Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (38) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Mosógép

  1. #1
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás Mosógép

    HI all

    Kéne vennem egy mosógépet max 500$ körül . Ha valaki ért hozzá segitthetne pár linkel tanáccsal

  2. #2
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    http://www.edigital.hu/Keskeny_elolt...p-p348340.html

    Ez egy jó darab,jó fogyasztás jó funkciók és szép is
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  3. #3
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HI all

    Kéne vennem egy mosógépet max 500$ körül . Ha valaki ért hozzá segitthetne pár linkel tanáccsal
    Kb 2 hét utánajárás/kérdezés/olvasás után vettem legutóbb, mert szétb.szott az ideg, amikor a 3 éves gépünk javíthatatlan lett.
    Csak AEG-et szabad, és ha lehet, akkor elől töltőset. Már 4 éve vettem ugyanitt egy AEG-et, annyira megtetszett,h rá 2 hétre vettem egy mosogatógépet is.
    AEG, Electrolux, Zanussi márkabolt webáruház

  4. #4
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Miele a review-k szerint nem rossz választás. Bár 500$ körüli összegből biztosan nem jön ki...

  5. #5
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Köszi srácok körülnézek ha van még valami ne tartsátok magatokban.

  6. #6
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miele a review-k szerint nem rossz választás. Bár 500$ körüli összegből biztosan nem jön ki...
    Néztem pár miele-t de enyiből mexikóból mosólányt hozatok

  7. #7
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Bátran merem ajánlani

    Mos
    dfecco23 likes this.
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  8. #8
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Nálunk volt a családban aki 30 évig szerelt háztartási gépeket, köztük számtalan mosógépet is, garanciális szervízben is meg privátban is stb. Ő mondta, hogy vagy Miele -t kell venni, mert az tényleg nagyon jó, és nagyin bírják. Ha erre nincs pénz, akkor egy olyan gépet, ami a lehető legegyszerűbben működik, mert azon kevsebb minden tud tönkremenni. Nagyjából a 80 000 Ft -os Whirpool mosógép is ugyanazokból a - gagyi - anyagokból van összerakva, mint egy 130 000 Ft -os AEG. Az élettartamuk ugyanúgy 4 - 6 év normál használat mellett. Addigra már lejár a gari és általában tönkremegy benne egy olyan alkatrész, amit már a gép akkori árát tekintve nem éri meg javíttatni. Az a lényeg, hogy a lehető leghoszabb gari legyen rá. Ezért a tanácsára vártam egy akcióra, és 3 hónapja vettem egy alap felültöltős 5kg töltsúlyú Whirpool gépet 80 000Ft -ért 5 év garival. Sok AEG -re plm amit néztem 1-2 év garit adnak csak és 40 - 50e Ft -al volt drágább a gép, és nem tudott sokkal többet. Mondjuk mi csak 3-4 programot használunk ami egyébként minden modernebb gépen van, heti két mosás.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #9
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálunk volt a családban aki 30 évig szerelt háztartási gépeket, köztük számtalan mosógépet is, garanciális szervízben is meg privátban is stb. Ő mondta, hogy vagy Miele -t kell venni, mert az tényleg nagyon jó, és nagyin bírják. Ha erre nincs pénz, akkor egy olyan gépet, ami a lehető legegyszerűbben működik, mert azon kevsebb minden tud tönkremenni. Nagyjából a 80 000 Ft -os Whirpool mosógép is ugyanazokból a - gagyi - anyagokból van összerakva, mint egy 130 000 Ft -os AEG. Az élettartamuk ugyanúgy 4 - 6 év normál használat mellett. Addigra már lejár a gari és általában tönkremegy benne egy olyan alkatrész, amit már a gép akkori árát tekintve nem éri meg javíttatni. Az a lényeg, hogy a lehető leghoszabb gari legyen rá. Ezért a tanácsára vártam egy akcióra, és 3 hónapja vettem egy alap felültöltős 5kg töltsúlyú Whirpool gépet 80 000Ft -ért 5 év garival. Sok AEG -re plm amit néztem 1-2 év garit adnak csak és 40 - 50e Ft -al volt drágább a gép, és nem tudott sokkal többet. Mondjuk mi csak 3-4 programot használunk ami egyébként minden modernebb gépen van, heti két mosás.
    Én amikor vettem, kapásból 5 év garanciát adtak a mosógépre és a mosogatógépre is. Amiért AEG-et választottam, az az,hogy lehet javítani! Ez lehet,h hülyén hagzik, de sok mosógépet nem lehet. Egyszerűen le sem lehet szerelni sem a hátlapját semmit. Csak alulról kibelezni, de akkor már egyszerűbb kidobni, mert azt a szerelő nem tudja megoldani a helyszínen. Aminek a hátlapján nincsenek csavarok, vagyis nem lehet leszereleni, azt már lehet is elfelejteni, bármennyire is akciós vagy megtetszett.
    Plusz ha közelebbről megnézi az ember a gépet, akkor azt érdemes figyelni,h milyen minőségűek a műanyagok a gépen kívűlről. Ki be húzogatod a mosószeres fiókot pl abból láthatod. Ha egy gyártó azokon az anyagokon is spórol ami szem előtt van, akkor el lehet képzelni,h milyen lehet a beltartalom.
    A mai mosógépek gyengepontja a dob csapágy, amin forog a mosódob. Ezt természetesen úgy tervezik,h belátható időn belül tönkremenjen. A legtöbb gépben nem lehet cserélni csak a dobbal együtt, így jártunk mi is egy zanussi géppel, de ez 50 ropi + munkadíj. Mielőtt megveszel egy gépet, ezt kell kideríteni,h ha most ilyened lenne, és csapágyat kellene cserélni, akkro kapni e hozzá valót egyáltalán.
    Amit linkeltem boltot, azt nem reklámozni akarom, de ide vidékre is ingyen kihozták, ráadásul úgy,h berakta a két srác kibontva a helyére stb. Másnap pedig felhívtak a cégtől,hogy minden okés volt e a szállítással és a géppel.
    Azóta 2 ismerősömet is rábeszéltem, az egyik egy előltöltőset másik egy felültöltöset vett, meg vannak elégedve a gépekkel, szokták mondani amikor találkozunk.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2014. 11. 21. 05:46

  10. #10
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Ha rám hallgattsz azt csinálsz amit akarsz, de az én javaslatom és ez szintén háztartási gép szerelő cimborám szájából hangzott el. Teljesen hülyeség drága mosógépet venni, pláne ne vegyek digitális kijelzős mosógépet a legjobbak a mechanikusan állítható gépek, mert azon egyel kevesebb hibaforrás van. Én vettem is tőle egy outletben 40ezer Ft-ért egy 270eurós Hanseatic mosógépet, már vagy 5 éve megvan semmi baja. Azt mondta, hogy megveszem ezt 40ezerért használom 4-5 évig, ha elromlik veszek egy másikat ezt meg kidobom a picsába, vagy ő megveszi egy tizesért alkatrésznek. Szerintem hülyeség 70-80-100 ezreket kiadni egy mosógépért.
    Utoljára módosítva: Netrol által: 2014. 11. 21. 06:38
    Galambos Tarzan likes this.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •