Oldal: 9 / 28 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (279) összesen
Like Tree186Likes

Téma: Karesz challenge

  1. #81
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 11. 05.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    nem tudom mi a challenge szabálya és csak véletlenül idetévedtem, de 1K teszek ellened ha megcsinálod a fele vöröskereszté a fele a tiéd ha nem sikerül 1,5k-t küldesz nekem 500at a vöröskeresztnek

    Szerk.: az állásról fogalmam sincs btw
    Utoljára módosítva: Zsolax által: 2014. 11. 14. 04:08

  2. #82
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Challenge failed. Nem kell ez nekem.
    1 hét után? Te tényleg csak ennyi vagy?

  3. #83
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Konstrukciós hibákat vélek felfedezni.
    Tartottál a settől, és a 66-tól, ezért allinmentél, mert azokkal tudja csak megadni, amitől tartottál? Ha ennyire biztos vagy benne, hogy hívott volna az overrel, akkor miért akartad eldobatni azonnal, és miért nem x/r allin a terv? Riveren miért nem lehet bet/foldolni, ott már nincs out?
    overpárral adta volna, flössre meg ne várjon olcsón. kis pp-nek is ennyi esélye volt, hogy van nála, de inkább kevesebb. overbet blöffnek akartam h tűnjön (pl flössdróra). lényegtelen.

  4. #84
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 09.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos,hogy nem a szokványos, talán deepebbnek kellett volna lenni egy olyan callhoz flopon. Előtte is variált a gyerek és egy mini visszaemelést megadtam, hogy később trükközzek. de már torkonszarom az egészet. Challenge failed. Nem kell ez nekem.
    Ne foglalkozz senkivel Márk Lehet hogy vannak leakjeid, sőt nem is kevés - de most még is te ülsz ott a Big11 FT-n, nem a sok itt írogató nagy mtt pro ( )

    Figyelj oda, nyerd meg és akkor még akár a Challenge is meglehet

  5. #85
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1 hét után? Te tényleg csak ennyi vagy?
    Mennyi? Meg tudom csinálni, csak nincs szükségem arra, hogy a hibáimon lovagoljanak közben.

  6. #86
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 11. 05.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi? Meg tudom csinálni, csak nincs szükségem arra, hogy a hibáimon lovagoljanak közben.
    ha ennyi eszed van h big11 top20nál fórumozgatsz meg is érdemled
    kriispirolls and WINAMAXDONK like this.

  7. #87
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Grat a 6. helyhez!

    A challenge amúgy nem a fórumozók ötlete volt, te akartad, és valószínűleg tisztában is voltál vele, hogy nagy lesz a visszhangja, és sokan fogják követni a játékod. Egyszer még hálás leszel, hogy a leakjeidre felhívtuk a figyelmedet.

  8. #88
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Grat a 6. helyhez!

    A challenge amúgy nem a fórumozók ötlete volt, te akartad, és valószínűleg tisztában is voltál vele, hogy nagy lesz a visszhangja, és sokan fogják követni a játékod. Egyszer még hálás leszel, hogy a leakjeidre felhívtuk a figyelmedet.
    Ma sokat tanultam a leakjeimről tényleg. Kösz, hogy megvitattuk azt a handet, de a LOL az más. Tényleg szar volt az a játék, turnön pusholni kellett volna, ha már megadtam a flopon, mert nem hittem neki. Nekem nem minden fekete vagy fehér, szeretem megtekerni a dolgokat. Ilyen fáradtan meg cifrább dolgok is kijönnek... mindegy. Én hibám.

  9. #89
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Nem értelek , tleg vannak leakjeid nem is kicsik, de mostmár engem is elgondolkodtat h mindig odaérsz , lehet h valamit tudsz máshogy csinálsz mint std és jó. A Zsolesz által betett hand gigalol az tény. De pl nekem nincsenek olyan eredményeim mint neked de mega magabiztos vagyok magamban és nem foglalkoznék más véleményével .Arra akarok kilyukadni , h nevetséges ez az érzékenység , foglalkozz a játékkal mert sztem valamit nem csinálsz rosszul ha mindig odaérsz.
    Krejdül likes this.

  10. #90
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788
    orbitor likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

Oldal: 9 / 28 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •