Oldal: 22 / 28 ElsőElső ... 122021222324 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (279) összesen
Like Tree186Likes

Téma: Karesz challenge

  1. #211
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1. De nem vagyok rakepro. Távol álljon tőlem. Az már nem póker, hanem matek és statisztika. Ha meg simán bukok az meg nem sok rake. Utána a cápák rake-elik majd el.

    Lola- ötletem sincs mire gondoltál, de tisztán nyomom.

    Csiga- nagy megtiszteltetés tőled a dicséret! Nem cashezek. Még a halvány gondolat szikrája sincs meg bennem.
    A picsába, pedig eddig azt mondtam, hogy a poker a fő bevételi forrásom. Most már mondhatom azt, hogy matematikus vagyok.... Hogy fogok így felvágni a csajok előtt? :S
    kertitorp likes this.

  2. #212
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Ok...leirom,hogy mire gondoltam,mivel ahogy látom sokaknak ba@a a csőrét....És ezt már régóta ugy gondolom ahogy most leirom...
    ja és azt elöljáróba még hozzáteszem hogy ez nem csak nálad jutott az eszembe...
    Szóval...Szerintem az emberek többsége a póker oldaláról közelitik meg a dolgokat,odds számolás,etc....és vannak olyanok akik a szoftver hibáit kihasználva csinálják a történetet...És amikor ezt mondom,nem a superuserkedésre gondolok....de mint minden program úgy sztem a PS szoftvere sem biztos hogy 100%-ig biztonságos....Elég lehet valami kis hiba amire valaki rájön,és ömlik a zsé....ez meg is magyarázná azt,hogy miért nem tudnak 1-1 esetben értelmes elfogadható magyarázatot adni 1-1 több mint érdekes movie-nál....a megkérdezettek....
    szóval,kihangsúlyozom,ez csak részemröl egy gondolat,azzal is tisztában vagyok hogy ha igy is lenne,bizonyitani semmit nem tudnék....csak leirtam a gondolatomat...ennyi..
    Peace...

  3. #213
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Lola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok...leirom,hogy mire gondoltam,mivel ahogy látom sokaknak ba@a a csőrét....És ezt már régóta ugy gondolom ahogy most leirom...
    ja és azt elöljáróba még hozzáteszem hogy ez nem csak nálad jutott az eszembe...
    Szóval...Szerintem az emberek többsége a póker oldaláról közelitik meg a dolgokat,odds számolás,etc....és vannak olyanok akik a szoftver hibáit kihasználva csinálják a történetet...És amikor ezt mondom,nem a superuserkedésre gondolok....de mint minden program úgy sztem a PS szoftvere sem biztos hogy 100%-ig biztonságos....Elég lehet valami kis hiba amire valaki rájön,és ömlik a zsé....ez meg is magyarázná azt,hogy miért nem tudnak 1-1 esetben értelmes elfogadható magyarázatot adni 1-1 több mint érdekes movie-nál....a megkérdezettek....
    szóval,kihangsúlyozom,ez csak részemröl egy gondolat,azzal is tisztában vagyok hogy ha igy is lenne,bizonyitani semmit nem tudnék....csak leirtam a gondolatomat...ennyi..
    Peace...
    Mondjuk ezt kár is lett volna magadban tartani a fene tudja, lehet benne vmi. Ha Ivey észreveszi azt amit több száz vagy ezer ember nem, akkor online is előfordulhat XD

  4. #214
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Lola twittered van szivesen követnélek ? Mindig is felnéztem az ilyen nagy elmékre
    Maxxxika, lumpi and Gab0rG like this.

  5. #215
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lola twittered van szivesen követnélek ? Mindig is felnéztem az ilyen nagy elmékre
    Figyelj,,,,,Én is egy perc alatt simán eltudnám mondani,hogy miért is nagy baromság amit irtam..

    De,te is ird le hogy miért is ne lehetne az,és úgy, ahogy én gondolom.....
    Utoljára módosítva: Lola által: 2014. 11. 17. 17:38

  6. #216
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most, hogy csontig benyaltunk Marcownak,térjünk rá a pénz részére!
    Aki fogadott , utaljon!
    Volt 4 szerencsejátékos aki mellette és volt 8 aki ellene tett!
    Ez 120$+ Marcow ígért 100$=220
    Remélem minden győztes felajánlja a teljes összeget, és ennyivel tudunk segíteni valakinek!
    Marcow szerintem dönts te( anonim játékfüggök, alkeszok?)
    Pénztárosnak utaljon aki még eddig nem tette!
    Alapból úgy gondoltam, hogy aki nyer a fogadásával, annak nem kell fizetnie, hanem kapja a ráeső részt az ellentábor pénzéből és azzal jótékonykodik. Tehát itt 8x10+100$ tőlem. És a nyertes stáb dönti el, hogy hova menjen. A tőkét egyénileg eldöntheti mindeki, hogy felajánlja-e vagy sem. A nagyvonalú Zsolax meg felszívódott, pedig 500$-t adakozott volna.

    Krono- hazudj!!! Viccen kívül, számok elemzése teszi ki a nagyját, nem? És ezekre a valószínűség szerint a legtöbb hasznot hozó döntés meghozatala. Ez csak matek. Most főleg a HS grindekre gondolok, ahol tényleg a rakeback prók laknak. Ott már nincs fish (csak ha benézek), csak a számok beszélnek. Nem a profitra gyúrnak. a BE tökéletes, a rakebacket számolják.

    Lola- sajna nem jöttem rá semmire, különben több pénzem lenne. Mondjuk az feltűnt, hogy multiway preflop allin-potban, a legszarabb lap jó eséllyel nyer sztárszon! AK vs TT vs 88 vs 33. Itt már a 33 bonthatja is a pezsgőt, bár a 88-nak is nagy esélye van!
    Gab0rG likes this.

  7. #217
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    De eléggé negatív kontextusba irsz a HS prokról (vagyis lehet h csak annak tűnik ) , pedig enyhén szólva magasabb szinten vannak poker IQba , tudásba tőled is tőlem is nyilván . Majd gondolom páran leírják h micsoda kockák , de ez is csak egy sztereotípia senkise tudhatja h egy HS pro mit csinál a szabadidejében. Másrészt oda nem jutsz el csak elemzéssel gyakorlással , tehetségbe ugyszintén vernek téged (de h ne vedd baszogatásnak leirom h persze engem is)nem is kicsit,

    Amugy HS cashen abszolut nem RB prok toljak.

    Elvagy tévedve ha azt hiszed h ott csak programokkal pötyögnek , számolgatnak. Alkalmazkodás , hand reading képesség stb . És nehogy azt hidd h én HS prok poszterei előtt kényeztetem magam , csak sokszor láttam h szinte lenézően irsz h nem csak és kizárolag érzésből tolják mint te meg Pessagno

  8. #218
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    +11111111111111111

  9. #219
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    "a stars ahhoz dobja oda a nagy score-t, aki jo esellyel elrake-eli, nem pedig ahhoz, aki tud pot-odds-ot szamolni."

    Megvan, miért nem húzok be vmi nagy versenyt b@szki. Túl jó vagyok! Erre nem is gondoltam a pics@ba.
    Lola likes this.

  10. #220
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 10. 31.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Lola és balu999! Ez már összeesküvés elmélet a javából!

    Én online is figyelem az ellenfelek kártyáinak a hátlapját. Főleg Ivey bulija óta. Múltkor fel is tűnt, hogy az egyik kártya hátlapján van egy alig észrevehető pötty. A következő leosztáskor ugyanott van a lapon a pötty. Na mondom ha ugyan az a kártya lesz, akkor cinkelt az online pakli.
    De csak a képernyőm volt koszos....
    Utoljára módosítva: MaryCat által: 2014. 11. 17. 18:08

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •