Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (92) összesen
Like Tree135Likes

Téma: PokerShark - tanulj a póker cápáitól!

  1. #61
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet Jocóó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó pár napja elküldtem a jelentkezésem, de a mai napig semmi visszajelzést nem kaptam. Ha már időt és energiát öltem bele, legalább egy választ elvárnék. Ennyi tisztesség szorulhatott volna a csapatba.
    Van egyáltalán bárki, aki jelentkezett és felvették vele valóban a kapcsolatot?
    Érthető a felháborodásod, de az is legyen tiszta, hogy ha ezek után sem kapsz semmit azt köszönd magadnak Más lehetőséged nem volt csak szitkozódni és megkérdőjelezni a profizmusukat .
    dfecco23 and mattack like this.

  2. #62
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    lol
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #63
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet Jocóó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó pár napja elküldtem a jelentkezésem, de a mai napig semmi visszajelzést nem kaptam. Ha már időt és energiát öltem bele, legalább egy választ elvárnék. Ennyi tisztesség szorulhatott volna a csapatba.
    Van egyáltalán bárki, aki jelentkezett és felvették vele valóban a kapcsolatot?
    Az se gyenge ,hogy még meg is köszönted 31.én :a felvételi eljárás kb két hét - harminc nap időtartamot fog át, de ha valaki nem adja meg a kért információkat első jelentkezésében, akkor ez picit lehet hosszabb:
    WASP válaszát. Még 1 hét alig telt el .A türelem backer-t terem
    dfecco23 likes this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  4. #64
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 31.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Huh nagyon durva szitkozódás, mocskolódás volt, amit írtam...
    De most őszintén, nem elvárható a részemről, h ha már energiát tettem a dologba, akkor legalább válaszolnának vmit? Nem az elutasítással van gondom, hanem ezzel hozzáállással. Így sajnos nem túl profi benyomást tettek. Vicces lehet, ha az oktatást, fejlesztést is hasonlóan "komolyan" végzik. Havonta 1-1 oktatásért és némi kezdőtőkéért nem túl plusz EV leadni a profit jó részét. Komolytalan.
    dfecco23: Melyik hozzászólást kellene elolvasnom??? Nem látok egy olyat sem, ahol azt írta volna vki, h köszönöm a válaszotok. Ezért is kérdezem, h van-e egyáltalán vki, akinek reagáltak vagy esetleg akit felvettek!?
    21PoKeRaRcSuNy: nem is várom már, h felvegyenek, egy sima, akár elutasító válasznak is örültem volna. Inkább kíváncsi vagyok, h másoknak is hasonló "korrekt" észrevételekben volt-e részük.

  5. #65
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 31.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az se gyenge ,hogy még meg is köszönted 31.én :a felvételi eljárás kb két hét - harminc nap időtartamot fog át, de ha valaki nem adja meg a kért információkat első jelentkezésében, akkor ez picit lehet hosszabb:
    WASP válaszát. Még 1 hét alig telt el .A türelem backer-t terem
    MRJ november 4-én azt írta egy fórumozó kérdésére, h idézem: "minden jelentkező kapott tőlünk levelet". Érdekes... Ezek szerint, csak én nem érdemlek meg egy nyamvadt választ sem.
    WASP pedig azt írta, h a felvételik e hét végén kezdődnek. Nyilván azokra gondolt, akik korábban jelentkeztek. Bár azt nem gondoltam, h galambpostával intézik a felvételit az óceánról túlról. Kb ebben az esetben tartana ennyi ideig.

  6. #66
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az baj, mert elvileg minden eddigi jelentkező kapott tőlünk levelet.

    Kérlek ird meg nekem privátban az email cimet amivel jelentkeztél, lehet azzal van a baj.
    Jocóka, neked is ezt kellett volna tenned!

  7. #67
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Szerintem mind2 félnek jobb, hogy mindezt így kiírtad magadból. De az egyiknek biztos.

  8. #68
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet Jocóó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MRJ november 4-én azt írta egy fórumozó kérdésére, h idézem: "minden jelentkező kapott tőlünk levelet". Érdekes... Ezek szerint, csak én nem érdemlek meg egy nyamvadt választ sem.
    .
    Nekem írta MRJ, hogy privátban adjam meg az e-mail címem. Választ még én sem kaptam.
    Sztem legyél még kicsit türelemmel, mert nem lehet tudni, hogyan is áll a szervezés. Lehet, hogy elhúzódik a dolog.
    "A végtelenbe és tovább"

  9. #69
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    én amúgy sosem stakelnék olyat, aki egyből ilyen stílusban ír
    dfecco23 and mattack like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #70
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én amúgy sosem stakelnék olyat, aki egyből ilyen stílusban ír
    kizárt hogy ezek után válaszra is méltatnám..
    dfecco23 and Laci24 like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •