Oldal: 185 / 246 ElsőElső ... 85135175183184185186187195235 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.841 - 1.850 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #1841
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom miért csinálja ezt a hive most.
    Én egy másik teremből nyitottam meg asztalt, úgy egyszerűbben elérhető. Más asztalokon megjelenik az a kis default HM hud, azon klikk a fogaskerékre, table finder, kiválasztod melyik asztal (azt hiszem kell, hogy legyen már hh), a keresztet ráhúzod az asztalra, és OK!
    Sajna most minden asztallal meg kell csinálni, de nem tart olyan sokáig. Így leírva vészesebbnek tűnik
    Köszi,nálam nem jelenik meg a default fül csak ha,a table finderrel ráhuzom a HUD-ot,és igen egyesével kell megcsinálni...

  2. #1842
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi,nálam nem jelenik meg a default fül csak ha,a table finderrel ráhuzom a HUD-ot,és igen egyesével kell megcsinálni...
    Hive-on nekem sem, de bármilyen másik teremből megnyitsz egy asztalt, akkor ott lesz.

  3. #1843
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 05. 09.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Netek nincs gond a HM-mel? Nálam ma reggel óta szórakozik. Weboldauk sem elérhető...

  4. #1844
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 03. 10.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Nálam szintén ez a helyzet

  5. #1845
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 08. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Idézet pityu21erd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam szintén ez a helyzet
    Szintén

    Valami licenszet kér....

  6. #1846
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 15.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    +1

  7. #1847
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 12. 01.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    mindíg van valami szar...

  8. #1848
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    "Our data center's internet carrier is having a network issue affecting traffic on the Level3 network from some sources. Our data center has been informed and is working with Level3 to resolve the issue. If you are affected, expect resolution in the next few hours. There is an issue w/ level 3 which is one of the major internet backbones and our data center, as well as we, are waiting on this to be resolved."

  9. #1849
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 15.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    2+2 forumon találtam: (bocsi de nem tudom pontosan lefordítani, ezért angol)
    Holdem Manager Support
    Our data center's internet carrier is having a network issue affecting traffic on the Level3 network from some sources. Our data center has been informed and is working with Level3 to resolve the issue. If you are affected, expect resolution in the next few hours. There is an issue w/ level 3 which is one of the major internet backbones and our data center, as well as we, are waiting on this to be resolved.

  10. #1850
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Ki nem szarja le a szerver meg hálózati gondjaikat? Ha ilyen előfordulhat náluk, akkor talán úgy kellene megírni a szoftverüket, hogy ilyen esetben ne dobjon ki! Ha nincsenek tippjeik, hogy hogyan oldható meg, akkor kérdezzék meg valamelyik másodéves informatikust róla! Hülye banda!
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •