Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (38) összesen
Like Tree39Likes

Téma: Motiváció nélkül, megrekedve, bukva

  1. #11
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Amíg szerettem, imádtam játszani addig nagyon jól ment a póker. Ez több évig tartott a kezdetektől fogja. Aztán alábbhagyott a lelkesedésem és már csak amiatt játszottam, mert a megélhetésemnek ez volt az egyik része. 1 hét szünetet meg se éreztem, jól éreztem magam a bőrömbe játék nélkül, de muszáj volt tolni.
    6 hónapja "tiszta" vagyok, csak akkor ülök be amikor időm engedi és a kedvem is megvan hozzá.
    Szóval ha 3 hónap után azt érzed, hogy kéne pár nap szünet meg nincs lelkesedésed akkor hagyd a francba az egészet szerintem. Maradjon meg hobbiként.
    Vaper vagyok nem bűnöző !!

  2. #12
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amíg szerettem, imádtam játszani addig nagyon jól ment a póker. Ez több évig tartott a kezdetektől fogja. Aztán alábbhagyott a lelkesedésem és már csak amiatt játszottam, mert a megélhetésemnek ez volt az egyik része. 1 hét szünetet meg se éreztem, jól éreztem magam a bőrömbe játék nélkül, de muszáj volt tolni.
    6 hónapja "tiszta" vagyok, csak akkor ülök be amikor időm engedi és a kedvem is megvan hozzá.
    Szóval ha 3 hónap után azt érzed, hogy kéne pár nap szünet meg nincs lelkesedésed akkor hagyd a francba az egészet szerintem. Maradjon meg hobbiként.
    Maximálisan egyetértek

  3. #13
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem latod a fatol az erdot....

    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    danfiu and Arkhon like this.

  4. #14
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem latod a fatol az erdot....Ha valaki penz miatt kezd el pokerezni, az esetek 95%-ban bukta lesz a vege...
    Ti játszanátok playmoney-ban, mint Pc-s játékot?
    Én többeket ismerek, akik elsősorban a pénz miatt pókereznek/pókereztek, és nem éppen buknak.
    Az elképzeléseik megvalósításához használták a bevételt, ne kelljen zsebpénzt kérni a szülőktől, egyetem finanszírozására, vállalkozás indítására, vagy átnyergelnek elegendő tőkével hasonló készséget igénylő, de nagyobb profitot hozó devizakereskedésre, tőzsdézésre.
    Danfiu, Zsipali szintjén meg érthető a hozzáállás, nem véletlenül kiemelkedőek, inkább őket tartanám annak a bizonyos 5%-nak.
    És ide sorolnám azokat is, akik oktatják, segítik, népszerűsítik a játékot. Szerintem ahhoz sokkal inkább kell a játék valós szeretete, pláne ellenszolgáltatás nélkül, lelkesedésből.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2014. 11. 28. 08:04
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 08. 11.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Hmm minden szemszögből jöttek a válaszok. Az igaz amit nem szeretsz azt hosszú ideig nem lehet csinálni ép ésszel. Amúgy már kb 8 éve játszok szeretek is, de jött egy ötlet hogy miért ne lehetne ebből pénzt szerezni.
    A kudarcnál derül ki, ki mennyire gondolja komolyan, mert a kudarcból tanulunk nem a sikerből.
    És én nem fogom feladni NL50ig az tuti!!!

  6. #16
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Ha nem vagy nagyon kutyaütő, és van kitartásod, akkor csináld. Az elméletet is tanuld hozzá. Nem kell mindig azokra hallgatni, akik azonnal azt mondják, hogy ehhez te túl hülye vagy, és hagyd abba.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Azért ha 8 év után is NL5-ön nyomja, akkor akár hallgathat is rájuk...

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 08. 11.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem vagy nagyon kutyaütő, és van kitartásod, akkor csináld. Az elméletet is tanuld hozzá. Nem kell mindig azokra hallgatni, akik azonnal azt mondják, hogy ehhez te túl hülye vagy, és hagyd abba.
    Ja én is így vagyok vele. Én érzem mit hogy akarok.
    Nem 8 éve játszok nl5ön hanem 8éve hobbiként játszottam.

  9. #19
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet drogba11c eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vannak céljaim is a pókeren kívül de ez a kettő összefügg mert sok sok $ kell.
    A lényeg ebben a mondatban van. Így nem lehet fejlődni szerintem,hogy irreálisan nagy elvásárokkal ülsz le játszani! És ha épp nem úgy futsz a játékban, akkor meg máris jönnek a frusztrációk, mint pl most is.
    Ha ezt nem tudod kezelni megfelelően, akkor gyere MTT-zni, 1 hét után örökre megutálod az egészet, könnyebb lesz más tevékenységre váltani.

  10. #20
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    De a legfontosabb megvan benned: ALÁZAT! A kulcs. Képes vagy nem kockáztatni, hogy feljebb mész, mert türelmetlen vagy. Sőt, még azon agyalsz, hogy visszamennél egy szintet. Tanulsz rendesen, gyakorolsz, ha nem vagy szellemileg sovány, akkor csak menni fog az.
    Igazából mindenkit lehurrogtak, akik ilyen céllal írtak. Ha a sok $ a cél és alázattal, fegyelemmel akarod elérni, akkor tűzz ki részcélokat, időkorlátokat és nyomasd. Minden infót megkapsz a neten, hogy fejlődhess. Szerintem is hanyagold a starst.
    Valami bugyuta oldalon PLO-ztam egyszer {tudjok, hogy lol} 25ös vagy 50es asztalon nutssal nem emelt vissza az arc riveren. Kérdeztem wtf, mire ő: "csak most tanulom a szabályokat". Starson meg 2centes asztalokon megy a HUD háború!
    benyo87h and Arkhon like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •