Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (95) összesen
Like Tree114Likes

Téma: Belabacsi és probirs a hétvége legnagyobb nyerői

  1. #41
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    HU-ban nincs icm.
    Harvey, kiscash, radír and 1 others like this.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remelem Bela megkeres a kozeljovoben teged coachinggal kapcsolatban. Ugy latom tudnal neki ujat mondani az mtt-krol.
    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet azért, mert Béla poker elméletben a legjobb Mo-n, Marcow meg potoddsot sem tud számolni. (no offense Marcow)
    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mélyenszántó, átgondolt hozzászólás.

    De még ha pitiáner is lett volna ez a deal, ennél a postnál biztos nem pitiánerebb.
    Eddig úgy jött le a fórumról, hogy ti Bélabácsi haverjai/barátai/ jó ismerősei vagytok, most viszont elbizonytalanodtam.

    1. Vagy rosszul sejtettem, és inkább felnéztek rá és csupán ismerősök vagytok.

    2. Vagy az én baráti társaságom áll "érdekes" emberekből, de egy ilyen húzás után biztos hónapokig évekig kapnám a savazást, poénokat, nyilvános fórumokon meg főleg...

    Akárhogy is, nekem szimpatikusabb a Birsek viselkedése hasonló szitukban, mint ez a megvédem Bélát minden áron felfogás. ( írom mindezt úgy, hogy a kommentben említett minden szereplőt szimpatikusnak találok fórumtevékenységük alapján)

  3. #43
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    A $160 nem a pénzről, hanem az elvről szólt!!!
    Nagyon helyes, hogy ragaszkodott az elveihez!!!
    Ebből is látszik, hogy nem politikus!
    :-)
    dfecco23 likes this.

  4. #44
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem 10k volt a különbség, hanem pontosan 8394 dollár (beleszámítva az első helyért járó 4k-t is). Ezt csak azért írom le így, mert ezzel pont határeset lesz, hogy melyik a jobb döntés a deal elfogadása, vagy a további játék, ha kiszámolod az egyik oldalon +4k az előny, a másikon a már említett 4,4k mínusz, tehát kvázi flip döntés volt. Éppen azért furcsálom, mert a chat szerint kategórikusan elutasította a srác ajánlatát és szerintem azon a szinten ahol Bélabácsi van, ezt nem biztos, hogy így kellene.

    Számolás: azért ne tegyél rá sok pénzt, hogy ebben jobb lenne. Kombinatorikára jártam, magasabb szintű matek, fraktálok, halmazelmélet, ilyenek. Pókerben persze százból 90-szer kiporolná a seggem az online regek többsége, de esetünkben pont nem pókeres, hanem matematikai jellegű problémát oldott meg bélabácsi....rosszul.

    Marcow-t meg lsz hagyjátok békén. Ezerszer szórkoztatóbb, mint mondjuk dán, és szerintem nagyon kellenek az ilyen figurák a pókerben.
    Honnan tudod, hogy Bélabácsi mennyire ismerte ellenfelét? Ha úgy mérte föl ellenfelét, hogy nála gyengébb, és a már említett HU-ban lehetséges varianciát bírja a roll-ja, akkor jól döntött, és kész.

  5. #45
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Ha a deal elutasitása után nyer,mennyire király a mi "bélánk"ha egy rossz deal után bukik,meg mindenki megmagyarázza...a bizonyitványát...Matek? egyszerü ám ez belemagyarázás nélkül.160 dodó miatt bukott 1 millát...ennyit erröl...azt lehet itt bármit is szépitgetniNem rossz indulatból de sok ilyen deal-t kivánok a most bélát védö emberkéknek

  6. #46
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    gratula!
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  7. #47
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindannyian tudjuk, hogy a dealt elutasítók az esetek többségében bukják a HU-t. :-)))
    Jelen esetben az nyerte meg éppen, aki elutasította a dealt...

  8. #48
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    régebben létezett a belabacsi.com weboldal, azonban mára eltűnt. van Bélabácsinak bármiféle elérhetősége, lehet neki gratulálni? nekem ő a kedvencem, annyira jó lenne bármit is hallani felőle, régebben mindig olvastam amiket írt, még akkor is amikor nagyon nehéz időszakot élt át mind a pókerben, mind a magánéletben.

  9. #49
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    megszűnt
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  10. #50
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HU-ban nincs icm.
    Ezer éve nem dealeltem. Nem a megfogalmazás a fontos
    Van chip-chop és akkor mi a másiknak a neve?

Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •