Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree1Likes

Téma: HUSNG játékos - bemutatkozás

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 09. 23.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás HUSNG játékos - bemutatkozás

    Üdvözlök minden fórumozót!

    "Olvasó üzemmódban" régóta ismerem és követem az oldalt, nem rég döntöttem úgy, hogy regisztrálok és írásban is véleményt alkotok esetleg néhány topicban s így próbálok aktív lenni az asztalokon kívül más pókeres közösségben is.

    22 éves vagyok, az online pókert nagyon korán megismertem. Igazság szerint nálam ez évekig arról szólt, hogy ellőttem a világ összes no deposit bonus lehetőségét, freerolloztam, sportfogadtam, kaszinóztam, majd eltelt néhány év és úgy döntöttem jó hobbi, de jobb lenne megélni belőle. Így néhány hónapja néztem pár husng oktató videót, elkezdtem játszani és eléggé bejött a dolog. Azóta is 62%-os itm-mel pörgetem a (nagy részben deep) husng játékokat 2 asztalon egyszerre és elvagyok annyiból, amennyit ezzel keresek.
    Mivel két iskola közti üres éveim élem, időm, mint a tenger, albérletben lakom és nem zavar senki, komoly célokat tűztem ki. Mostantól szeretném megduplázni a játékkal töltött időm, ami a saját (kis) limitemen is 1k$-t jelentene havi szinten, illetve szeretnék visszavenni a fiatalos lendületből egy kicsit, mert a póker rovására megy. (Szépen fogalmaztam, magyarul iszom mint az állat , egyetemista haverok, stb. nem könnyű kimaradni belőle). Továbbá szeretnék fejlődni is, mivel eddig a pókerre fordított időm 99%-át az asztaloknál töltöttem, mintsem elemzéssel, stb és tudásszintem mindössze saját tapasztalatokból gyarapodott.
    Székhelyem a Fulltilt poker, de természetesen játszom szinkronban más termekben is, jelenleg 10-20$ nevezési díjú sng-kra nevezem, de 20$-on sajnos nem kapok nagyon sok action-t. Szintlépés szempontjából ez nem túl szerencsés nekem, de a gyorsabb vakstruktúrájú játékok annyira nem vonzanak, hogy emiatt áttérjek. Gondolom magasabb limiteken már csak starson lenne elég ellenfél, de azzal még várni szeretnék.
    FTP nick nevem: "deokosvagy" ,ha valaki kíváncsi lenne rá, mit művelek.

    Nem töltöttem sok időt a sorok megfogalmazásával, így kérlek benneteket nézzétek el, hogy nem egy profin összeszedett irományt tűztem ide.
    Elöljáróban ennyit rólam. Annak, aki elolvasta, megköszönöm a figyelmet és GL az asztaloknál!!!

  2. #2
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Sok sikert a játékhoz és a fejlődéshez egyaránt!
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Impozáns grafikon. Sok sikert az asztaloknál

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    gL!!
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #5
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Sok szerencsét a jövőben!

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Igen szép grafikon !!! Írhatnál részletesebben is...!!!

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 09. 23.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    köszönöm a kellemes fogadtatást, jól esik veteránoktól

    balage25: mire gondolsz pontosan? motivációs célból gondolkodtam egy napló vezetésén, de tapasztalat hiányában először talán csak figyelemmel kísérem más felhasználókét.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    "Szépen fogalmaztam, magyarul iszom mint az állat "

    Nagyon helyes!! Amúgy hyperezni is szoktál néha? olyan ismerős a nicked, mintha láttalak volna már lobbyban.
    van Gerwen likes this.

  9. #9
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Nekem a full tiltes nicked ösmerős. Lehet már toltam veled éjszaka, amikor tilten voltam és részeg. Szerintem írtam neked szépeket is a csetben. Mindenesetre géel és az ivást nehogy abbahagyd!

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a full tiltes nicked ösmerős. Lehet már toltam veled éjszaka, amikor tilten voltam és részeg. Szerintem írtam neked szépeket is a csetben. Mindenesetre géel és az ivást nehogy abbahagyd!
    neked mi a nicked? :O

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •