Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (56) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Netrol, Omaha és ami vele jár

  1. #11
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Köszönöm a hozzászólást a videókat tuti megnézem!

  2. #12
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Tuti, hogy a betsizengom totál tévút, mert a nyerő lapokból nem tudom kihozni a maximumot. A kérdésem az lenne, hogy hol találok erről valmi cikket vagy oktató videót?
    Nincs semmilyen anyag, de ha lenne, akkor is azt mondanam h hulyeseg, mert nem lehet altalanositani h ezt a boardot ezzel es ezzel a sizinggal kell cbetelni, hiszen 32982092 millionyi faktor jatszik kozbe.

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2. Mi a játék stratégia, ha pl AAA5 vagy KKK3 osztott lapokkal indulok? Uganúgy potot hívok?
    AAAx-et csak akkor nyitok elolrol ha mogottem sokat 3betelnek es be tudom 4 betelni, de KKK-t mar alapbol eldobom..

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3. Hogyan véditek a lapjaitokat pl TJJA SB-ről ha flopra jön mondjuk egy 67J és a 67 azonos szín, de nekem nincs színváróm. It ugye sor és flush ellen is védeni kell. Ugyanúgy lehet lőni SB-ről a pot hívást?
    Az a baj h hulye a kerdes,ezeket merlegeld sorban meg mielott ch elnel: hany jatekos van partiban?ki nyitott es milyen range-dzsel?Varhatsz e cbetet, ha igen milyen sizingot varsz, ha esetleg meg van rajta kivul ember a partiban neki mi lesz a range-e es o hogyan fog reagalni meg mielott te jossz. b/f freq adott boardon(ertsd, ha valaki 2 emberbe cbetel mikor utg nyit egy J76fd-s flopon az alatalaban eros lesz es vszinu stackelodik 100bb deep, csak egy pelda. Ezek utan meg erdekes, ha pfr nek alacsony lesz a cbet freq ezen a boardon, akkor mas jatekostol varhatsz e stabet pl? A te ranged h nez ki az o szemeben? Milyen akciora varhat? Es most jon az izgalmas resz.Ha kileadelsz, akkor a lead ranged h nez ki, hogyan fog reagalni ra(egyebkent a kommentjeidbol sejtem h milyen jatekos vagy, kb ez lehetsz). Ha eros made handed van potolsz, ha drawd van callozol vagy chc ozol es szeretsz biztonsagos rivereket nezni, szal osszessegeben passzivan jatszod meg a drawidat es soha nem donkolsz ki mondjuk egy gs-tal

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Dán nem hiába pro
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  4. #14
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Köszönöm, hogy válaszoltál!

    A harmdik kérdésemre adott válaszod különösen köszönöm! Ezt már én is észrevettem, hogy sokat checkolok és sokszor lehet, hogy többet gondolok az ellenfél range-be és nagyobb hívásra dobok. Valószínű ezt szépen ki is használják ellenem. A másik a biztonsági river ebben teljesen igazad van.
    Viszont ami hiba lehet hogy ha betalál a flop mondjuk egy AAKT flopol egy A78-at set+flushdraw akkor gyakran hívok potot, ez abszolút rossz játék? Ezt lehetne slowplayelni?

  5. #15
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet CsabiST eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dán nem hiába pro
    Ebből lehet tanulni!

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    A harmadik kérdésre adott válaszhoz még a Dán topikjának elején olvasható Zsipali féle tanácsot fűzném, először játssz két asztalon, hogy jól át tud gondolni a szitukat.
    A jobbaknak biztosan automatikusan megy, de sztem legtöbben csak autopilot módban toljuk mondjuk 6+ asztalon. Nekem, mint rendes fishnek az asztalszámmal fordított arányban javul a játékom, illetve sokszor rendesen végig se tudom gondolni a szitukat. Egyébként ha megpróbálod az összes szempontot mérlegelni amit Dán leírt a 3. kérdésre adott válaszhoz, akkor ahhoz elég sok időre van szükség.
    Még azt is érdekes lenne megcsinálni, hogy írsz egy szamárvezetőt és egy asztalon játszva begyakorlod, hogy a lista alapján mindig végig gondold az összes szempontot, amíg automatikusan nem megy a dolog, és utána lehet asztalszámot növelni.
    CsabiST and Netrol like this.

  7. #17
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Általában egy asztalon tolom ezt sem mindig tudom átgondolni rendesen, így nem bonyolítom a helyzetem! Amúgy mostanában teljesen hanyagolom a NL Holdemet. Az omaha sokkal inkább igénybe veszi az agy kreatív részét és sokkal inkább gondolkodásra sarkall ez tetszik ebben a játékban. Ezért tetszik nagyon még a Razz és a Stud póker is csak azokból kevés akció van van!

  8. #18
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Most, hogy újra játszom,verseny közben indítok omaha asztalt is, hogy ne unatkozzak, be is űltem tegnap NL6-NL10 asztalokhoz. NL6-on +6BI-t sikerült összekaparni (elég fütyi mezőnyben szerencsére) NL10-en meg pörögtem kicsit de nagyobb akció hiányában +1,5BI a vége. Összességében élveztem!

  9. #19
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Megosztanék egy handet a kérdésem az lenne, hogy ha van ebben a játékban hiba akkor az hol van és hogyan kéne helyesen játszani?

    weaktight | Hand | 7c9sJh7d - $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi

  10. #20
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hely
    Derec
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Van. Mi ez a min raise vs. 2 limper? Mi volt a terved? (statok+readek jöhetnek, de a minraise mindenképp rossz).

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •