Oldal: 11 / 13 ElsőElső ... 910111213 UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (122) összesen
Like Tree144Likes

Téma: Tiltakozás a rake emelése ellen - a regularok november 5-én nem jelentkeznek be a PokerStarsra

  1. #101
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet chnpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A reg mit vesz ki? A más által befizetett pénzt.
    Ami nélküle igen jó eséllyel a teremnél kötne ki, rake formájában. Csak ebben a topikban, csak Lecso10 leírta már többféleképpen kb. ugyanezt. Nem hiszem, hogy érthetetlen számotokra. Inkább azt gondolom, hogy nem akarjátok elfogadni: a reg a teremnek nyűg.

    Éééééééés tudom, hogy "nemcsalikmércsalnaottarék" , persze, meg "kiderült volna" , meg az "aranytojást tojó tyúkot... " , igen, ugorjunk túl ezen. "Csak" szegregál, "karbantart" , botokkal futtat asztalokat hoppppppp! Itt álljunk is meg.

    Ééééééééééés akkor megint az jön, hogy akik nyíltan nem ismerik be, azok persze nem, mert "hakiderülneakkoraztán... " , ugorjunk túl ezen is. No, de ha holnaptól, vagy jövő héttől majd a 'stars T & C is tartalmazza majd, hogy alkalmasint (amikor éppen úgy tartja kedvük) betehetnek néhány (ezer) botot, persze szigorúan "a játékélmény fokozása érdekében" , meg "a póker érdekében" , meg...

    ... Akkor majd hogyan tetszenek megmagyarázni, hogy a reg, az igenis, kell a teremnek, mert ööööööö... ?!

    Persze, nem gondolom, hogy ameddig a T & C nem tartalmaz ilyesmit, addig is pótolni tudnának kb. korlátlan számú reget, nem, nem én...

  2. #102
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Az sajnos valóban tény, hogy egy bot, ami legalább a fisheket verni tudja, minden szempontból jobban megéri a teremnek, mint egy reg. És ha egy SNE reg annyit ér a teremnek, mint egy NL50 zoombot, akkor el lehet képzelni, hogy mekkora szavuk lesz ezen regeknek a szabályok változtatásában.
    topin likes this.

  3. #103
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Mit akarnak a rekreációsok? Azonnal nyíló asztalokat!
    Mi regek feltöltjük nekik!
    Mit akarnak még? ACTION-t!
    Tőlünk megkapják!
    És még mit akarnak? NYEREMÉNY-TI!
    Nono az a mienk!

    Relatív hogy ki az ellenség, de biztos nem az aki a rake-t növeli. (facepalm)


  4. #104
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Vicces látni, hogy 11 oldalon keresztül megy a bullshit a "reg" vs. "fish" témáról feleslegesen. Úgy kezelik itt sokan ezt a rake emelést, mintha célzottan a regek ellen irányulna, és védené a hobbi játékosokat. Ez minfenkinek rossz. Az hogy a regek tiltakoznak ellene azért van, mert ők naprakészek. A rekrecációs játékos csak akkor észleli, hogy mi történt, ha belép, mert a Stars egy körmailt sem küldd a változásokról. Ez vajon hogy jön le egy olyan embernek aki mondjuk egy hete fizetett be először a terembe?
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #105
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Nem olvastam végig a topicot, de én tuti nem lépek be holnap, és azok a regek akik azt írják, hogy ők bizony tuti játszani fognak, mert könnyű lesz a mezőny, azoknak azt kívánom hogy a variancia is úgy érintse őket, ahogy ők ezt az EGY napot kezelik. Itt is érvényesül a hosszútáv-rövidtáv párhuzam.
    radír and feketeparduc like this.

  6. #106
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    ez az egy nap semmit nem fog érni ha utána a köv napokban meg pörgetik a raket ugyanúgy ezerrel

  7. #107
    Lelkes újonc kiscash avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vicces látni, hogy 11 oldalon keresztül megy a bullshit a "reg" vs. "fish" témáról feleslegesen. Úgy kezelik itt sokan ezt a rake emelést, mintha célzottan a regek ellen irányulna, és védené a hobbi játékosokat. Ez minfenkinek rossz. Az hogy a regek tiltakoznak ellene azért van, mert ők naprakészek. A rekrecációs játékos csak akkor észleli, hogy mi történt, ha belép, mert a Stars egy körmailt sem küldd a változásokról. Ez vajon hogy jön le egy olyan embernek aki mondjuk egy hete fizetett be először a terembe?
    Hát, még ultra brutál fish koromból emlékszem, hogy nem emlékszem a rakeek méretére.
    "A szerencse a véletlen báli ruhája. A véletlen pedig az Isten inkognitója itt a világban."

  8. #108
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    éjfél után azért még letolhatom a versenyeimet, vagy kiikszeljem?! nagy dilemma ez gyerekek...

    Skaidy, Maxxxika and feketeparduc like this.

  9. #109
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 07. 01.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem olvastam végig a topicot, de én tuti nem lépek be holnap, és azok a regek akik azt írják, hogy ők bizony tuti játszani fognak, mert könnyű lesz a mezőny, azoknak azt kívánom hogy a variancia is úgy érintse őket, ahogy ők ezt az EGY napot kezelik. Itt is érvényesül a hosszútáv-rövidtáv párhuzam.
    +6000000
    Én is ugyanezt írtam, hogy mekkora féreg az, aki esetleges egy napi plusz pénzért csak azért is játszik.
    Aztán valamelyik okosnak még ezt is sikerült kiforgatnia.
    Viccparádé, ami itt folyik...

  10. #110
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    azonnal lépjen ki mindenki
    Skaidy likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •