Oldal: 209 / 240 ElsőElső ... 109159199207208209210211219 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.081 - 2.090 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #2081
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Valaki megfejtené ezt nekem: reboot and select proper boot device on insert boot media in selected boot device and press a key?
    Sokszor előfordult hogy ha kikapcsolom a gépet,másnap bekapcsolom és ez fogad. Már összevissza variáltam a vezetékeket a meghajtóknál,arra tippeltem a régi,új vinyo okozza,de nem.Már csak egy meghasótal megy,és újra jelentkezett. Viszont ha egy hétig megy a pc semmi baj De néha jó ha pihen is! Biztos vmi egyszerű csak én segg hülye vagyok ehhez,a win 7 biost nem értem. Ötlet?

  2. #2082
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Szeretném lecserélni a routerem egy nagyobb hatótávolságúra,jó lenne ha teraszon is jó lenne a jel,20m már bőven elég lenne.Tudtok ajánlani valami frankót?

  3. #2083
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretném lecserélni a routerem egy nagyobb hatótávolságúra,jó lenne ha teraszon is jó lenne a jel,20m már bőven elég lenne.Tudtok ajánlani valami frankót?
    Ha UPC-s vagy, akkor nemsokára lecserélik az összes modemet wifi-s modemre.

  4. #2084
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet benyo87h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Valaki megfejtené ezt nekem: reboot and select proper boot device on insert boot media in selected boot device and press a key?
    Sokszor előfordult hogy ha kikapcsolom a gépet,másnap bekapcsolom és ez fogad. Már összevissza variáltam a vezetékeket a meghajtóknál,arra tippeltem a régi,új vinyo okozza,de nem.Már csak egy meghasótal megy,és újra jelentkezett. Viszont ha egy hétig megy a pc semmi baj De néha jó ha pihen is! Biztos vmi egyszerű csak én segg hülye vagyok ehhez,a win 7 biost nem értem. Ötlet?
    Induláskor lépj be a BIOS-ba és keresd meg a boot sorrendet, legyen elöl az aktuális vinyód.
    benyo87h likes this.

  5. #2085
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Induláskor lépj be a BIOS-ba és keresd meg a boot sorrendet, legyen elöl az aktuális vinyód.
    Hali!
    Köszöntem szépen!!!

  6. #2086
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hi

    Fontos családi fényképek vagy pl tracker adatbázis biztonsági kimentéséhez a külső vincseszteren kívül milyen lehetőségek vannak még? Pl SD kártyán biztonságosan eltárolódnak az adatok sokáig? Vagy pl pendrive?
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2014. 11. 07. 07:25

  7. #2087
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hely
    Derec
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    Hi!

    Egy parancsikont szeretnék rögzíteni a tálcán, de ha szimplán odahúzom vagy megnyitás után jobb klikk / rögzítéssel próbálkozom, akkor megnyitáskor a csatolt windows intézős ablak nyílik meg, nem pedig a mappáé. Tud valaki segíteni a megoldásban?

    ikon.jpg

  8. #2088
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi

    Fontos családi fényképek vagy pl tracker adatbázis biztonsági kimentéséhez a külső vincseszteren kívül milyen lehetőségek vannak még? Pl SD kártyán biztonságosan eltárolódnak az adatok sokáig? Vagy pl pendrive?
    Dropbox pl.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #2089
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dropbox pl.
    30 gigát?

  10. #2090
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    30 gigát?
    Alapból 25 gigát adnak, de elképzelhető, hogy lehet bővíteni, ennek utána kell nézni. Vagy google drive, képeknek picasa, többi dropboxra ha úgy felfér, stb stb ezek ingyen vannak. Vagy hardveres megoldás.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •