Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
Like Tree8Likes

Téma: MTT Jó-e itt a push?

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Fejfogós smájli
    ewoksamurai likes this.

  2. #12
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    MicroMillions 15k garantált verseny volt. Ezzel lettem 99. és 990-től fizetett. Szóval a verseny kései szakaszáról van szó.

  3. #13
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Nálam is mindenhogy push! Gondolkodtam kicsit mi lehetne az oka, hogy ne tolják be de nem találtam ilyet!

  4. #14
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam is mindenhogy push! Gondolkodtam kicsit mi lehetne az oka, hogy ne tolják be de nem találtam ilyet!
    Én egy nagyon egyszerű dologra gondolok!
    Ha már a hűsünk,ügyesen túlverekedte magát több száz játékoson, és van miért még versenyben maradni,gondolok itt arra hogy nem pl 100 dolcsit nyer,ha kiesik,hanem 150,200 at ha még játékba marad,akkor miért kellene kockáztatnia.?

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet benyo87h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én egy nagyon egyszerű dologra gondolok!
    Ha már a hűsünk,ügyesen túlverekedte magát több száz játékoson, és van miért még versenyben maradni,gondolok itt arra hogy nem pl 100 dolcsit nyer,ha kiesik,hanem 150,200 at ha még játékba marad,akkor miért kellene kockáztatnia.?
    1. mert hosszutavon tobb penzt hoz neki a kockaztatas.
    2. ha hűsünk nem szeret kockaztatni, miert pokerezik?

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Idézet benyo87h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én egy nagyon egyszerű dologra gondolok!
    Ha már a hűsünk,ügyesen túlverekedte magát több száz játékoson, és van miért még versenyben maradni,gondolok itt arra hogy nem pl 100 dolcsit nyer,ha kiesik,hanem 150,200 at ha még játékba marad,akkor miért kellene kockáztatnia.?
    mert push
    Future Ev-ben jó lesz..

  7. #17
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Idézet Ollie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mert push
    Oké push, láttam már,sőt csináltam is nem egy push táblát! De ez már az jelenti hogy nem lehet tőle néha napján eltérni? Nem vagyunk egyformán bekötve, én ott nem mertem volna még bepakolni a stackkem de mindenki más igen,ennyi! Nem fogok ezen vitatkozni.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Szerintem is sima push.Főleg, ha M-be számolunk.Plusz pár körrel később beteszed a 6bb-t esetleg valamivel jobbal, akkor majd callolnak 4-en és végig checkelik, te meg nem érted, hogy miért javultak le már megint.:-)

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Normál bankrol management mellet nem tudok elképzelni olyan MTT kifizetési struktúrát, ami mellet ez nem push. Ha persze egy DON lenne az más helyzet volna. Vagy ez lenne az utolsó verseny, amiből a gyereked életmentő műtétjét kell kifizetned és pont két kiesőre vagy az elég pénztől... De amúgy ez a szitu akkora plussz, hogy nem szabad kihagyni ezért is írta mindenki a körülméények ismerete nélkül hogy push.
    De gondold végig, átmegy rajtad a vak marad 8 BBd vagy annyi sem. Semmi FEd nem marad az asztalnál...

  10. #20
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet benyo87h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké push, láttam már,sőt csináltam is nem egy push táblát! De ez már az jelenti hogy nem lehet tőle néha napján eltérni? Nem vagyunk egyformán bekötve, én ott nem mertem volna még bepakolni a stackkem de mindenki más igen,ennyi! Nem fogok ezen vitatkozni.
    Lal. Nem merted volna ezzel 100 főnél betolni? Még ha eftét írtál volna, na de nyilván ott is push...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •