Oldal: 11 / 15 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (142) összesen
Like Tree71Likes

Téma: MM főverseny % eladás

  1. #101
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szánalmas hogy pár $-ért képes valaki eladni a becsületét. Lehet nem szándékosan előre kitervelten csinálta ő ezt, csak megpróbált a mások pénzéből némi rollt csinálni csak nem jött ki a hosszútáv a hiper hu ban
    A visszaküldésre meg már kicsi esélyt látok mert úgy van vele már úgy is lejáratta magát az oldalon, személyesen meg úgy sem ismeritek így minek fizessen.
    De 1x egy másik oldalon találkoztam olyannal is aki ugyanígy csúszott a pénzekkel folyamatosan irkáltak neki, és még ő háborodott fel és közölte is hogy amiért így viselkedtek nem is fog kifizetni senkit !
    De van ellenpélda is aki fél vagy 1 év után szó nélkül visszaküldte mindenkinek kamatostul.
    Szerintem azért nem jó ilyet leírni mert felhivod vele csak a figyelmét nikének hogy úgy sincs retorzió, söt bárki olvassa annyit lát úgyis itt a karácsonyon itt megprobálhatok szerezni valamit a fa alá.

  2. #102
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem azért nem jó ilyet leírni mert felhivod vele csak a figyelmét nikének hogy úgy sincs retorzió, söt bárki olvassa annyit lát úgyis itt a karácsonyon itt megprobálhatok szerezni valamit a fa alá.
    Ezt embere válogatja egy biztos ő már eldöntötte magában, hogy fog e fizetni vagy sem.

  3. #103
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 08.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet forzadani3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... fecó multiaccol meg ilyesmi, de NEM tolvaj, jó szándékú gyerek a szíve mélyén. Szerintem nem ő ez a gyerek, csak cserélt vele pénzt...
    Fecó, te vagy az?

  4. #104
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Ad4mK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fecó, te vagy az?
    nem, csak én se szidhatom mindig azt úgyis kitörlik

  5. #105
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Az a baj hogy igazából eltűntek a megfizethető kisebb csomagok az oldalról. Régebben hétvégente több csomagból is lehetett válogatni, igaz a végén ott is akadt pár ember aki rengeteg % eladás után tűnt el a pénzel és valóban megszaporodtak a balesetek meg a letartóztatások is
    Mostanság meg akinek éppen nincs kedve játszani az pár $-ért vesz ilyen nikité csomagból hogy ne unatkozzon vagy legyen kinek szurkolni pár $ nem a világ vége és ugye bármikor bejöhet az már más kérdés hogy esetleges nagyobb nyereménynél érne e valamit a %

  6. #106
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj hogy igazából eltűntek a megfizethető kisebb csomagok az oldalról. Régebben hétvégente több csomagból is lehetett válogatni, igaz a végén ott is akadt pár ember aki rengeteg % eladás után tűnt el a pénzel és valóban megszaporodtak a balesetek meg a letartóztatások is
    Mostanság meg akinek éppen nincs kedve játszani az pár $-ért vesz ilyen nikité csomagból hogy ne unatkozzon vagy legyen kinek szurkolni pár $ nem a világ vége és ugye bármikor bejöhet az már más kérdés hogy esetleges nagyobb nyereménynél érne e valamit a %
    Itt az a röhej egyszer kitettem egy csomagot sd versenyel és sng-kal már nem emlékszem de kb 20$ értékbe anyi volt hogy már nem tudom miért nem tudtam pénzt mozgatni, nekem azért +-os a statom
    0 azaz 0% kellt el.

  7. #107
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Lehet nem értették amit írtál mit akarsz ilyesmi.

  8. #108
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Loll

  9. #109
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Akkor ide is :


    1. Sehol egy mondattal nem írtam hogy átvállalom a csaló/tolvaj, vagy mindegy hogy nevezzük "leányzó" 'költségeit'-és egy szóval nem írtam, hogy megtérítem a megkárosított % vásárlókat. Viszont, akik írogatták, szerintem megteszik szívesen ... Ha már így mást tudnak ajánlgatni ilyen célokra. Neveket nem fogok írni direkt, ehet nyitni a pénztárcákat "uraim".

    2. Ti mégis mit hisztek, akik itt egész nap, alaptalanul rágalmaztok embereket?! Vagy nincs jobb dolgotok, esetleg nem megy a grind?! Ha nem megy, elemezzetek, vagy sportoljatok, vagy akármi, de ez a mások köpködése, lejáratása, alaptalan rágalmazása, egy szánalmas dolog, és elég sérült személyiségre/személyiségekre vall.

    3. Semmiféle korábbi kapcsolatom nincs az illetővel, párszor cseréltünk pénzt, és ennyi.

    4. Adminnál / skype supporton elhelyeztem egy terhelő bizonyítékot. Ezt másnak nem áll módomban elküldeni. De Ő beírhat ide- erre megkérem - Gondolom, hogy az Ő szavának talán hisztek ...

    5. Amit utolsó postjában Winamaxdonk említ ez így igaz. A hollandiai kapcsolataimnak köszönhetően az embereim, már keresik a személyt.

    Több szerencsét mindenkinek a % vásárlásokban, és persze nagyobb utána járást.

    Jönnek az ünnepek, vigyázzatok mindenhol a tolvajokkal.

    Trolloknak üzenem : Lehet fikázni, de mivel semmi közöm nincs az illetőhöz, és még csak nem is a multiaccountom, ahogy sokan gondolják, így lepereg rólam minden ilyen. Több ember ellen tettem már lépéseket innen az oldalról, és ha szükséges, továbbiak ellen is megteszem.

    Peace!!
    WINAMAXDONK likes this.

  10. #110
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj hogy igazából eltűntek a megfizethető kisebb csomagok az oldalról...
    ... Mostanság meg akinek éppen nincs kedve játszani az pár $-ért vesz ilyen nikité csomagból hogy ne unatkozzon vagy legyen kinek szurkolni pár $ nem a világ vége...
    Így látom én is kb. , csak nem értem, hogy mire ez a nagy zúgolódás akkor.

    Ha ennyire vásárolni akarnak az emberek, hát a helyében rádobnék még egy lapáttal, s kiírnék egy újabb csomagot, hogy legyen miből kifizetni ezt, meg egy másikat, hogy legyen miből kifizetni amazt. És így tovább. Előbb- utóbb csak beesik valami score.

    Az ötlet persze elég vad, s nyilvánvalóan nem életszerű. Ha valaki megtörtént esettel talál hasonlóságot, az meg csak és kizárólag a véletlen műve. Vagy nem.

Oldal: 11 / 15 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •