég optimista move.
    Utoljára módosítva: kriispirolls által: 2014. 10. 29. 11:07
    NovaTerra likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 14.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Sztem is kevés ez az info x/c-re, a legtöbb 40/15-féle fish elég passzív lesz, de némelyik hajlamos riveren blöffölgetni, ha erről nem tudok semmit akkor, inkább dobni szoktam. Szerintem kb az összes Ax-et így játszaná (bet, x, bet), plusz a lyuksorok javát is blockoljuk szal info nélkül tuti fold.

    Ja és könyörgöm, mekkorát hívott?
    Utoljára módosítva: nyikhmur által: 2014. 10. 29. 12:06

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •