Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Tir-X
  • 1 Post By BelaKecske
  • 1 Post By mikki86

Téma: AKs EP vs SB 3BP

  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás AKs EP vs SB 3BP

    Az alábbi handben az ellenfél egy enyhén fishy reg.

    No Limit Texas Hold'em Hand, $0.05/$0, tictacfan | BOOM! Hand Replayer


    Nekem utólag nem annyira tetszik a dolog, inkább csak megadnék flop-on.
    Ha nem ennyire nagy a cbet size, akkor felmerül bennetek a flop raise?
    (Preflop alapvetően nincs igazán 4bet range-dzsem ep vs sb)

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Tök felesleges a raise sztem, akkor is, ha kisebb mérettel cbetel. Következő utcákon majd meglátod, hogy merre tolhatod a feltételezett skáláját, és blöffbe fordulhatsz, ha úgy látod jónak, de ez így sokkal rosszabb lesz. Fogalmunk sincs, tényleg ott lesz-e nála az, amiket dobatni akarunk, és az sem biztos, hogy tudjuk őket dobatni.
    Flush67 likes this.

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Így h kisebb fd elvétve lesz nála, berakhatod itt a Qx+-ok ellen kissé hátul ha akarod, de nem szükséges, főleg h nem tudjuk h mennyit 3betel és mit fog dobni illetve h TTvel is tönkremegy e.
    Mr. Shark likes this.

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 01. 11.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Szia Flush! Én inkább kisebb flushúzókat raknék a raise rangebe, mert az ak-nak elég jó a showdown értéke. Mondjuk ha emelsz AA KK QQ val floppon az 14 kombó, ilyen kis emelésméret esetén szerintem elég mellé 3-4 bluff pl: 98s T9s J9s JTs ... ilyesmi, nem tudom nálad mik lesznek a kézbe, de allinre dobnám.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet Maluorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Flush! Én inkább kisebb flushúzókat raknék a raise rangebe, mert az ak-nak elég jó a showdown értéke. Mondjuk ha emelsz AA KK QQ val floppon az 14 kombó, ilyen kis emelésméret esetén szerintem elég mellé 3-4 bluff pl: 98s T9s J9s JTs ... ilyesmi, nem tudom nálad mik lesznek a kézbe, de allinre dobnám.
    98s T9s J9s JTs hát ezeket pont ki is veheted a 3bet rangeből, főleg sb vs ep

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Info nélkül az ilyeneket raiselem, és dolgozzon a lap helyettem. Csak scarecardok segítenek nekünk, emiatt többet kellene tudni az ellenfélről ahhoz, hogy megérje megpróbálnunk a turn és river játékkal rámenni az extra edge-re.
    Flush67 likes this.

  7. #7
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Maluorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Flush! Én inkább kisebb flushúzókat raknék a raise rangebe, mert az ak-nak elég jó a showdown értéke. Mondjuk ha emelsz AA KK QQ val floppon az 14 kombó, ilyen kis emelésméret esetén szerintem elég mellé 3-4 bluff pl: 98s T9s J9s JTs ... ilyesmi, nem tudom nálad mik lesznek a kézbe, de allinre dobnám.
    Az a baj az ilyen JTs-szerű emeléssel, hogy kommitálttá teszem magam. (meg nem is biztos, hogy lesz nálam)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •