Oldal: 669 / 692 ElsőElső ... 169569619659667668669670671679 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.681 - 6.690 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #6681
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 04.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    nyilván nem csinálhattam semmit mert ahogy befizettem abban a pillanatban letiltották a számlát.
    A vicc az hogy kérték hogy csináljak egy képet amin rajta vagyok, úgy hogy a kezemben tartom a személyimet és a bankkártyámat, persze nem sikerült olyan képet csinálni amin a fejem is rajta van és a személyi is kristály tisztán olvasható (ez teknikailag elég nehezen kivitelezhető otthoni körülmények között).
    Írtak reggel egy emailt hogy ez így nem jó csináljak olyan képet amin minden tisztán olvasható.

    Tényleg undorítóak.

  2. #6682
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Sok teremben ez már std. eljárás. Nem kell aggodalmaskodni, ha beküldöd, a dokumentumokat, akkor feloldják a számlád, és tudsz majd játszani.

  3. #6683
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 04.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Nem aggodalmaskodok csak nem hiszem el hogy milyen gyökerek:
    Ma reggel ismét elküldtem nekik amit kértek (vagy legalábbis amiről azt gondoltam hogy kérték)
    a válasz levelükből csak a lényeget idézem:
    A clear copy of a recent utility bill clearly showing your full name, current address and statement date (no older than 3 months, Hungarian address cards will not be accepted)
    Tehát a lakcímet igazoló hatósági! igazolvány (magyarul lakcímkártya) amit a világon bárhol elfogadnak, szerintük nem alkalmas a lakcím igazolására.

    Ezek után bátran ajánlom az összes új játékosnak a tiltet...
    Nem szopatnak meg... csak egy kicsit.

  4. #6684
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 03.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Idézet BetonTigris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem aggodalmaskodok csak nem hiszem el hogy milyen gyökerek:
    Ma reggel ismét elküldtem nekik amit kértek (vagy legalábbis amiről azt gondoltam hogy kérték)
    a válasz levelükből csak a lényeget idézem:
    A clear copy of a recent utility bill clearly showing your full name, current address and statement date (no older than 3 months, Hungarian address cards will not be accepted)
    Tehát a lakcímet igazoló hatósági! igazolvány (magyarul lakcímkártya) amit a világon bárhol elfogadnak, szerintük nem alkalmas a lakcím igazolására.

    Ezek után bátran ajánlom az összes új játékosnak a tiltet...
    Nem szopatnak meg... csak egy kicsit.
    Szíved joga nem ajánlani másoknak a termet, ettől függetlenül nem ártana ha tisztában lennél a dolgokkal. Lakcímkártyát sehol nem fogadnak el! Az, hogy te úgy gondolod, ezért leírod, hogy a világon bárhol elfogadják, ez úgy ahogy van baromság! Mert a legtöbb helyen NEM fogadják el! Ahogy az online pokertermek SEM fogadják el.

    A lakcímed igazolásához pl közüzemi számla kell, vagy bankszámlakivonat
    Buytherest and HugeEdgeOnYou! like this.

  5. #6685
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 04.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    A lakcímkártya egy hivatalos okmány, ennél hitelesebben semmi nem igazolja a lakcímemet, de ez most mindegy.
    Mi van akkor ha semmilyen közmű nincs a nevemen, bankszámlakivonatot pedig nem kapok, tehát semmilyen számlát nem tudok felmutatni ami az én nevemen van. Ezt hogy lehet megoldani?

    (amúgy magyarul tud a support?)
    Utoljára módosítva: BetonTigris által: 2014. 12. 04. 19:33

  6. #6686
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet BetonTigris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A lakcímkártya egy hivatalos okmány, ennél hitelesebben semmi nem igazolja a lakcímemet, de ez most mindegy.
    Mi van akkor ha semmilyen közmű nincs a nevemen, bankszámlakivonatot pedig nem kapok, tehát semmilyen számlát nem tudok felmutatni ami az én nevemen van. Ezt hogy lehet megoldani?

    (amúgy magyarul tud a support?)
    Én valahova a netesbankomról küldtem printscreent. Sztem pont a FT-nek. Nekem ősidőkben kértek még, meg azután, hogy FTOPS-ot nyertem és volt egy szép adag pénz a számlámon. 1 héttel később tiltották le, néztem is, hogy wtf. Elküldtem azonnal, amiket kértek és ültek rajta sztem legalább egy hetet. Jól megaszontam nekik több email-be. Aztán feloldották végre. Nálad is minden rendben lesz.

    Sztem nem tudnak magyarul. Nem rég még úgy volt fordítva a draw game-nél, hogy X draw left= X húzás balra. Írtam nekik, hátha adnak állást fordítónak, mondták, hogy továbbították a megfelelőnek, de nem lett reakció rá.

    Lényeg, hogy no para.

  7. #6687
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Van magyar support. Foglalkoznak is az ügyekkel : support-hu@fulltiltpoker.com

    Viszont ilyen téren eléggé kötekedős ge*ik. Keményen alájuk kell pirítani

  8. #6688
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 04.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Kösz Marcow ez a letölthető kivonat jó ötlet volt, el is küldtem nekik.

  9. #6689
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 04.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Ezt vajon miért nem írják ki a honlapon?
    Mostmár úgy tűnik sinen leszünk de ha mégsem odafüstölök nekik XD
    dfecco23 and Marcow like this.

  10. #6690
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Egy ideig, nekem sem akarták elfogadni a lakcím kártyát. Azt írták, hogy 3 hónapnál régebbi a kiállítása. Én meg simán kiröhögtem őket a pic*ába, és mondtam, vagy elfogadjátok, vagy lof***t a se**etekbe

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •