Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (39) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Hobbiból munka/ játéktipus választás

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    hasraütésszerűen szeretnél kiválasztani egy játéktípust?

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Nem hasraütére, éppen ezért kérek véleményeket. A cél egyelőre havi 30-40 e huf lenne.Csak nem tudom, hogy ekkora br-el reálias-e, illetve, hogy melyik játéktípussal elérhető egyáltalán?

  3. #13
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hely
    Derec
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Rosszul választottál célt. A havi 30-40K HUF egy nagyon rossz cél, mert az elérésében számos olyan tényező is van amelyek tőled teljesen függetlenek. Inkább határozz meg magadnak valami olyasmit, hogy "napi X óra játék, Y óra elemzés/tanulás hetente Z-szer".

    Játéktípus egyén függő, próbáld ki őket.

    Gondolom a legalacsonyabb téten fogsz majd hozzá a játékhoz, így a PA kínálta race-ek számodra - egyelőre - még nem tartogatnak +EV-t. Nézz szét valami más affiliate oldalon, van olyan ahol ezen a limiten is ki tudsz szedni $45-t/hó + FD-t.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hasraütére, éppen ezért kérek véleményeket. A cél egyelőre havi 30-40 e huf lenne.Csak nem tudom, hogy ekkora br-el reálias-e, illetve, hogy melyik játéktípussal elérhető egyáltalán?
    De ha olyan játéktípust ajánlunk,amit nem élvezel egyébként,akkor mi értelme van?
    Minden játékból lehet profitot építeni,ha jó vagy benne,de neked kell eldöntened,hogy melyik csinálnád szívesen.

    Egyébként egy kezdőnek a kisebb varianciájú játékokat ajánlanám,ahol könnyebben lehet sikerélménye miután megszerzi az alapokat.
    És itt van az a probléma,hogy a mai pókerben már meg kell küzdeni a kis sikerélményért is,nem úgy,mint sok évvel ezelőtt

  5. #15
    Újonc lecsito avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 14.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Omahat nem ajanlom tobb okbol sem a jelenlegi helyzetedben.
    Szia danfiu! Ki tudnad fejteni reszletesebben, hogy miert nem jo most elkezdeni plo cg-t? Köszönöm a válaszodat előre is!

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Köszi!Igazából az mikro MTT-ket szerettem igazán( unibeten) és hobbiszinten ment is amíg nem kellett kivennem mindent.Az már más kérdés, hogy nagy mennyiségben játszva mennyire lenne jövedelmező

  7. #17
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Szerintem, konkrétan az én helyzetemre utalt Danfiu. Gondolom a nagy varianciához kevés a BR, illetve ebből adódó tilt kezelés miatt.De lehet, hogy tévedek.

  8. #18
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Az omahában nagy az ingadozás amihez nagyobb BR kell, szerintem ezért nem ajánlja Danfiu az omahát
    .

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 18.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Én nekem a 6max Hyperturbo szatelitek jönnek be illetve a hyperturbo handsupok amiket ajánlani tudok

  10. #20
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet makalele88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nekem a 6max Hyperturbo szatelitek jönnek be illetve a hyperturbo handsupok amiket ajánlani tudok
    Ott most emelik a rake a 6max hiper sat kb verhetetlen lesz, a hyper hut meg max 1,5 tolhatná ekkora bankrollból és kellemes svingek vannak benne

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •