Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree24Likes

Téma: AQs 350BB eff second nuts Papírkutya vagyok?

  1. #11
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Amúgy azért jó ez a hand és nem baj h így csináltad, mert egy csomó olyan szitu van, amikor baromi erősek vagyunk, de az ellenfél preflop, postflop range-e vagy/és a saját range-ünk miatt 1szerűen nem tudunk emelni v vbetelni, s ha a preflop range-e meg a sajátod vizsgálatában arra jutottál, hogy alig lesz nála flöss meg kis full, s nálad se nagyon lesz blöff meg gyenge flöss mondjuk amit betolsz, egyáltalán nem ördögtől való a döntésed, még ha a mutatás és az ellenfél képességei miatt valószínű, hogy volna érték a raise-ben.
    R1per2, Flush67, erikkke and 1 others like this.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    ennyi ^^

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Értem amit írsz Béla, de NL10-en miért nem adjuk meg a lehetőséget arra egy agrárnak, hogy fizessen? Riveren már ászt sem dobnak egy clickbackre, nemhogy flösst.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 10. 31.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    18,19 dollár maradt Vilinél.
    34,39 dollár a pot miután megdtad.


    Riveren 10,4 dollárra visszaemelni 28,59-ig úgy hogy Allinre vágod, azthiszem kijelenthetjük, hogy ha nem akart dobatni totál air lapokkal, akkor mindennel, akár egy 22-vel is megad.
    Ha dobatni akart volna, akkor ő megy AllIn. NL 10-en. Bár gondolhatja azt is, hogy nagyobb erőt mutat egy emeléssel. Esetleg arra gondol, hogy egy Ax-et vagy egy Qx-szel még kifizeted.


    Ez a részéről szín tiszta értékhívás.
    Lehet nála Q vagy A amit így akár blöffbe fordított és Flusht imitál. (bár ezt blokáljuk.)
    Lehet nála Flush, amit megver egy nagyobb Flush, de akkor sem dobná el, mert már potkommited.


    Squizeelhet-e AA-val? Igen.
    Egyetlen egy rossz kéz van csak és emellett rengeted Value. 99, Ax, Qx, KK, AK-pikk KJ-pikk JT-pikk
    Ha van nála egy treff, akkor a turn-on akár JJ-val is játszatna így, húzóval és kész lappal blöffbe fordítva a lapját.


    Ha tudnánk a SQuizee mutatóját Villinek akkor ki tudnánk számolni hogy hány százaléka az AA pár és mennyire nyereséges a riveren a Raise Allin.
    A potkommitedség miatt szerintem mindenképpen nyereséges a river Raise.


    A Turnon én is hagytam volna, hogy ha eltalált egy Flush-t, akkor hívjon riveren is. Ha nem hív, akkor pedig lehet, hogy csak egy fél pot vagy 1/3 pot value van még benne.




    Szerintem riveren legjobb a Raise, második legjobb a Call.
    Turnon a Call volt a jó döntés, hiszen jól gondoltad, hívni fog riveren és akár be is kerülhetett volna teljes stackjével.


    350deepen egy sokadik flush-el full veszéllyel így stack-elődni (a statokat és az előzetes dinamikát figyelembe véve) Squizeelt potban egy 8Ts lappal megér egy jegyzetet.
    Flush67 likes this.

  6. #16
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Figyelj Flush szerintem MaryCat mindenre választ adott szólj ha valamit nem értesz.
    crochodil and Smasszer like this.

  7. #17
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Flush67: jó hand, viszont lenne egy személyes (nem moderátori) kérésem hand postolással kapcsolatban.
    Tedd be légy szíves egészben a handet a fórumra (weaktight-ról FTR füllel pl.), nekem sokkal több időt elvesz Boomplayeren vagy pokerhandreplays-en keresztül nézve handet elemezni.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2014. 11. 19. 14:26
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 11. 14.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    nyomja folyó

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    Azért kíváncsi lennék, hogy ha villainnél 99 lenne, és ő tette volna fel a handet a saját szemszögéből, akkor CO river allinjét hányan adták volna meg.
    Flush67 likes this.

  10. #20
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet ellenseg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért kíváncsi lennék, hogy ha villainnél 99 lenne, és ő tette volna fel a handet a saját szemszögéből, akkor CO river allinjét hányan adták volna meg.
    Én a tényleges lapjával is kíváncsi lennék, hogy milyen tanácsok érkeztek volna.

    Azzal, hogy hülyének tekintitek az NL10-en játszó regulárokat szegény Flush-t is leszóltátok ám! Azért, mert valaki laza és agresszív játékot játszik még nem biztos, hogy eszetlen.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •