Oldal: 272 / 315 ElsőElső ... 172222262270271272273274282 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.711 - 2.720 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #2711
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet zend eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy olyan okosság is a módosításban hogy a koncesszió jogosultja,jelen esetben Vajna bácsi meg a másik mutyista továbbadhatja az online koncessziót harmadik személynek.Tehát továbbadhatja mondjuk valamelyik online cégcsoportnak a koncessziót zsíros felárral,amiből valamennyit lejattol az elvtársaknak és úgy keres egy vagon lóvét hogy közben gyakorlatilag csak vakarta a szottyadt tökeit.Szépen ki van ez találva kéremszépen.
    Unió szerintem szarrá tépi ezt a hülyeséget. Amit itthon megcsinálnak a közbeszerzésekkel azt nem hiszem hogy nemzetközi szinten mindenki lenyeli.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  2. #2712
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Gondolom őket elsősorban a sportfogadás érdekli. Úgy tűnik online pókerrel nem igazán tudnak mit kezdeni. Önmagában külön magyar terem nem tűnik életképesnek. Becsatlakozni egy hálózatban meg megint nem hiszem, hogy olyan egyszerű, mert ugye ott a hálózat szabályainak gondolom meg kell felelni. Valamint csak magyarokkal talán még úgy is kevés. Tehát promóciókkal más nemzetbelieket is be kellene vonzani. Nem tudom, hogy is volt a csoki pókerrel, de sok jót arról se lehetett hallani egy idő után.

  3. #2713
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Unió szerintem szarrá tépi ezt a hülyeséget. Amit itthon megcsinálnak a közbeszerzésekkel azt nem hiszem hogy nemzetközi szinten mindenki lenyeli.
    Az a baj hogy annyira intézményesítve van már és olyan magas szinten védett lett,hogy az EU is csak drasztikus lépésekkel tudná a kormányt rávenni hogy valódi lépéseket tegyenek.Ha pedig mondjuk leállítanák a támogatásokat vagy valami más komoly lépést tennének,lehet találgatni hogy megint kik lesznek a f*sz rosszabbik végén,a politikusaink vagy mi az állampolgárok.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  4. #2714
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet zend eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj hogy annyira intézményesítve van már és olyan magas szinten védett lett,hogy az EU is csak drasztikus lépésekkel tudná a kormányt rávenni hogy valódi lépéseket tegyenek.Ha pedig mondjuk leállítanák a támogatásokat vagy valami más komoly lépést tennének,lehet találgatni hogy megint kik lesznek a f*sz rosszabbik végén,a politikusaink vagy mi az állampolgárok.
    Na jó de ide egyszerű kötelezettségszegési eljárás után, vagy ha a kliensek perre mennek akkor megnyert per után vissza kell csinálniuk. Olyankor engedni szoktak.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  5. #2715
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Friss hír skacok Orbán visszavonta a netadót
    Index - Belföld - Orbán visszavonta a netadót

  6. #2716
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    nektek működnek a pokerstars cimek? kliensbe be tudok lépni, de se .hu se .com se .net nem jön be..
    Utoljára módosítva: daiquiri által: 2014. 11. 05. 16:04

  7. #2717
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 28.
    Hozzászólások
    151

    Alapbeállítás

    nekem se jön be, de én a kliensbe sem tudok belépni....

  8. #2718
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Hozzászólások
    127

    Alapbeállítás

    nekem se

  9. #2719
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 08. 15.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Sajnos nekem sem jön be digivel

  10. #2720
    Fáradhatatlan grinder birs320 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    715

    Alapbeállítás

    Használjátok ezt: https://hola.org/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •