Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Talal Shakerchi interjú - PokerStars-ból MohóStars

  1. #11
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Nagyon jól beszél. Mindamellett ezt se hittem volna, hogy egy öreg papa (ránézésre legalábbis) menő, sikeres üzletemberként ennyire jó legyen a pokiban is (főleg az online része lepett meg, raidalot nick ösmerős volt).
    Gowriel likes this.

  2. #12
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jól beszél. Mindamellett ezt se hittem volna, hogy egy öreg papa (ránézésre legalábbis) menő, sikeres üzletemberként ennyire jó legyen a pokiban is (főleg az online része lepett meg, raidalot nick ösmerős volt).
    Ez így van, csak a végén mondottak irreálisak. Milyen hálózat versenyezhetne a PSel? Fulltilt =PS, Ongamere is lecsapott az Amaya már korábban, el is cseszték az egészet. BWIN + Party kuka, eljátszották a bizalmat a szegregálással. iPoker meg 888 az összeszakadna a PS napi forgalmának még a felétől is.

    Ha a PSt kizárják Amerikából akkor megint adódik a kérdés, hogy ki tudna kiszolgálni egy akkora playerpoolt?
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Nagyon meglepődnék, ha bizonyos pénzes körök már nem szerveződnének egy új terem ötletével. Pláne, hogy lassa nyílik az amcsi piac is, elég nagyot oda lehet most vágni a PS-nek, ha van miből beindítani egy ****ább termet.
    CsabiST likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Szerintetek a PS kifizette volna az FTP-n bent ragadt amcsi pénzeket ha utána meg ki lesz zárva az amcsi piacról .. nevetségesen nagy hülyeség lenne ..

  5. #15
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon meglepődnék, ha bizonyos pénzes körök már nem szerveződnének egy új terem ötletével. Pláne, hogy lassa nyílik az amcsi piac is, elég nagyot oda lehet most vágni a PS-nek, ha van miből beindítani egy ****ább termet.
    Én azon lepődnék meg, ha ez így lenne, mert az összes statisztika alapján az online póker népszerűsége csökken. Sajnos nem ez a befektőt álma. A tendenciák alapján inkább bezárnak a termek és nem nyílnak. Ráadásul évek kérdése egy olyan termet beüzemeltetni, ami PS színvonalú, vagy legalább valamennyire megközelíti.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #16
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek a PS kifizette volna az FTP-n bent ragadt amcsi pénzeket ha utána meg ki lesz zárva az amcsi piacról .. nevetségesen nagy hülyeség lenne ..
    A kettő nem függ össze egymással. Egyébként az interjúalany felvetése volt, hogy mi lenne HA...
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kettő nem függ össze egymással.
    Szerintem több mint 150m $-t nem ér a fulltilt kliens, aki meg akart játszani az azután is játszott, h bezárt az FTP ergó kb csak az amerikai kormány előtt akartak egy jó pontot

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    én egyszerűen nem bírom felfogni az emberi kapzsiság/mohóság mértékét.
    komolyan mondom, valaki megpróbálta már összeszámolni, hogy az összes futó asztalon, az összes futó versenyen éppen mennyi rake-et szednek be összesen? bele se merek gondolni. és FOLYAMATOSAN. ezekben a másodpercekben is. csak pörög pörög pörög be a lóvé. Iszonyatos biznisz ez. elképesztően undorító, amit csinálnak alapjáraton is, és akkor erre még rátenni a spin and go-kat, a rake növelést, stb. hát én ezt nem értem. nyilván ha megtehetik, megteszik, de nem értem, hogy miért nem szempont az, hogy tényleg színvonalas és korrekt szolgáltatást nyújtsanak, és úgy gazdagodjanak halálra. A pénz így is, úgy is ÖMLIK BE folyamatosan. nem értem, hogy miért kell ezzel visszaélni. Nyilván ha még sok ilyen szart behoznak, annál kevesebb lesz az aktív játékos, szóval hosszútávon megszívják. csak nagyon sok idő kell hozzá, míg felnőjön a konkurencia a starshoz. De majd eljön az az idő is.
    Gordon and Riddler1988 like this.
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    hmm csak jobb lett volna ha az a francia pöcs veszi meg az FTP-t... :P sajna a PS-nek több pénze és érdeke volt...

  10. #20
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet audiosultan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    komolyan mondom, valaki megpróbálta már összeszámolni, hogy az összes futó asztalon, az összes futó versenyen éppen mennyi rake-et szednek be összesen?

    vannak nyilvános adatok:

    Amaya – Amaya Files Business Acquisition Report and Provides Business Update

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •