Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (31) összesen
Like Tree19Likes

Téma: MicroMillions - Nagy magyar eredmények a szombati játéknapon

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Gratulálok mindkét fiatalembernek!!!

  2. #12
    Idegen Borsodpesti avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 03.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    hát..... nem is tudom mit mondjak.... GRATULÁLOK NEKED!!!

    figyelgettem ezt a felhajtást ami körülötted forog itt ezen a fórumon amit te generáltál magadnak.
    nem tudtam eldönteni,hogy most ez valami rossz vicc vagy valami komolyság is van a dologban. aztán láttam komolyan gondolod amit írsz. na gondoltam erre kíváncsi leszek.

    egyik hajnalban mikor befejeztem a grindet,rákerestem a starson, pár napja volt ez.
    11usd the big tornán voltál ft közelében. figyeltem a játékodat...

    a kacagás és a fosás kerülgetett egyszerre amint láttam miket csinálsz,hogyan "oldod" meg a megoldhatatlant. itt konkrétan a J9o vs A10o partidra gondolok a belarus gyerek ellen...

    ezzel a leosztással szilárdan meggyőztél arról,hogy fogggalmad nincs mit csinálsz. pontosabban mit miért és hogy és mi a terv a további két utcán stb, stb...
    random kattingatsz elképzelés nélkül ösztönből. ezt a véleményemet az elért eredményeid ellenére is tartom.

    DE!!! "mindig" ott vagy a nagy score-ok közelében nagy dellákat teszel zsebre (pontosabban máséba) sok 10k dolcsit nyersz ilyen játékkal amilyennel....
    szóval valami van,valaminek lenni kell. vagy valami elképesztő piszok szerencsés forma vagy, vagy valami táltos-látó tihanyista-mentalista lehetsz... nem tudom..., nem tudom mi a titok.

    én minden esetre örülök annak,hogy ilyen arc is van a poker életben,mint te. és még sokkal de sokkal több ilyen kellene mint te vagy! a magát filodendronra pokerezett "istenkirályregulárok" helyett, mellett akik szétmatekozzák a segédprogramokkal ezt az egész játékot,mindemellett is csak (1-2 kivétellel) jó ha BE-játékot tudnak hozni de nagyon sok esetben még azt sem... (rékbekpró rulez)
    természetes,hogy csípni fogja a szemét azoknak akik 24-h ból 36-ot foglalkoznak a pokerrel hosszú évek óta viszont az eredményeik messze meg sem közelítik a tiédet. de hát ilyen ez...

    szóval motiváló a jelenséged és az eredményeid,számomra mindenképpen. mert ha tudásom alapján nem is de a nagy számok törvénye alapján mindenképpen leadhatja nekem is majd a cserkós gép az 5-BAR-t!!

    én továbbra is szurkolok és ezután is sok sikert kívánok neked a pokerben!

    hajrá GL!

  3. #13
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Nem random kattintgattam. Egyszerű volt csak, csak robotaggyal lehetetlen. Átvert a srác, úgy gondoltam, hogy gyenge a kis visszaemeléséből. Simán ft bubiban blöffölheti a T magas boardot egy shortstack ellen. Ezért úgy döntöttem, hogy megadom és ha a turn húzó vagy pár akkor rátolom. Csak túl jó húzót kaptam és úgy gondoltam, hogy a kis emeléssel nagyobb erőt mutatok és két patronom marad dobatni. Lehet, hogy meg is lett volna így, ha nem kapja meg a nut flush draw-t, úgy meg már mindenkinek úgy van, hogy egye ****** betolom. Ennyi a gondolatmenet. Kockáztattam, mert átvert a betsizinggal és azzal, hogy korábban trükközgetett másokkal flopon. Ilyen egyszerű a gondolatmenet, nem random kattintgatás. A lényeg tehát, hogy ÁTVERT ezért alakult ilyen bénán.

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet HugeEdgeOnYou! eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nagy mellű ellenfogadók is perkálhatnak
    Voltak nagymellű ellenfogadók?
    Harvey, bakyka and Endre1988 like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #15
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 03. 20.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Én olyan jót nevettem, ahogy megláttam a nevedet a főoldalon!
    Azért kíváncsi lettem volna a nagy támadóid arcára is, amikor meglátták az eredményt.
    Gratulálok! Még sok-sok ilyet!!! )

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 01.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Gratula

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Beszarás, gratulálok

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 06. 07.
    Hely
    P.C.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Gratula!

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Marcow, nagy grat, de ezt az utolagos hand elemzest sztem felejtsd el, mert valahogy mindig a Tanar ur kerembol a Magyarazom a bizonyitvanyomat cimu fejezet jut eszembe, csak rontasz a helyzeten Megegyszer GG, csak igy tovabb
    Marcow likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  10. #20
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 09.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Magyarok közül Öcsi1012 végig top 100-ban volt jelenleg 30. Amúgy grat a srácoknak!
    Marcow likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •