Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (32) összesen
Like Tree45Likes

Téma: vannak még moderátorok?

  1. #1
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás vannak még moderátorok?

    Srácok eléggé ráférne már az oldalra egy kis gyomlálás mind topik mind felhasznalo szinten. Aki meg vasarolni akar mindefele baromsagot az menjen mar a vaterara, vagy ha valami nyugje van (nem pokeres)azt irja ki magabol a facebookra csak takarodjon mar innen.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    En toroltem 2 topicot hajnalban...

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Srácok eléggé ráférne már az oldalra egy kis gyomlálás mind topik mind felhasznalo szinten. Aki meg vasarolni akar mindefele baromsagot az menjen mar a vaterara, vagy ha valami nyugje van (nem pokeres)azt irja ki magabol a facebookra csak takarodjon mar innen.
    Mi ez a rossz hangulat? XD
    R1per2 likes this.

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Teljesen igaza van naggerinek....reg mondtam ilyet, de az oldal szakmaisaga es hangulata mar nem a regi sajnos, de megfelelo eszkozokkel a xarbol lehet jobbat csinalni imo

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    A Fórum / Offtopic / Minden más részlegbe nyitott valaki egy topikot, melyben véleményeket, javaslatokat várt mosógépvásárlással kapcsolatban. Ebben nem látok semmi kivetnivalót, mások annál inkább...

    No, ezek a mások tucatszám gyártják a kommenteket, majd teljesen tökfölösleges topikokat nyitogatnak. Egyikük megemlítette a horgászatot, majd valaki figyelmébe ajánlott egy topikot, melyben arról van szó. (Majd meglesem, mert szívesen olvasok róla. )

    Nem pókeres témák simán építhetik a közösséget, az annál kevésbé, ha valakik szóvá teszik, hogy valaki a nem pókeres témáknak helyet adó szekcióba nem pókerrel kapcsolatos topikot nyit.
    rockett, R1per2 and Borsodpesti like this.

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Nyitott 5 topikot! Mosogep mosogatogep akvarium kisallatt meg meg volt valami.. Na mind1 az en x anyamat hogy szolni mertem es zavart h ilyen gyokersegek vannak az oldalon..Remelm masok azert jol szorakoznak mert akkor semmi problema.
    screwtape likes this.

  7. #7
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyitott 5 topikot! Mosogep mosogatogep akvarium kisallatt meg meg volt valami.. Na mind1 az en x anyamat hogy szolni mertem es zavart h ilyen gyokersegek vannak az oldalon..Remelm masok azert jol szorakoznak mert akkor semmi problema.

    Milyen 5 topikról beszélsz?

    1 topikot nyitottam az off topikok között, ami nem pokeres, mint ahogy van vicc topik , film topik , horgász és sorolhatnám nem tudom mért zavar enire

  8. #8
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Danfiu moderalta valszeg. Nem mondtam h te nyitottad. De reggel a top5 topik a mosogep mosogatogep kisallatt akvarium topik volt. Kozben ki lett torolve, ennyi. Nem azzal van a bajom h vannak ilyen topikok, hanem h 1 szakmai topikra 5 ilyen jut.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Volt porszívó, meg Kökény-szeder topik is
    Viszont komolyra fordítva a szót, a maszturbálásról egy topik se szól, pedig úgy gondolom elég sokan látogatják az oldalt, akiket érintene a téma...
    S0nnyB1ack likes this.

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 07. 01.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt porszívó, meg Kökény-szeder topik is
    Viszont komolyra fordítva a szót, a maszturbálásról egy topik se szól, pedig úgy gondolom elég sokan látogatják az oldalt, akiket érintene a téma...
    Viszont most már legalább van a barátnő vs prosti témában is...

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •