Oldal: 21 / 28 ElsőElső ... 111920212223 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (279) összesen
Like Tree186Likes

Téma: Karesz challenge

  1. #201
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez kedves MaryCat, de már vége a challenge-nek. Sztem lesz majd új. A videóban nem biztos, hogy mindenhol lenne értelem más számára aki elemzi, ha meg én elemzem, akkor meg nem lehet belőle tanulni. Felesleges. Kérjetek az akadémiásoktól új videót, azokból lehet tanulni inkább!
    Lassan tényleg az az ember érzése,hogy valami nem tiszta.....Mert ha az lenne,nem háritanád el minden áron azt a videót.....Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani...csak furcsálom.....

    Mint ahogy azt is,hogy nyerő létedre "bujkálsz" a Starson......

    ui: ja és még valami...ha valaki keresi a rivaldafényt,az vállalja be ha néha kikezdik.....Nem várok választ sem,mert nem tudsz már meggyözni....amúgy eddig drukkoltam neked...a lényeg az eddig-en van...
    Utoljára módosítva: Lola által: 2014. 11. 17. 14:28

  2. #202
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Mondjuk ennyi erővel szerintem, ha Marcowtól kértek videót, kérhetnétek több magyar pro-tól is videót, illetve kérhetnéd azt is, h ne "bujkáljanak" a Starson. Szóval teljesen rendben van, hogy nem csinál videót és "bujkál"!
    marcelusb, Marcow and Nottobe like this.

  3. #203
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Lola- neee. Kíváncsi vagyok milyen összeesküvés elméletet tudnál csinálni. Szted ha superuser lennék vagy csaló vagy nem tom mi, akkor bedurrogtattam volna 100K-t vissza a rendszerbe? Olvasd vissza amit a big11-es handemért kaptam. Érezd át. Nekem sz@rul esett.

    Nincs szimplán igényem arra, hogy én legyek a hülye mákos, aki nem érdemelte meg azt a győzelmet. Ha kereshető lennék, csak a fikázás menne, postolgatnák a hibáimat. Holott sok olyan blöfföm van, ami szerintük szar, csak ők nuts-ra tesznek, mert nincs mutatás. Ezért ezek a handek nem érdekesek. Csak az amikor lebukok egy szar blöffel. Ezért csak a rosszat tudom megkapni, mert a jó rejtve marad. Logikus. Vannak sokkal nagyobb magyar spílerek, van aki kereshető is. Miért én vagyok az érdekes? Vannak jó eredmények, másnak több mint nekem.

  4. #204
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    ha keresheto vagy jatek kozben, plusz infot adsz ki magadrol, ha videot teszel elerhetove a jatekodrol, plane, miert csinalna Marcow ilyet? nem is ertem... plusz tenyleg kapja folyamatosan a savat, ha megerdemli eppen, ha nem. es vegkepp nem o tehet arrol, ha a stars ahhoz dobja oda a nagy score-t, aki jo esellyel elrake-eli, nem pedig ahhoz, aki tud pot-odds-ot szamolni.

  5. #205
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lola- neee. Kíváncsi vagyok milyen összeesküvés elméletet tudnál csinálni. Szted ha superuser lennék vagy csaló vagy nem tom mi, akkor bedurrogtattam volna 100K-t vissza a rendszerbe? Olvasd vissza amit a big11-es handemért kaptam. Érezd át. Nekem sz@rul esett.

    Nincs szimplán igényem arra, hogy én legyek a hülye mákos, aki nem érdemelte meg azt a győzelmet. Ha kereshető lennék, csak a fikázás menne, postolgatnák a hibáimat. Holott sok olyan blöfföm van, ami szerintük szar, csak ők nuts-ra tesznek, mert nincs mutatás. Ezért ezek a handek nem érdekesek. Csak az amikor lebukok egy szar blöffel. Ezért csak a rosszat tudom megkapni, mert a jó rejtve marad. Logikus. Vannak sokkal nagyobb magyar spílerek, van aki kereshető is. Miért én vagyok az érdekes? Vannak jó eredmények, másnak több mint nekem.
    Szoktam más pro-nak is drukkolni(egyszer már irtam,pl twirlpro)Nem titotta le magát a Starson.
    És amúgy,nem superuser-kedésre gondoltam...
    Na mindegy..Peace..

  6. #206
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Lola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szoktam más pro-nak is drukkolni(egyszer már irtam,pl twirlpro)Nem titotta le magát a Starson.
    És amúgy,nem superuser-kedésre gondoltam...
    Na mindegy..Peace..
    hanem mire? max katz ghostolja?

  7. #207
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Természetesen fejet kell,hogy hajtsak eme szép eredményed előtt kedves Marcow. Jár érte a hatalmas taps.
    Csak vigyáz rá és nem kell egyből a hs aszaloat betámadni!

  8. #208
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha keresheto vagy jatek kozben, plusz infot adsz ki magadrol, ha videot teszel elerhetove a jatekodrol, plane, miert csinalna Marcow ilyet? nem is ertem... plusz tenyleg kapja folyamatosan a savat, ha megerdemli eppen, ha nem. es vegkepp nem o tehet arrol, ha a stars ahhoz dobja oda a nagy score-t, aki jo esellyel elrake-eli, nem pedig ahhoz, aki tud pot-odds-ot szamolni.
    +1. De nem vagyok rakepro. Távol álljon tőlem. Az már nem póker, hanem matek és statisztika. Ha meg simán bukok az meg nem sok rake. Utána a cápák rake-elik majd el.

    Lola- ötletem sincs mire gondoltál, de tisztán nyomom.

    Csiga- nagy megtiszteltetés tőled a dicséret! Nem cashezek. Még a halvány gondolat szikrája sincs meg bennem.

  9. #209
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Ez a jó hozzáállás én szorítok a további sikereknek!
    Marcow likes this.

  10. #210
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Most, hogy csontig benyaltunk Marcownak,térjünk rá a pénz részére!
    Aki fogadott , utaljon!
    Volt 4 szerencsejátékos aki mellette és volt 8 aki ellene tett!
    Ez 120$+ Marcow ígért 100$=220
    Remélem minden győztes felajánlja a teljes összeget, és ennyivel tudunk segíteni valakinek!
    Marcow szerintem dönts te( anonim játékfüggök, alkeszok?)
    Pénztárosnak utaljon aki még eddig nem tette!
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •