Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Source Based Rake - Az új iPoker rake rendszer

  1. #11
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    De mi az a rake?

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Példa:

    Depozol, aztán befizetsz egy 100 euros HUSNG-re, erre fizetsz 2,5 euro rake-et, a rake kap egy pecsétet, hogy a te befizetésedből jött. Hó végén az iPoker összesíti a rake-et, és ha azt látja a "rake-pecsétek" alapján, hogy az adott skin-en a rake többségben a rekreációs játékosoktól jött, akkor az a skin hó végén több pénzt kap a hálózattól, mert hosszútávon jobbat tesz a hálózatnak, és ezt így honorálják.

    Ez a játékosok rakeback-jére nincs közvetlen hatással, csak a cikk végén leírt dolgok érinthetik negatívan a játékosokat, ergó ha privát rakeback deal-ed van egy kisebb iPoker teremben pofátlanul magas RB százalékkal, akkor könnyen lehet, hogy megszüntetik, mert egyszerűen a te raketermelésed után nem kap pénz a hálózattól, vagy nem annyit, mint egy rekreációs játékos raketermelése után.

    De szerintem ilyen jellegű változtatások majd csak a rendszer bevezetése után várhatóak, de nem lenne meglepő, ha egyes nagy nyerő játékosok VIP visszatérítései korlátozva lennének.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    már csak azt nem értem, hogy a rekreációs játékos honnan kezdődik...
    nem kötekedés, de tényleg mi az a szint, amikor rekreácós játékos valaki?
    ha már ez az alapja a termek rangsorolásának, akkor elég fontos.
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  4. #14
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Értesüléseink szerint a "publikus" játékos rake számítás nem változik, vagyis egy rakerace-en vagy a loyalty rendszerben változatlan "contributed" raketermelési adatok alapján vehetnek részt a játékosok jövőre is (hasonlóan mint a Microgaming hálózatban). A változás abban jelentkezik, hogy a termek mennyi bevételt kapnak a hálózattól. Lehetnek termek akik jobban járnak mint eddig, és lehetnek olyanok akik rosszabbul. Várakozásaink szerint akik jobban járnak folytatni vagy emelni tudják a promóciókra (race-ekre) szánt pénzeket, akik rosszabbul azok csökkenteni kényszerülnek. Hogy pontosan hogyan reagálnak a termek, az várhatóan csak jövőre derül ki a gyakorlatban.
    ferkocse likes this.

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ezt nem értem.
    Tolmácsot szeretnék kérni!
    mattack likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    en nem latom azt, hogy mi oka lenne ebben az uj rendszerben egyaltalan rakerace-t szervezni barmelyik skinnek, sot ha jol ertem a dolgot, kifejezetten hulyeseg lenne toluk.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    sot, vip rendszert sem ertem minek tartananak fent. a termeknek ebben a rendszerben egy reg jelenlete, ha jol ertem, attol a pillanattol, hogy tobbet rake-elt, mint a befizetese, csak koltseget jelent.

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Szóval akkor mindenki twisterezzen?

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    esetleg itt is szerveződhetne majd valami sztrájk a kiemelt privát dealt elvesztők részéről, hogy ők a legfontosabb láncszemei a rendszernek és nélkülük semmi nem ér semmit..:-)
    R1per2 likes this.

  10. #20
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De mi az a rake?
    Olyan mint a Yeti. Sokok szerint létezik, de igazából senki sem látta.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •