Oldal: 4 / 27 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (261) összesen
Like Tree121Likes

Téma: Pokerstars Spin n' Go

  1. #31
    Lelkes újonc Borospeti avatara
    Csatlakozott
    2014. 06. 11.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Na ma sikerült összehozni +16BI-t eddig és lehet valóra váltom majd egy régi álmomat.

    Pontosabban, lehet videóra veszem majd a SpinNGo játékaimat és a legjobb jeleneteket összevágva (1-2 out és társai) alá teszem a Benny Hill zenéjét Van egy olyan érzésem nem kellene egy egész estés film kitöltéséhez sem sokat játszani
    Utoljára módosítva: Borospeti által: 2014. 10. 18. 14:45

  2. #32
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de ameddig annyira gyenge a mezőny mint most (legalább is 7$-os limiten), akkor is megéri játszani, ha tudjuk, hogy sokat számít a mázlifaktor...
    http://i.imgur.com/5cm48Q7.png
    és hand-ekre lebontva:
    http://i.imgur.com/pCN0Fnn.png
    tRomf29 likes this.

  3. #33
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Kíváncsi vagyok 1-2 hónap múlva mit írtok. Én is toltam ma néhányat, annak ellenére, hogy beadta a 100x-et (nem sikerült megnyerni, AQ vs AK pre all in, nem javultam), nem igazán szimpatikus még most sem. Az tény, hogy messze nem tudom mi lenne az ideális játék. Nem vagyok hozzászokva ilyen kevés bb-s játékhoz. De az is igaz, hogy a mezőny is gyenge. Ahogy látom elég sokan tolják mobilról, tabletről.

  4. #34
    Lelkes újonc Borospeti avatara
    Csatlakozott
    2014. 06. 11.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Na, ma eddig -30BI, és még 1k gamenél sem tartok, de máris több mint 100BI EV alatt futok, nem gáz...

  5. #35
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Amúgy milyen EV-t nézel? A PT/HM nem tudja a pontos díjazást ameddig meg nyered az sng-t, és ha wta-nak fogja fel akkor minden EV úgy indul, hogy a BI 3x-ért játszol ami nagyon nem igaz.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #36
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 18.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    udv,

    Inditottam en is par jatekot 3$-on eddig semmi extra nem tortent. A variancia tuti meg fog csapkodni, a jatekosallomannyal tuti nem lessz gond

  7. #37
    Lelkes újonc Borospeti avatara
    Csatlakozott
    2014. 06. 11.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    A tegnapi változtatás óta már nem kb. 20 percenként kerül kiosztásra egy új jackpot valamelyik téten, hanem kb. 2-5 óránként, ezért úgy döntötték, hogy kikerülnek már a 200x szorzók is, hogy ne mutasson rosszul...

  8. #38
    Lelkes újonc Borospeti avatara
    Csatlakozott
    2014. 06. 11.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Valaki játszik rendszeresen? Most 1k game-nél tartok kb. és megrekedtem +20-30 BI környékén már vagy 500 játék óta, se előre se hátra. Eddig 25x volt a legnagyobb szorzó amit kétszer kaptam, de sajnos nem sikerült nyerni egyiken sem. Akinek van valami tapasztalata, szívesen venném ha megosztaná.

  9. #39
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Nyúl
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet Borospeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki játszik rendszeresen? Most 1k game-nél tartok kb. és megrekedtem +20-30 BI környékén már vagy 500 játék óta, se előre se hátra. Eddig 25x volt a legnagyobb szorzó amit kétszer kaptam, de sajnos nem sikerült nyerni egyiken sem. Akinek van valami tapasztalata, szívesen venném ha megosztaná.

    Én 1$-ost szoktam tolni hobby jelleggel. Nekem is az a tapasztalatom, mint neked, semmit sem haladok előre. Én kb 300 db-ot toltam le, de nekem a max az 6X-os volt. Azt már rendszeresen adja is,de nyerni elég nehéz.

  10. #40
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Mostanában játszottam pár kicsapost 1-7$ tétig.
    Én szeretem , ha dupla a szorzó mert 90% az egyik ellen az le is mond a nyereményről . Valami miatt jól megy nekem, gyakran vagyok dobogós.
    Flush67, dfecco23, Marcow and 1 others like this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

Oldal: 4 / 27 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •