Oldal: 19 / 28 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (279) összesen
Like Tree186Likes

Téma: Karesz challenge

  1. #181
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon durva volt , ma kész voltam egész nap étvágyam se volt.
    Nekem se baszki, csak nekem a tegnap/ma elfogyasztott rengeteg piától. Nem is értem az MTT-prókat, hogy tudnak vasárnap játszani.
    Koszka9999 and forzadani3 like this.

  2. #182
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem se baszki, csak nekem a tegnap/ma elfogyasztott rengeteg piától. Nem is értem az MTT-prókat, hogy tudnak vasárnap játszani.
    gyógysörről még nem hallottál?
    forzadani3 and Marcow like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  3. #183
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet DaDirk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csendben olvasgattam a topikot, de a végeredményt elnézve valamit nagyon tudsz vagy valaki nagyon figyel rád odafentről vagy valahonnan. Le a kalappal! Remélem valamennyire tanultál a korábban elkövetett hibáidból, de azért rámész a 100k-ra! P5s rangsorban hányadik helyen állsz egyébként?
    Elkerülöm a cash-t, jelenleg az a helyzet.
    P5s-on aszongya, hogy 27. magyar és 1403. az univerzumban. Meg vagyok 4. meg hetedik is csak nem írja, hogy miben. Lehet, hogy a megyében és a lakótelepen.

    Fogalmam sincs, hogy ez mennyire jó vagy gagyi helyezés.
    Utoljára módosítva: Marcow által: 2014. 11. 16. 23:40
    royaliver likes this.

  4. #184
    Újonc zussz avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 31.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    nagy grat elsődlegesen is !!! másodlagosan én nem nyilatkoznék a helyedben többet, a távolság segít; misztifikálni a játékod. Aztán meg imádhatnának mint egy meg nem értett zsenit
    Marcow likes this.

  5. #185
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gyógysörről még nem hallottál?
    Ja, gyógysört mindennap iszom... az már nem segít.

  6. #186
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem mondtam magamnak ellent.
    Vagy én nem tudok érthetően írni, vagy te nem tudsz értelmezni:
    A KO-n volt időm megfigyelni az asztalt. Lassan változtak a dolgok. A két lassú mellett ment két turbó verseny általában, ahol nem kell sok mindenre figyelni, csak amiket leírtam, mivel itt gyorsan hullanak az emberek, sűrű az ültetés.
    Természetesen nem pár hand alapján döntöm el ki milyen, kell fél óra-1 amire átlátható lesz a dolog. (ki a feszes, ki az alfahím, ki a fostos)

    Egy jó játékos (úgy hallottam) váltogatja a stílusát, te tudod róla az átlagot. Ha nem figyeled nem veszed észre, hogy stílust váltott. Ha tele van fishsel az asztal már akkor teljesen máshogy játszik. Ha két sztár mögé ül, lehet hogy 2/2-t játszik majd, a 18/15 helyett és szaladsz bele a tasliba.
    Annyit csinálok a versenyek vége felé, hogy rákeresek ki mekkora nyerő/bukó és bejelölgetem őket aszerint. Valószínű, hogy az arc aki 1,8M$ kotort össze idén, nem egy fish, míg aki 10K alatt, annak inkább remeg majd a keze egy 3bettől.
    Mivel általánosságban írtad, hogy nem használsz hudot, így nem értem ezt a magyarázatot.
    "kell fél óra-1 amire átlátható lesz a dolog"
    Ezután pedig mindenkiről fejből tudni fogod, hogy milyen játékos? Az nem számít, hogy a játékosok 90+%-ával sosem fogsz egyszerre ennyi időt egy asztalnál tölteni?

    Meg ezek a példák...
    Ami okokat írtál arra, hogy miért vált stílust az ellenfél, azok elég alap dolgok, amiket észre kell venni/figyelni az asztalnál.
    Nyereményben is leírtál majdnem 2 végletet, illetve azokat is csak a verseny végén nézed meg. Ergó nem sok köze van ahhoz, amit én írtam.

  7. #187
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    BT86- kell pár kör és látszik, nagyjából a stílus. Mint ahogy a HUD sem pontos, ez sem 100%. Tegnap sztem egy asztalnál ültem 3 órán keresztül, csak 1-2 ember cserélődött. Top két asztalnál is örökkévalóság volt. FT-n meg már mindenkit "ismertem". Jó támpont a HUD, hasznos dolog, de vannak apró dolgok is amik hatással lehetnek a játék alakulására, ezért érdemes "érteni" is a körülményeket. Pl. ki kivel van harcban.

    Végletet írtam, de az OPR-n látszik (ha a ROI nem is), hogy a pokermezőny hány százalékánál jobb. Kb 90%-tól nyerő valaki. Ha valaki 30%-os 6% ITM-mel, hiába nyert 50K-t akkor is vszínű, hogy egy durrogtatós idióta. Aztán van aki 20K-t nyert , de lejátszott 10K versenyt (sng grinder) +ROI-val. Vszínű hozza a kis robotjátékát. Megsaccolom az én aktuális VPIP, PFR, 3bet-emet, amit ő látott eddig és jó eséllyel lehet tippelni, hogy melyik move-omra mit fog lépni a nagy könyv szerint. Tehát amikor ő azt lépi ami helyes szerinte ellenem, akkor én onnantól mást fogok játszani. Ennyiből jó lenne bemagolni ezt a HUD-os dolgot. Ilyenkor ha megjön a lap, már könnyű lesz becsapdázni.
    TooBigJoe likes this.

  8. #188
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    A HUD rendkívül fontos, de a read-ek is fontosak, ezeket vegyítve, összedolgozva kell kiokoskodni a megfelelő line-okat.

  9. #189
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    grat te kis fishy :d

  10. #190
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    BT86- kell pár kör és látszik, nagyjából a stílus. Mint ahogy a HUD sem pontos, ez sem 100%. Tegnap sztem egy asztalnál ültem 3 órán keresztül, csak 1-2 ember cserélődött. Top két asztalnál is örökkévalóság volt. FT-n meg már mindenkit "ismertem". Jó támpont a HUD, hasznos dolog, de vannak apró dolgok is amik hatással lehetnek a játék alakulására, ezért érdemes "érteni" is a körülményeket. Pl. ki kivel van harcban.

    Végletet írtam, de az OPR-n látszik (ha a ROI nem is), hogy a pokermezőny hány százalékánál jobb. Kb 90%-tól nyerő valaki. Ha valaki 30%-os 6% ITM-mel, hiába nyert 50K-t akkor is vszínű, hogy egy durrogtatós idióta. Aztán van aki 20K-t nyert , de lejátszott 10K versenyt (sng grinder) +ROI-val. Vszínű hozza a kis robotjátékát. Megsaccolom az én aktuális VPIP, PFR, 3bet-emet, amit ő látott eddig és jó eséllyel lehet tippelni, hogy melyik move-omra mit fog lépni a nagy könyv szerint. Tehát amikor ő azt lépi ami helyes szerinte ellenem, akkor én onnantól mást fogok játszani. Ennyiből jó lenne bemagolni ezt a HUD-os dolgot. Ilyenkor ha megjön a lap, már könnyű lesz becsapdázni.
    Nem tudom, hogy mi értelme van ezeket hajtogatnod. Írsz mindent, csak választ nem a konkrét kérdésre. Felfogtam, hogy hasznos dolog figyelni mi történik az asztalnál. Igaz totál általános, vagy fejben megbízhatóan feldolgozhatatlan dolgokat írtál le, de ezekbe már inkább bele se megyek.

    "Mint ahogy a HUD sem pontos..."

    Tényleg nem érted meg, hogy csak arra próbálok rávilágítani, hogy sokkal egyszerűbb játszani/readelni, ha látod hogy milyen stílusban játszik az ellenfél, és nem csak pár kör emlékei alapján tippeled meg?? Ha már adott ez a lehetőség...

Oldal: 19 / 28 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •