Oldal: 3 / 14 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (137) összesen
Like Tree82Likes

Téma: Újabb csaló - Nike (PA), Nikite (FTP), Nikité (PS)

  1. #21
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 20.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Valószínű feri kezeskedése miatt ugrottak be páran, úgy lenne normális ha ő fizetné ki. Ha meg annyira korrekt és normális niki, mint ahogy hazudta defo, úgyis kifizeti neki.
    Wildcatfish likes this.

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Mondjuk Feri barátom kezessége tényleg érdekes .Feri nem akarok megint csalódni benned mikor már megszerettelek!Feri=Nikite?Multiacc?

  3. #23
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet Bél@ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valószínű feri kezeskedése miatt ugrottak be páran, úgy lenne normális ha ő fizetné ki. Ha meg annyira korrekt és normális niki, mint ahogy hazudta defo, úgyis kifizeti neki.
    Hol láttál/láttatok olyat konkrétan, h Fecó kijelentette volna, h kezességet vállal Nike tartozásaira? Soha nem írt olyat, h majd ő kártalanít bárkit is. Maximum referenciát adott Nike-nek. Nem akarok védeni senkit, mert tényleg furcsa összefonódások vannak kettőjük között, de legalább olyanokat ne képzelj bele a történetbe, amiről szó sem volt
    De az is lehet, h ez csak egy újabb Fecó account vagyok, h összezavarjak mindenkit
    forzadani3 and Jocóó like this.
    "A végtelenbe és tovább"

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Mindenki nyugodjon le a picsába ! Már Feri emberei keresik a srácot , most dumáltunk Skypeon!

  5. #25
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    1. Sehol egy mondattal nem írtam hogy átvállalom a csaló/tolvaj, vagy mindegy hogy nevezzük "leányzó" 'költségeit'-és egy szóval nem írtam, hogy megtérítem a megkárosított % vásárlókat. Viszont, akik írogatták, szerintem megteszik szívesen ... Ha már így mást tudnak ajánlgatni ilyen célokra. Neveket nem fogok írni direkt, ehet nyitni a pénztárcákat "uraim".

    2. Ti mégis mit hisztek, akik itt egész nap, alaptalanul rágalmaztok embereket?! Vagy nincs jobb dolgotok, esetleg nem megy a grind?! Ha nem megy, elemezzetek, vagy sportoljatok, vagy akármi, de ez a mások köpködése, lejáratása, alaptalan rágalmazása, egy szánalmas dolog, és elég sérült személyiségre/személyiségekre vall.

    3. Semmiféle korábbi kapcsolatom nincs az illetővel, párszor cseréltünk pénzt, és ennyi.

    4. Adminnál / skype supporton elhelyeztem egy terhelő bizonyítékot. Ezt másnak nem áll módomban elküldeni. De Ő beírhat ide- erre megkérem - Gondolom, hogy az Ő szavának talán hisztek ...

    5. Amit utolsó postjában Winamaxdonk említ ez így igaz. A hollandiai kapcsolataimnak köszönhetően az embereim, már keresik a személyt.

    Több szerencsét mindenkinek a % vásárlásokban, és persze nagyobb utána járást.

    Jönnek az ünnepek, vigyázzatok mindenhol a tolvajokkal.

    Trolloknak üzenem : Lehet fikázni, de mivel semmi közöm nincs az illetőhöz, és még csak nem is a multiaccountom, ahogy sokan gondolják, így lepereg rólam minden ilyen. Több ember ellen tettem már lépéseket innen az oldalról, és ha szükséges, továbbiak ellen is megteszem.

    Peace!!
    OldRknight and WINAMAXDONK like this.

  6. #26
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    6. madarat tolláról...

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    "A hollandiai kapcsolataimnak köszönhetően az embereim, már keresik a személyt."

    Fecónak bárhová elér a keze
    Wasserstein, Mac Hine and rubben like this.

  8. #28
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Feri az Interpol hozzád képes ló**** !
    chivasr911, danfiu, Pat and 7 others like this.

  9. #29
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Trolloknak üzenem : Több ember ellen tettem már lépéseket innen az oldalról, és ha szükséges, továbbiak ellen is megteszem.

    Peace!!
    Beszerveztek a 3/3-as csoportba?

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet REZSO PRO 2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beszerveztek a 3/3-as csoportba?

    Rezsőke ne lepődj meg, ha legközelebb, nálad kopogtatnak ...
    WINAMAXDONK likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •