Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
Like Tree34Likes

Téma: 21 évesen belekezdeni a pókerba?

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 11. 04.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás 21 évesen belekezdeni a pókerba?

    A helyzet az, hogy nem igazán tudom mit kellene tennem. Jelenleg egy esti tagozatos OKJ képzésre járok, de csak 1 év múlva végzek. Suli mellett munkát akartam végezni, de már több mint 1 éve itthon gubbasztok, mert sehol sem találok (vidéken lakom).
    Itt jött képbe a póker, már régebben freeroll versenyekkel hülyéskedtem, de semmi több. Mivel baromi sok szabadidőm van, ezért gondoltam belekezdek. Viszont az érdekelne, hogy mennyire érdemes beleölni az időt, teljesen nulláról kezdenék?
    Főleg most, hogy szabályozni akarják ezt a piacot is.
    Van értelme vagy keressek valami mást?

  2. #2
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet yolofish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A helyzet az, hogy nem igazán tudom mit kellene tennem. Jelenleg egy esti tagozatos OKJ képzésre járok, de csak 1 év múlva végzek. Suli mellett munkát akartam végezni, de már több mint 1 éve itthon gubbasztok, mert sehol sem találok (vidéken lakom).
    Itt jött képbe a póker, már régebben freeroll versenyekkel hülyéskedtem, de semmi több. Mivel baromi sok szabadidőm van, ezért gondoltam belekezdek. Viszont az érdekelne, hogy mennyire érdemes beleölni az időt, teljesen nulláról kezdenék?
    Főleg most, hogy szabályozni akarják ezt a piacot is.
    Van értelme vagy keressek valami mást?
    A piacot már évek óta szabályozni akarják, mégse történt sok érdemleges. A blokkolgatások komolytalanok, szoftveresen kivédhetők. Ha nincs jobb, mért ne próbáld ki? Jobb mint unatkozni. De ha teheted ne egyedül vágj bele, keress valakit aki foglalkozna veled, mert önerőből lassú a fejlődés.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Hát nem tudom 21 évesen nekem elég késeink tűnik , sztem az alapokat 5-6 évese le kell rakni 5card drawwal , de legkésőbb 7-8évesen.Majd holdemre váltani 10-11 évesen!

  4. #4
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Na meg ne PS-en kezd a karriered keress valami kisebb termet ahol gyengébb a mezőny!

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 24.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát nem tudom 21 évesen nekem elég késeink tűnik , sztem az alapokat 5-6 évese le kell rakni 5card drawwal , de legkésőbb 7-8évesen.Majd holdemre váltani 10-11 évesen!
    Sajnos 5-6 évesen is már késő, 8 évesen ugyanis masszív regek tolják 6 asztalon az NL100-t. Ha 3 évesen nem veszi kézbe egy jó coach, akkor ez a hajó már elúszott, sőt azt mondják, hogy a cumisüvegekkel már fel lehet készíteni a várható varianciára és a jó BR-menedzsmentre.
    Csuhi81 and Jul3s4ty like this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Ahogy az előttem szólok már leírták, hogy lehetsz akár tornász vagy űrhajós is akár, ilyen idősen pókerbe belekezdeni.. hát nem tudom, nagymuter is megtanulta a fészbúkot 4-5 év alatt kezelni.
    Jul3s4ty likes this.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Hi!
    Ez valami vicc, hogy elkésett a srác? A legnagyobb nehézség valószínűleg az, hogy a játék igen sokat fejlődött a "közelmúltban", de ez a megfelelő emberek megismerésével és munkával versenyképes szintre hozható akár 20, akár 40 az illető. Az meg, hogy bőven van mit behozni, nem is feltétlenül hátrány. Lehet ezt úgy is tekinteni, hogy jobb hatásfokú lesz a tanulás, mert már jóelőre ki van taposva az ösvény.

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Kezdj bele. YOLO

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 11. 04.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Csak így jött ki a kérdés, nem, azért írtam, mert öregnek érzem magam a pókerhez.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi!
    Ez valami vicc, hogy elkésett a srác?
    Skaidy and Pat like this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •