Oldal: 24 / 28 ElsőElső ... 142223242526 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 231 - 240 (279) összesen
Like Tree186Likes

Téma: Karesz challenge

  1. #231
    Fanatikus tag tyzo avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 01.
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    az én részem maradhat, találjatok neki valami megfelelő helyet (l.zsu-ról ment)

  2. #232
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Na most ezt a stars nicket látva beugrott hogy mi ismerjük egymást személyesen és hogy mire írtad a múltkor a Flamingó Hotelt..mondjuk én egy másik kontinensre gondoltam a válaszomkor, de közben csak régebbi vidéki pókerterem pozicionálása volt..Hiába öregszem:-)

    Viszont lógsz 2500 forinttal már vagy 7éve..kamatokat nem tudom hogy kell kiszámolni, de az a gyanúm hogy elég komoly összeggé dagadt már ez a kártyaadósság:-)

  3. #233
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Most esett le, hogy miről szól ez az egész. Az adományt majd Susan nővér és az árvák kapják, Marcow-nak pedig azért kellett nyernie, mert egy egész árvaház imádkozott érte.

  4. #234
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na most ezt a stars nicket látva beugrott hogy mi ismerjük egymást személyesen és hogy mire írtad a múltkor a Flamingó Hotelt..mondjuk én egy másik kontinensre gondoltam a válaszomkor, de közben csak régebbi vidéki pókerterem pozicionálása volt..Hiába öregszem:-)

    Viszont lógsz 2500 forinttal már vagy 7éve..kamatokat nem tudom hogy kell kiszámolni, de az a gyanúm hogy elég komoly összeggé dagadt már ez a kártyaadósság:-)
    Az kemény! Nem rémlik, hogy lógnék, de ha fel tudod idézni bennem az emléket (és nem verőemberekkel) akkor átlövök neked 11$-t, ebben már a búsás kamat is benne van.

  5. #235
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most esett le, hogy miről szól ez az egész. Az adományt majd Susan nővér és az árvák kapják, Marcow-nak pedig azért kellett nyernie, mert egy egész árvaház imádkozott érte.
    De csak ha se fej, se írás!
    kertitorp, GMMATYI and Gab0rG like this.

  6. #236
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    7 év alatt az már van 17 dolcsi is
    Ne legyél zsugori ekkora nyeremény után
    dfecco23 and Marcow like this.

  7. #237
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szuper vasárnapi mélyrepülés, agyilag kiégtem. BR: $2478. Jön az új hét, új lehetőségekkel!
    Hogy szakmaibb legyen, mit kéne iderakni még? Vacak PT lefagy állandóan amikor handeket olvas be vagy amikor munkába állítanám. 8Gb ram csak nem kevés. Nem tom mi a baja.
    SSD kell hozzá!

  8. #238
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Riddler1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SSD kell hozzá!
    Van az is. Így, hogy nem futott a stars mellette, sikerült feldolgoznia a régi handeket. Múltkor is egyik versenyen vmi tök más emberekről mutatott statokat, amikor végre elindult. Másik versenyen meg normális volt.

  9. #239
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az kemény! Nem rémlik, hogy lógnék, de ha fel tudod idézni bennem az emléket (és nem verőemberekkel) akkor átlövök neked 11$-t, ebben már a búsás kamat is benne van.
    gavallér vagy, szó se róla:-)
    Gab0rG likes this.

  10. #240
    Lelkes újonc bfkerek avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    PT4 install alapértelmezetten, (c:\-re) és a PostgreSQL adatbázisnak is az SSD-n kell lennie c:\postgreSQL\data , lehet hogy kevés a lapózófile mérete is , 8GB RAM-hoz 12GB-nyi lapozó file az optimális és nem "árt" ha ez is az SSD-n van. Lehet az adatbázis létrehozásánál egyszerre ír és olvas is a PT4 ezért a sebessége sem lehet gyorsabb mint az írás vagy olvasás (amelyik lassabb) fele. A PT4 a CPU-t is eléggé használja, de nem tudom kihasználja-e az összes magot. Ugyan ez igaz a postgreSQL CPU magok használatára is, lehet a 8.4-es még nem támogathója manuálisan kellene lecserélni a postgreSQL 9.3-ra ami már a 32 magos rendszereket is tudja kezelni PokerTracker

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •