Oldal: 8 / 15 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (142) összesen
Like Tree71Likes

Téma: MM főverseny % eladás

  1. #71
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 10. 29.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Legkésőbb 26.-án tudom rendezni a pénzeket mindenkivel!
    Nem kezdek bele semmibe, mert itt rengeteg az unatkozó élettelen képleteket gyártó ember. Megcsúsztam az én hibám! 26.-a estig mindenkinek megy a pénze! Bocsi..

  2. #72
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 14.
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Egy - semmi közöm hozzá.
    Kettő - még mindig semmi közöm hozzá.
    Három - , mint százalékokat igen gyakran vásárló ember azért csak megjegyezném, hogy még jó hogy neked nem áll feljebb. Az élettelen képletről meg elképzelni sem tudom mi lehet...

  3. #73
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 10. 29.
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Nem áll feljebb nekem-félreértés ne essen már azért, csak ebbe a topicba az érintetteken és rajtam kívül szerintem nem kell másnak bele okoskodni és elmagyarázni hogyan kellett volna. Én is tudom! Illetve csakis én tudom! Én egyáltalán nem vagyok felháborodva és akiket érint azokkal rendezem a dolgaimat!

  4. #74
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Nike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem áll feljebb nekem-félreértés ne essen már azért, csak ebbe a topicba az érintetteken és rajtam kívül szerintem nem kell másnak bele okoskodni és elmagyarázni hogyan kellett volna. Én is tudom! Illetve csakis én tudom! Én egyáltalán nem vagyok felháborodva és akiket érint azokkal rendezem a dolgaimat!
    Már bocsi, de aki szokott százalékot venni, figyel más topikokat is, hogy a jövőben olyanokból ne vegyen akik megbízhatatlanok. Lehet, hogy ez most véletlen így alakult, nem ismerlek de nem a legjobb bemutatkozás.
    palingenia likes this.

  5. #75
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    224

    Alapbeállítás

    Ha lesz esetleg hétvégi csomag megint,érdekelne 10%!

  6. #76
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet ChocG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha lesz esetleg hétvégi csomag megint,érdekelne 10%!

  7. #77
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Talan a PAnak kellene valamilyen biztositekot adni, amivel csalok nem jelennenek itt meg. Es nem feltetlen Nikera gondolok. Pl ha valaki szazalekot szeretne eladni akkor kotelezoen szemelyi es lakcimkartyat, illetve ezt igazolando kozuzemi szamlat fotozzon le es kuldjon be (lehet ennel lightosabban is, de ha ez megvan akkor csalok tobbnyire eltunnek) akinek meg szuksege van a penzre, az ugyis megadja. Lehet tul szigoru, de tobb hasonlo eset is volt mar es akinek tartoznak az a jatekot sem tudja okyan koncentraltan uzni, azaz a kara sokkal nagyobb is.ehet mint a puszta tartozas
    dfecco23 likes this.

  8. #78
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talan a PAnak kellene valamilyen biztositekot adni, amivel csalok nem jelennenek itt meg. Es nem feltetlen Nikera gondolok. Pl ha valaki szazalekot szeretne eladni akkor kotelezoen szemelyi es lakcimkartyat, illetve ezt igazolando kozuzemi szamlat fotozzon le es kuldjon be (lehet ennel lightosabban is, de ha ez megvan akkor csalok tobbnyire eltunnek) akinek meg szuksege van a penzre, az ugyis megadja. Lehet tul szigoru, de tobb hasonlo eset is volt mar es akinek tartoznak az a jatekot sem tudja okyan koncentraltan uzni, azaz a kara sokkal nagyobb is.ehet mint a puszta tartozas
    Részben egyetértek, de szerintem a dolog nem ilyen bonyolult. Sokan vagyunk már jó pár éve a szakmában, aki komoly játékos és ismerik, arról úgyis tudjuk, hogy megbízható. Aki kevésbé ismert de van komoly referenciája, az is jó.
    Viszont őszintén, ha valaki nem is jó játékos (mert emberünk nem az), és referenciája sincs (mert nem volt), mi a kénköves búbánatért vesz belőle bárki egyáltalán? Ha puszta jóindulatból támogatták nem kedves fórumtársukat, akkor remélhetőleg nem fáj annyira az a pár $, ha valaki ezt üzletileg komolyan gondolta, annak meg olcsó tanulópénz. Mindenkinek nagyobb odafigyelést kívánok és több szerencsét a százalékeladók/vásárlók körében!
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #79
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Részben egyetértek, de szerintem a dolog nem ilyen bonyolult. Sokan vagyunk már jó pár éve a szakmában, aki komoly játékos és ismerik, arról úgyis tudjuk, hogy megbízható. Aki kevésbé ismert de van komoly referenciája, az is jó.
    Viszont őszintén, ha valaki nem is jó játékos (mert emberünk nem az), és referenciája sincs (mert nem volt), mi a kénköves búbánatért vesz belőle bárki egyáltalán? Ha puszta jóindulatból támogatták nem kedves fórumtársukat, akkor remélhetőleg nem fáj annyira az a pár $, ha valaki ezt üzletileg komolyan gondolta, annak meg olcsó tanulópénz. Mindenkinek nagyobb odafigyelést kívánok és több szerencsét a százalékeladók/vásárlók körében!
    Maximálisan egyetértek rockyval

  10. #80
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Történt már azóta vmi előrelépés?
    "A végtelenbe és tovább"

Oldal: 8 / 15 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •