Oldal: 943 / 975 ElsőElső ... 443843893933941942943944945953 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.421 - 9.430 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9421
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bolond vagy?
    Ez most nekem szól? Ha igen, akkor nem értem, miért szükséges ilyen szinten primitívnek lenni. Amint látom, a kommented 1 órával később keletkezett, mint az enyém. 9 óra 20 perc környékén volt olyan, hogy néhány téten egyáltalán nem volt játék, ugyanúgy, mint amikor server restart van. Úgy sértegetsz, hogy fogalmad nincs miről van szó. Fogadd gratulációmat!
    dfecco23 likes this.

  2. #9422
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Hahó, ne bántsátok Egymást! Nyilván furcsa volt olvasni, hogy nincs hyperen akció, mikor ott van a legtöbb.. Ha úgy írtad volna, hogy jelenleg nincs, nem pedig szökőévente van, akkor biztosan nem kapsz ilyen reakciót. Ettől függetlenül Lordbetelli sem szeretett volna bántani, amolyan cinikus visszakérdezés volt. Egy kicsit legyünk lojálisabbak Egymással, ezek apróságok..
    Lordtebeli likes this.

  3. #9423
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez most nekem szól? Ha igen, akkor nem értem, miért szükséges ilyen szinten primitívnek lenni. Amint látom, a kommented 1 órával később keletkezett, mint az enyém. 9 óra 20 perc környékén volt olyan, hogy néhány téten egyáltalán nem volt játék, ugyanúgy, mint amikor server restart van. Úgy sértegetsz, hogy fogalmad nincs miről van szó. Fogadd gratulációmat!
    Most milyen téten játszol? nem szoktalak látni lobbyban.

  4. #9424
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hahó, ne bántsátok Egymást! Nyilván furcsa volt olvasni, hogy nincs hyperen akció, mikor ott van a legtöbb.. Ha úgy írtad volna, hogy jelenleg nincs, nem pedig szökőévente van, akkor biztosan nem kapsz ilyen reakciót. Ettől függetlenül Lordbetelli sem szeretett volna bántani, amolyan cinikus visszakérdezés volt. Egy kicsit legyünk lojálisabbak Egymással, ezek apróságok..
    Magyarországon nagyon rossz az emberek szövegértése, szóval nem lepődtem meg végül is.
    1. Nem azt írtam, hogy nincs hyperen akció, vagy hogy nem kapok akciót, hanem hogy nem jelenik meg game a lobby-ban.
    2. Utaltam az internetemre, ami egyértelműsíti, hogy az adott pillanatról beszélek. Utána írtam, hogy gyakorlatilag nem is fut szinte egyetlen game sem, ez szintén az adott időpontra utal.
    3. Erre jött a "Bolond vagy?" kérdés. Aki egyből ezzel indít anélkül, hogy fogalma lenne arról, hogy miről van szó, arról miért kellene azt feltételeznem, hogy jófej?

    forzadani3: 15-30$, 30$ ritkán. Nyomom változatlanul pedig, sőt. Mostanában pedig néha tartok "reg napot" is, szóval akár ültethetett volna rád is egyszer-egyszer, de nem emlékszem én sem ilyenre. Láttalak amúgy, hogy benne vagy a 30-as kartellben. Megéri egyáltalán? Pont ma néztem meg azt a custom reportot, amivel meg lehet nézni, hogy állsz a kartellesek ellen, és 1-es EV ROI-m van 650 game után ellenük, de így meg mi értelme lenne bekerülni (tudom, nem nagy minta, de látom, hogy vannak benn olyan emberek, akiknek a jelenlétét nem igazán értem )?
    Ascent888 likes this.

  5. #9425
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    megéri, mert fishekkel tolom 4 asztalon, az hogy rosszul futok ez benne van, fishek ellen többet buktam utóbbi időben, de ez teljesen strandard. Amúgy bent többnyire jó regek vannak, illetve akiket én ismerek. Most a rake emelés miatt változott, így már nyilván nem olyan jó, de ez nem csak 30-ra igaz. Amúgy csak 30-at játszok ps-en, többnyire éjjel.

  6. #9426
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megéri, mert fishekkel tolom 4 asztalon, az hogy rosszul futok ez benne van, fishek ellen többet buktam utóbbi időben, de ez teljesen strandard. Amúgy bent többnyire jó regek vannak, illetve akiket én ismerek. Most a rake emelés miatt változott, így már nyilván nem olyan jó, de ez nem csak 30-ra igaz. Amúgy csak 30-at játszok ps-en, többnyire éjjel.
    De nem az van, hogy kötelező jelleggel kell kihívókkal játszanod? Mármint azokkal, akik tagok szeretnének lenni.
    Ha éjjel játszol, akkor azért nem látsz. Én olyankor inkább alszom.

  7. #9427
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megéri, mert fishekkel tolom 4 asztalon, az hogy rosszul futok ez benne van, fishek ellen többet buktam utóbbi időben, de ez teljesen strandard. Amúgy bent többnyire jó regek vannak, illetve akiket én ismerek. Most a rake emelés miatt változott, így már nyilván nem olyan jó, de ez nem csak 30-ra igaz. Amúgy csak 30-at játszok ps-en, többnyire éjjel.
    amúgy te mit keresel a kartellben ilyen eredményekkel? :O

  8. #9428
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amúgy te mit keresel a kartellben ilyen eredményekkel? :O
    mi a baj az eredményeivel?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #9429
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi a baj az eredményeivel?
    jónak gondolod a 0,7%-os roit 30$-on?

  10. #9430
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jónak gondolod a 0,7%-os roit 30$-on?
    Ha nem fut túl jól akkor nem is olyan rossz. Azt csak ő tudja, hogy EV-ben mennyit hoz, gyanítom többet. +4asztalozik amivel én nem értek egyet, az dob a variancián, de valszeg nő az órabére vele. Illetve nem tudom ebből mennyi a regfight. Egy biztos: nagyon sokat fejlődött pókerben mióta ismerem.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •