Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (37) összesen
Like Tree49Likes

Téma: PLO botok fosztogatnak az iPoker hálózatban?

  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 07. 01.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudnak összejátszani. Max annyi lehet beállítva, hogy kerüljék egymást. De kb leszarják, mert tuti nem 1 gazdi van.
    Pedig pont arról is szó van, hogy össze tudnak játszani. Követem a 2+2-s topikot és erről is írtak. Illetve, még mindig nem tudom, pontosan kikről van szó, de én is nagyon sok érdekes dologgal találkoztam, amiket pl. PS-en nem.
    Az is felmerült, hogy valamelyik terem botjai. Amúgy ennek is lenne értelme. Akár 100%-nál nagyobb rb is elérhető plo20-100-on. Ez nem tudom, melyik terem ek éri meg.
    Lehet, így szednek vissza egy kicsit.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    azert, admin, latom, te is elvezed a munkadat: boring1.jpg D
    banoster and Dozso like this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    ja, idiota vok, botring. sry
    banoster likes this.

  4. #14
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet Gotcha87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig pont arról is szó van, hogy össze tudnak játszani. Követem a 2+2-s topikot és erről is írtak. Illetve, még mindig nem tudom, pontosan kikről van szó, de én is nagyon sok érdekes dologgal találkoztam, amiket pl. PS-en nem.
    Az is felmerült, hogy valamelyik terem botjai. Amúgy ennek is lenne értelme. Akár 100%-nál nagyobb rb is elérhető plo20-100-on. Ez nem tudom, melyik terem ek éri meg.
    Lehet, így szednek vissza egy kicsit.
    Igen, ez a rész vonatkozik az összejátszásra.

    "Több jel arra mutat, hogy a botok megosztják egymással a hole card adatokat, és ehhez mérten alakítanak ki nyerő stratégiát, hatalmas edge-et szerezve a PLO játékokban."

    Tehát előfordulhat, hogy nyolc lap játszik négy ellen, és bár külön-külön hátul vannak, együttesen nagy esélyük van a potra.

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 07. 01.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez a rész vonatkozik az összejátszásra.

    "Több jel arra mutat, hogy a botok megosztják egymással a hole card adatokat, és ehhez mérten alakítanak ki nyerő stratégiát, hatalmas edge-et szerezve a PLO játékokban."

    Tehát előfordulhat, hogy nyolc lap játszik négy ellen, és bár külön-külön hátul vannak, együttesen nagy esélyük van a potra.
    Igen, pont ilyenekkel talákoztam én is. Voltak a feltételezett regeknek olyan move-jaik, amik csak akkor lehetnek +ev-sek, ha tudják, hogy bizonyos lapok már csak kisebb valószínűséggel jöhetnek.
    Egyébként ez volt az egyik ok, amiért ott hagytam az ipokert.

  6. #16
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    hol tudok ilyen atommenő botot szerezni? ő lesz a robotbarátom (mint spben buttersnek )
    SMaster50 and CsabiST like this.

  7. #17
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Nekem nagyon sanszos, h 888-on is hasonló folyik plO50-200 asztalokon.
    Bizonyítékom nincs ellenük, de ott is 20k+ hand alapján számomra gyanús a hasonlóság egyes NYERŐ regulárok statjainál...

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát előfordulhat, hogy nyolc lap játszik négy ellen, és bár külön-külön hátul vannak, együttesen nagy esélyük van a potra.
    Azzal nem sokat érnének, mert ha egyenként mínuszos a botok EV-je, akkor az összegük EV-je is az lesz. Inkább az van, hogy pl ha az egyik botnál top szett van a másiknál meg középső, és ott a reg is a potban, akkor a középső szettes bot dobni fog, vagy ha az egyik bot sok outját blokkolja a másiknak, akkor csak az egyik fog callolni, stb.

  9. #19
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Ezek még nem látták a Dánfiu -t játszani Dán már nem is bot hanem husáng
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Botok iPokeren? Nem létezik?

    A termek szabályzatában benne van, h indíthatnak botokat az akció létrehozása miatt. Nyilván ezek nem nyerő botok.
    Persze ezek a botok amiről itt szó van privát alkalmazásban vannak. Nem tudom PLO-ban mi a helyzet, de SNG-n nap mint nap játszok felismert botokkal. Az egyik kedvencem -9,2 ROI-t hoz azokon az asztalokon ahol ott vagyok pár kollégával. Mivel kihasználjuk a gyengeségeiket örülök, h vannak, mert gyorsabban indulnak az asztalok és még nyerek is tőlük.
    Ha nem lennének sanszos, h kevesebb mennyiséget tudnék letolni és a profitom is kisebb lenne.
    Éljenek a botok!
    misirulez likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •