Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (95) összesen
Like Tree114Likes

Téma: Belabacsi és probirs a hétvége legnagyobb nyerői

  1. #51
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezer éve nem dealeltem. Nem a megfogalmazás a fontos
    Van chip-chop és akkor mi a másiknak a neve?
    ICM + chipchop van, de hu-ban már nincs icm-hatás

  2. #52
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    jogos, hu-ban természetesen nincs icm hatás, amit az icm-ről írtam az többszemélyes deal-ek esetében érvényes csak
    Krono likes this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  3. #53
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Kicsit túlspiláztátok a dolgot!

    Láttam már Bélabát 1000X dollárért is alkut kötni, ahol egyből ment az i agree.
    Hasraütésszerű számok következnek: 1348, 1410 gondolom fáradt volt, nem volt kedve letolni, vagy haver volt az ellen, vagy a franc tudja. Itt épp így ítélte meg a dolgot, és ennyi.
    Ha csúcsnyereményről beszélnénk, nyilván jobban szorgalmazza az alkut...

    Még egyszer gratulálok Probirsnek és Bélabácsinak, hátha egyszer megköszönik!
    Utoljára módosítva: kry által: 2014. 11. 25. 05:42

  4. #54
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Nem tűnik egy nagy deal-nek, így külső szemmel, de Bélabának sztem több deal kötési rutinja van, mint az itt posztolók összességének együtt, magamat is beleértve természetesen. Grat mindkettejüknek!

  5. #55
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem 10k volt a különbség, hanem pontosan 8394 dollár (beleszámítva az első helyért járó 4k-t is). Ezt csak azért írom le így, mert ezzel pont határeset lesz, hogy melyik a jobb döntés a deal elfogadása, vagy a további játék, ha kiszámolod az egyik oldalon +4k az előny, a másikon a már említett 4,4k mínusz, tehát kvázi flip döntés volt. Éppen azért furcsálom, mert a chat szerint kategórikusan elutasította a srác ajánlatát és szerintem azon a szinten ahol Bélabácsi van, ezt nem biztos, hogy így kellene.

    Számolás: azért ne tegyél rá sok pénzt, hogy ebben jobb lenne. Kombinatorikára jártam, magasabb szintű matek, fraktálok, halmazelmélet, ilyenek. Pókerben persze százból 90-szer kiporolná a seggem az online regek többsége, de esetünkben pont nem pókeres, hanem matematikai jellegű problémát oldott meg bélabácsi....rosszul.

    Marcow-t meg lsz hagyjátok békén. Ezerszer szórkoztatóbb, mint mondjuk dán, és szerintem nagyon kellenek az ilyen figurák a pókerben.
    Akkor ezt kerlek vezesd le! Nyilvan a feltetelezett edget se hagyd ki.
    Dan meg szorakoztato, csak nem ismered, inkabb maradj is a szamoknal, azok nem hazudnak!
    Marcowot meg nem kell szpkdni, igazan nincs miert. Az a szorakoztato aki eltapsol egy egzisztenciat? Bravo!
    Utoljára módosítva: Harvey által: 2014. 11. 25. 06:41
    Lordtebeli likes this.

  6. #56
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Ezek csak játékpénzek, nem kell komolyan venni!!

    Én szerintem Dán is humoros, ha más miatt nem ezért valóban FEL nézek rá, bármilyen szarul is esik

    Nézzük csak-81 likot kapott mostanáig, én meg 30-al még a főtáblára se jutok! A sok szakmai (tlan) hozzászólásom csak ennyit ér?
    Utoljára módosítva: Palesz76 által: 2014. 11. 25. 08:24
    iKeksz likes this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  7. #57
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    nem hiszem hogy rossz estéi lennének amiért bent hagyott egy guritást a rendszerben. Aznap este amúgy sem egy gurtlit bukott hanem olyan 10 et nyert. (PS en)

    Gratulálok neki!

  8. #58
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Harvey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezt kerlek vezesd le! Nyilvan a feltetelezett edget se hagyd ki.
    Dan meg szorakoztato, csak nem ismered, inkabb maradj is a szamoknal, azok nem hazudnak!
    Marcowot meg nem kell szpkdni, igazan nincs miert. Az a szorakoztato aki eltapsol egy egzisztenciat? Bravo!
    Dan jó srácnak tűnik amennyire ismerem, ne hasonlítgassatok hozzá, meg semmi itteni profihoz vagy bármilyenhez, mert úgyis én iszom meg a levét. Az oldalnak nagyobb szüksége van rájuk, mint rám, többet is tesznek érte.

    Én csak vállalom azt ami történt velem és azon vagyok, hogy újra feltörjek, mint a szennyvíz! Ebből is lehet tanulni ezt azt, viszont 10ed annyira sem bánom azt ami történt, mint itt jó páran helyettem. Hullámvasút sztori meg érdekesebb pár embernek, mint a 2BB/100-zal haladó vonat. Evvan.
    vroli23 likes this.

  9. #59
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 16.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    LOL! Ebbe az egész szarakodásba már sikerült belekeverni a Birseket, Dant, Marcowt és még ki tudja kiket. Miért nem lehet csak egyszerűen gratulálni az eredményekhez? Mindenki úgy dönt ahogy akar.
    Én gratulálok a nyereményekhez! Ennyi.
    ceewyl, Krono and balu999 like this.

  10. #60
    Újonc JonSnow avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 28.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Bélabácsi a világ egyik legjobb mtt-játékosa. Ez tény, vitán felül áll. Én csak azzal nem értek egyet, hogy nem egyenlő mércével mértek emberek. Nem mondom, hogy hibázott, mikor nem ment bele a dealbe, de ha tegyük fel hibázik egy adott szituban, akkor ti azt megmagyarázzátok, csűritek-csavarjátok a javára+stb.
    Viszont, ha egy kevéssé ismert pokeres követ el valami hibát, azt ízekre szeditek. Ez szerintetek fair dolog?
    Kíváncsi vagyok, hogy pl. egy Birs320 szintű playanak mi a saját véleménye.
    kidelpiero and Lola like this.

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •