Oldal: 4 / 28 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (279) összesen
Like Tree186Likes

Téma: Karesz challenge

  1. #31
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt néhány parti a végén, amit egyáltalán nem értettem. Mindenesetre szép teljesítmény!
    Nekem sem tetszett pár leosztás... 99-cel 3beteltem utg-re, adta és feladtam JTx, A, x-en. Csak kis párt vertem volna. AT+ -t nem dob cbetre sztem sehogy. Mással meg nem csak megad 20BB-ből pre. AK és TT+ 4bet allin általában. Kis párral lehet, hogy kiblöffölt, de nem hiszem.

    Wildcatfish- kereshető leszek. nick: MarkBang

  2. #32
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem sem tetszett pár leosztás... 99-cel 3beteltem utg-re, adta és feladtam JTx, A, x-en. Csak kis párt vertem volna. AT+ -t nem dob cbetre sztem sehogy. Mással meg nem csak megad 20BB-ből pre. AK és TT+ 4bet allin általában. Kis párral lehet, hogy kiblöffölt, de nem hiszem.

    Wildcatfish- kereshető leszek. nick: MarkBang
    Éppen én is arra a leosztásra gondolok.
    Pontosan tudtam, hogy 99-ed van (mással nem checkeled el a flopot, vagy callolod az ászt), és azt miért nem raktad be preflop? Úgy értem, hogy vagy fold, ellenfélfüggően call, vagy egybe push, de ez a nonai 3bet szerintem nem túl szerencsés. Jobbat eldobni nem fog, rosszabbat meg nem ad meg (de legalábbis ezt az előnyödet még poziból sem fogod tudni realizálni, mert nagyon gyakran jön 9nél magasabb flop). Viszont vannak rosszabb lapok, amiket betol rád (sok AK, kevés AQ), és gondolom itt 4betre dobni akartál.

    Másrészt ha az ellenfél egy rafinált jó játékos, akkor az utg bet/3betcall range-e annyira brutálisan erős, hogy egy alacsony flopot is olcsó showdownba kell inkább vinni.
    Kis párt itt kábé soha nem adnék a kezébe.

    Nyilván postflop jó volt a checkfold, de pre azért annyira nem egyértelmű ez a húzás. Ha az volt a terved, hogy 99-el egy UTG emelés után mindenképpen be akarod tenni preflop, akkor is jobb egyben betenni, mert szerintem nem kell attól tartanod, hogy kis pocketekkel visszateszi rád, mással meg úgyis pre bekerül. Ja, könnyen elképzelhető, hogy egybe pushra eldobja az AQ-t és a TT-t, de ezt csak ritkán.
    Marcow likes this.

  3. #33
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Ha lesz még érdekes hand tegyél be rendes HH-t pls.

  4. #34
    Fanatikus tag tyzo avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 01.
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    ha lehet még fogadni tennék rád egy 10$-est
    Marcow likes this.

  5. #35
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 04. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Marcow, nem sikerült megtalálnom hogy kinek küldjem a $10-et. ha megírnád pm-ben megköszönném.

  6. #36
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet aurel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Marcow, nem sikerült megtalálnom hogy kinek küldjem a $10-et. ha megírnád pm-ben megköszönném.
    Még ráérsz küldeni. Naggeri vállalta, hogy lesz kasszás. Majd megírja a ps nickjét, még én se tudom.

  7. #37
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    BR $2840 lett a mai nap végére. Volt két egész deep run, egy valamelyik kis hoton (20.) meg az 1$ vadrebuyoson 60. hely körüli, de nem sikerült +ban zárni. Meglehetett volna ha a 3,5+R sng-n nem 4.-nek esek ki AQ-val A6o ellen. De ez ilyen. Bemelegítésnek jó volt vasárnapra!
    Dinokaposvar likes this.

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Huhh de keszekusza.. De változatlanul $10-al rád teszek. Amennyiben lesz kasszás küldöm is. Hajrá, szedd szét a ps-t.
    Let's play! No risk no fun!

  9. #39
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Szoval, akkor ha mindenkinek megfelel ,hetfo este 6ig kuldjetek el a penz Argentin_GOd ps nickre. Utana megirom marknak hogy mennyit kuldjon. Igy hogy nincs senki aki lenne fuggetlen biro tudnotok kell hogy kvazi mark bizalman alapszik a dolog. Emiatt en is 10dollaros nevleges tettel veszek reszt. Fontos h ide irjatok h ki kuldott penzt milyen nickrol mire fogad. Udv

  10. #40
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szoval, akkor ha mindenkinek megfelel ,hetfo este 6ig kuldjetek el a penz Argentin_GOd ps nickre. Utana megirom marknak hogy mennyit kuldjon. Igy hogy nincs senki aki lenne fuggetlen biro tudnotok kell hogy kvazi mark bizalman alapszik a dolog. Emiatt en is 10dollaros nevleges tettel veszek reszt. Fontos h ide irjatok h ki kuldott penzt milyen nickrol mire fogad. Udv
    Mivel dec1.-ig lehet nevezni a jótékonyságira , szerintem ne adjunk határidőt. Remèlem mindenki átküldi és állja a szavát!!
    Marcow likes this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

Oldal: 4 / 28 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •