Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (39) összesen
Like Tree13Likes

Téma: itt jo a call, szerintetek?

  1. #21
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Peticiós topikot lehetne indítani ahol Marcow elemez?
    Vállalom. Csak ne szemeteljük tele már más topic-ját. Lehetsz tisztelettudó velem más topicban/blogban is. Indíts egyet vicckirály!

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vállalom. Csak ne szemeteljük tele már más topic-ját. Lehetsz tisztelettudó velem más topicban/blogban is. Indíts egyet vicckirály!
    Ok főnök indítom , csak előtte fel akarta mérni h van-e rá igény. Álszerény meg nem értett zseni
    Marcow likes this.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vállalom. Csak ne szemeteljük tele már más topic-ját. Lehetsz tisztelettudó velem más topicban/blogban is. Indíts egyet vicckirály!
    "Tisztelet

    WikiSzótár.hu: az online magyar értelmező szótár (meghatározások, jelentések, példák, eredetek, szinonimák, szócikk, fogalom)

    tisztelet (főnév)


    1. csodálat érzése valaki iránt a tulajdonságai, tudása vagy hozzáértése miatt. "

    gondoltam a pot odds mellett, ezt is jo lenne megtanulnod

  4. #24
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Tisztelet

    WikiSzótár.hu: az online magyar értelmező szótár (meghatározások, jelentések, példák, eredetek, szinonimák, szócikk, fogalom)

    tisztelet (főnév)




    1. csodálat érzése valaki iránt a tulajdonságai, tudása vagy hozzáértése miatt. "

    gondoltam a pot odds mellett, ezt is jo lenne megtanulnod

    Gratulálok!

    "Irónia

    WikiSzótár.hu: az online magyar értelmező szótár (meghatározások, jelentések, példák, eredetek, szinonimák, szócikk, fogalom)

    irónia (főnév)





    1. Rejtett gúny, amelyben a lekicsinylés a dicséret, magasztalás alakját ölti magára, és ezzel a beszélő nevetségessé tesz egy rossz dolgot úgy, hogy nyilvánvaló ellentmondás van a tény és állítás között."
    Netrol likes this.

  5. #25
    Lelkes újonc kiscash avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    el tudok kepzelni olyan reget BB-n, aki elott sokkal nagyobb erot repelunk a call-al, es ledob par lapot (55-88) aminek nagyon nem orulnenk
    Igen, de többnyire nem ez fog előfordulni ha kallozunk. Inkább ránk tolják, vagy jönnek szédelegni kisebb mint 1es sprnél, és hát oop nem lesz könnyű játszani ilyen körülmények között 44gyel.
    Meg ez nem az a flatrange amikor utg allint kallozunk utg+1en.
    van Gerwen and WINAMAXDONK like this.
    "A szerencse a véletlen báli ruhája. A véletlen pedig az Isten inkognitója itt a világban."

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Ezeket a lapokat sztem nem dobálják le 11freezouton . Regek rádtolják igy, fishek meg tolják vagy szédelegnek.Ha izolálsz reg 55-66 al nem fog overcallolni, és sokan fognk 77-88at dobni. Én read nélkül 99+ AQ+ al overcallolnék 88 AJ necces. Readdel persze szüklhet tágulhat a range.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet kiscash eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, de többnyire nem ez fog előfordulni ha kallozunk. Inkább ránk tolják, vagy jönnek szédelegni kisebb mint 1es sprnél, és hát oop nem lesz könnyű játszani ilyen körülmények között 44gyel.
    Meg ez nem az a flatrange amikor utg allint kallozunk utg+1en.
    felreertettel, nalam is a push a megoldas, csak arra akartam ravilagitani a hsz-edet inkanbb kiegeszitve, mint kotozkodve vele, hogy nagyon ritkan a call meg lehet opcio, de a fold semmikepp

  8. #28
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    A fishek nevében nálunk ez push vagy fold, de inkább fold.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Marcow,

    arra celoztam, hogy ez egy szakmai forum elmeletben, ahol kb. senkinek semmi oka arra, hogy tiszteljen teged, ill. arra, hogy csak nevetsegesse teszed magad (valami ilyesmit jelent a bohoc), ha tiszteletet kersz masoktol itt.
    ugyan hulyesegnek tartom, ha basztatnak teged a blogodban (reszben) irigysegbol, de legalabb ennyire lesujto velemennyel vagyok arrol, ahogy itt probalod vedeni a vedhetetlent, es azok utan, hogy nyilvanosan megalazod magad, nekiallsz kotozkodni.
    es jol esik leirnom, hogy nevetseges vagy, mert nagyon-nagyon szeretnek vegre en igy nevetseges lenni.

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szteam easy reshove
    Így van.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •