Oldal: 18 / 28 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (279) összesen
Like Tree186Likes

Téma: Karesz challenge

  1. #171
    Fanatikus tag tyzo avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 01.
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    első hozzászólásban le van irva

  2. #172
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Csendben olvasgattam a topikot, de a végeredményt elnézve valamit nagyon tudsz vagy valaki nagyon figyel rád odafentről vagy valahonnan. Le a kalappal! Remélem valamennyire tanultál a korábban elkövetett hibáidból, de azért rámész a 100k-ra! P5s rangsorban hányadik helyen állsz egyébként?

  3. #173
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet samseaborn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    grat, zseni vagy
    (mielőtt félreértik, semmi irónia, ennyit behúzni csak mákkal nem lehet)
    A zseni tulzás , de amugy valamit tud ezt el kell ismerni . Pár napja elkezdtem nézegni nem a legnagyobb magyar regeket h 33USD alatti MTT-n mennyit lehet nyerni a starson mert akarom tolni . És gondoltam magamba megnézem a bohócot is , na ott meglepődtem SharkScope - Online and Live Poker Statistics , rem jó a link . Na ez már viszonylag minta az eredmény meg nagyon szép,én eddig full azt hittem h 2nagy score és semmi más azért nem ismertem el (és most se ismernék el olyat akinek összvissz 2nagy scoreja van más semmi). Engem nem ez a 30K győzött mert még ez is lehetne véletlen (de nyilván nem az), De ja gratulálok ehhez is , de én abszolut nem tudtam h te low -midstakes MTTken stabilan nyersz, azt hittem h ilyen 1-2scoreos wonder vagy.

  4. #174
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Én csak 0-55 közti mtt ket tolnék a helyedbe azokon stabilan nyersz.

  5. #175
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Lola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az tetszik,hogy akik ellened fogadtak most mekkora kussban vannak..
    Amúgy ezek után,tényleg megoldhatnád a PS keresöjét....
    Néhány haveri fogadás volt...

  6. #176
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Te ilyen magyar Pessagno lehetsz amugy vagy nem tudom
    Flush67 and Nandi92 like this.

  7. #177
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom miért ragaszkodtok a HUD-hoz annyira. Egyébként van PT4-em csak lefagy, amint aszondom nekiű, hogy "gyü!"
    Sztem többet ér ha odafigyelsz az asztalra és érted. Egy idő után feltűnik, hogy ki kire van rászállva, kit tartanak fissnek. Lehet, hogy nem úgy játszanak aznap, mint a nagy átlagban. Főleg, ha odaültetnek valami veszett jót a seggébe. Persze nem 20 asztalon kell nyomni, nekem 3-4 ment tegnap éjjel. 2 turbo, ami csak short stack strat főleg, nem olyan érdekes, elég megfigyelni, hogy ki mennyire szeret lopkodni. Gyorsan változik az asztal úgyhogy nem kell sok koncepció.

    Ki lehet sakkozni milyen versenyeket szeretek játszani, nem kell ide kereshetőség.

    Nem értem mit csodálkozol azon, hogy fontosnak tartják a hudot. Nem hiszed el, hogy tisztább képed lesz egy játékos stílusáról, ha már a 2. handtől látod, hogy milyen statjai vannak, mint ha elkezded figyelni, hogy emelt vagy dobott pár handben?

    Magadnak mondasz ellent.
    "Egy idő után feltűnik"
    "Gyorsan változik az asztal"
    Nyilván sokat számítanak a readek, de attól még pár hand alatt ne tudd már eldönteni ki milyen játékos!

    "Lehet, hogy nem úgy játszanak aznap, mint a nagy átlagban."
    Olyan óriási eltérés ritkán lesz. Gyakrabban fogod te "vakon" rosszul felmérni a játékosokat, mint a hud statisztikái...

    "Ki lehet sakkozni milyen versenyeket szeretek játszani, nem kell ide kereshetőség."
    Biztos sima ügy lesz neki ez alapján 1000 verseny között megtalálni azt a párat amin játszol
    tyzo likes this.

  8. #178
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet báró eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez besza..ás,szép volt Marcow!!!!Amit te tudsz azt nem sokan,nem feltétlenül póker tudásra gondolok,de ezt ne vedd sértésnek.
    Annyi ilyen fogadás van,meg annyi embertől hallottam már ezt,és annyi bukást láttam,de te megcsináltad..
    Ez egy szép reggel,már csak a nagyon szimpatikus Winamaxd. fejét nézném meg amikor olvassa,az nagyon sokat érne
    További sok sikert!
    Nagyon durva volt , ma kész voltam egész nap étvágyam se volt.

  9. #179
    Fanatikus tag tyzo avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 01.
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Bt86 +1

  10. #180
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Winamax- fél évig szívtad a vérem, úgy hogy rá se néztél ki az áldozat? Azért derék,
    hogy bevállaltad, hogy változott a véleményed.


    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem mit csodálkozol azon, hogy fontosnak tartják a hudot. Nem hiszed el, hogy tisztább képed lesz egy játékos stílusáról, ha már a 2. handtől látod, hogy milyen statjai vannak, mint ha elkezded figyelni, hogy emelt vagy dobott pár handben?

    Magadnak mondasz ellent.
    "Egy idő után feltűnik"
    "Gyorsan változik az asztal"
    Nyilván sokat számítanak a readek, de attól még pár hand alatt ne tudd már eldönteni ki milyen játékos!

    "Lehet, hogy nem úgy játszanak aznap, mint a nagy átlagban."
    Olyan óriási eltérés ritkán lesz. Gyakrabban fogod te "vakon" rosszul felmérni a játékosokat, mint a hud statisztikái...

    "Ki lehet sakkozni milyen versenyeket szeretek játszani, nem kell ide kereshetőség."
    Biztos sima ügy lesz neki ez alapján 1000 verseny között megtalálni azt a párat amin játszol
    Nem mondtam magamnak ellent.
    Vagy én nem tudok érthetően írni, vagy te nem tudsz értelmezni:
    A KO-n volt időm megfigyelni az asztalt. Lassan változtak a dolgok. A két lassú mellett ment két turbó verseny általában, ahol nem kell sok mindenre figyelni, csak amiket leírtam, mivel itt gyorsan hullanak az emberek, sűrű az ültetés.
    Természetesen nem pár hand alapján döntöm el ki milyen, kell fél óra-1 amire átlátható lesz a dolog. (ki a feszes, ki az alfahím, ki a fostos)

    Egy jó játékos (úgy hallottam) váltogatja a stílusát, te tudod róla az átlagot. Ha nem figyeled nem veszed észre, hogy stílust váltott. Ha tele van fishsel az asztal már akkor teljesen máshogy játszik. Ha két sztár mögé ül, lehet hogy 2/2-t játszik majd, a 18/15 helyett és szaladsz bele a tasliba.
    Annyit csinálok a versenyek vége felé, hogy rákeresek ki mekkora nyerő/bukó és bejelölgetem őket aszerint. Valószínű, hogy az arc aki 1,8M$ kotort össze idén, nem egy fish, míg aki 10K alatt, annak inkább remeg majd a keze egy 3bettől.

Oldal: 18 / 28 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •