Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (102) összesen
Like Tree47Likes

Téma: Új egyezmény a pénzmosás és adóelkerülés ellen

  1. #41
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet Kiszámoló eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem figyelsz. Tanácsadás 35 ezer, oktatás 25 ezer. De a lényeg: sok kicsi, nem egy nagy, mert az nem hihető.
    Jogos .Tényleg nem figyeltem.Nem azt néztem ,hanem ahogy olvastam úgy 400k simán zsebbe.És ez már egy jó tanácsadás De ez megszokás szerintem
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  2. #42
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 22.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg lettek kérdezve. Nem adtak ki adatot. Első kézből tudom.
    Ezt már olvastad?

    We are authorised by the Financial Conduct Authority (FCA) under the Electronic Money Regulations 2011 for the issuing of electronic money
    Your Skrill Account is operated in the United Kingdom and these Terms of Use shall be governed by and interpreted in accordance with the laws of England and Wales.

    "2.2 Information We Collect from Third Parties about You
    In order to fulfil our legal obligations to prevent fraud and money laundering, we will obtain information about you from third party agencies, including your financial history, county court judgements and bankruptcies, from credit reference and fraud prevention agencies when you open a Skrill Account and at any time when we feel it is necessary to prevent fraud and minimise our financial risks. Please refer to our Money Laundering Policy for further details."

    We are by law required to retain certain records for a period of at least five years after closure of your Skrill Account which will include your personal data such as your name, contact details, customer number and transaction history etc.

    We will share your personal information with third parties
    the police, other lawful enforcement body, regulatory body or court if we are under a duty or required by law to disclose or share your personal data



  3. #43
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Netellerre írtam.

    A Skrillről inkább ne beszéljünk, messze a legrosszabb ügyfélszolgálata van, és kb lesz@rják az ügyfeleiket. Belőlük simán kinézem, hogy szó nélkül átadnak minden információt.

    (A Neteller tudomásom szerint a Man-szigeteken van bejegyezve, tehát valószínűleg más jogi körülmények vonatkoznak rá, mint a Skrillre, de ennyire nem vagyok benne a témában. A "kinemadósdi" pedig megtörtént, aki akarja elhiszi, aki nem az nem. )

    Egyébként f@sza a blogod.

  4. #44
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bármi is a tevékenység, bárkinek tudsz adni bármiről számlát, hiszen neked bevétel, neki kiadás, neki teszel szívességet kb, és mivel pokeres pénzt akarsz leadózni, neked nem kell költségszámla.
    A kata teljesen jó annak, aki feketén, készpénzben kap valamiért jövedelmet (pl. pincér és jatt esete). A póker nem ilyen, vegyük észre a különbséget!

  5. #45
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Több kérdésem is lenne:
    1. "Az automatikus adatcsere minden számlát érint, ami 2015 december 31-én él, vagy utána nyitják, a számlatulajdonos hazáját tájékoztatják a számla tartalmáról." Tehát ha valaki előtte zárolja a számláját, akkor az nem él? Vagy az 5 éves adatmegőrzős móka miatt ez még élő számlának számít?
    2. "Ne tévesszen meg a 2017-es dátum, mert visszamenőleg fognak adatot megosztani 2016-tól." Ez most azt jelenti, hogy 2016-tól visszamenőleg 5 évvel osztanak meg adatot, vagy azt, hogy nem csak a 2017-től aktuális számlamozgásokat, hanem a 2016-től aktuálisakat osztják meg?

  6. #46
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 22.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Több kérdésem is lenne:
    1. "Az automatikus adatcsere minden számlát érint, ami 2015 december 31-én él, vagy utána nyitják, a számlatulajdonos hazáját tájékoztatják a számla tartalmáról." Tehát ha valaki előtte zárolja a számláját, akkor az nem él? Vagy az 5 éves adatmegőrzős móka miatt ez még élő számlának számít?
    2. "Ne tévesszen meg a 2017-es dátum, mert visszamenőleg fognak adatot megosztani 2016-tól." Ez most azt jelenti, hogy 2016-tól visszamenőleg 5 évvel osztanak meg adatot, vagy azt, hogy nem csak a 2017-től aktuális számlamozgásokat, hanem a 2016-től aktuálisakat osztják meg?
    Ha él akkor a számla, akkor jelentik.

    Ha nem, akkor az adott ország törvénye szerint külön megkeresésre adnak róla információt.

    De ha nem tud róla a hivatal, nem fogja keresni.

  7. #47
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 22.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    ellenseg, picit gondold tovább. Neked nincs pénz a kezedben, csak a pincérnek?

    Nyilván nem utalsz a céges számládra a pókeros számládról.

    De továbbra sem akarok tippeket adni.

  8. #48
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Sziasztok.Csak gondoltam beszólok ide "is",hogy esetleg akit érdekel és pókerből él,vagy ez a fő bevétele és esetleg nincs bejelentett munkahelye,vagy nem tudja (legalizálni) a pókerből származó bevételét,annak esetleg megoldás lehet.
    Szóval én már több,mint egy éve legálisan be vagyok jelentve egy srácnál,mint ha nála dolgoznék.
    Papíron minden hivatalos,fizetés,bejelentés,igazolások stb.
    Annyi,hogy nem fizet utánam tb-t,meg járulékokat lényegében semmit,de nekem mint munkavállalónak ezt nem is kötelességem amúgy tudni hogy a munkáltatóm fizet-e vagy sem mit és mennyit...
    De papíron van havi 150 ezres jövedelmem.És hivatalosan.
    Ezért fizetek neki havi 40 ezret.
    Most hogy sok vagy kevés,az relatív,mivel ennyi pénzért több előnye van,mint hátránya,pláne hosszú távon.
    Amúgy rugalmas korrekt fiatal srác.
    Minden hivatalos könyvelőnél történik személyesen szóval nem humbuk.
    Gondoltam akit érdekel és valahogy legalizálni szeretné a póker jövedelmét az nála "tisztára moshatja"
    Infókat csak privátba küldök,mert nem tenném itt közszemlére.
    Akit érdekel jelezze,aztán összehozom vele.
    És aki azon agyalna,hogy miért éri meg valakinek az,ha hivatalosan fizetni kéne egy ember után 100.000 ft járulékot és ő ezért csak 40 ezret kér havonta.
    Gondolom a szokásos.
    Egy nap majd becsődöl a cég és fennmarad a sok adótartozás.
    De ez már egyéni szoc probléma részéről.
    Naponta mennek tönkre cégek,szóval nincs ebben semmi különös.

  9. #49
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Kiszámoló eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha él akkor a számla, akkor jelentik.

    Ha nem, akkor az adott ország törvénye szerint külön megkeresésre adnak róla információt.

    De ha nem tud róla a hivatal, nem fogja keresni.
    Szóval akkor mikor kell bezáratni a Skrill-t és áttérni Netellerre?
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  10. #50
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval akkor mikor kell bezáratni a Skrill-t és áttérni Netellerre?
    minnél előbb annál jobb

Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •