Oldal: 534 / 709 ElsőElső ... 34434484524532533534535536544584634 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.331 - 5.340 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5331
    Tag 12mike34 avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 24.
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jah, értem.
    Abban nem vagyok biztos, de szerintem lehet.
    Kiutalást pedig majd a bankszámlára fogsz tudni.

    Nincs nálam az RSA-m, úgyhogy nem tudom pontosan megnézni hol van, de a régi oldalon a balance-nál írta, hogy mekkora összegű tranzakció engedélyezett még neked. Ezt az összeget lehet növelni, ha megerősíted a címedet stb.
    De pontos számokat nem tudnék mondani.
    Igazából olyan mint egy dombornyomott bankkártya (csak nem hitelkártya).

    "Alapesetben minden számláról 90 napon belül legfeljebb 11.000 euró összértékben lehet pénzt küldeni, illetve kivenni, ezt az összeget azonban lehetőség van megnövelni, amennyiben számláját hitelesíti. " -nem az összeg a lényeg, hanem akkor minden megerősítés nélkül lehet egyből kiutalni (11.000-en belül)?

  2. #5332
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet 12mike34 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazából olyan mint egy dombornyomott bankkártya (csak nem hitelkártya).

    "Alapesetben minden számláról 90 napon belül legfeljebb 11.000 euró összértékben lehet pénzt küldeni, illetve kivenni, ezt az összeget azonban lehetőség van megnövelni, amennyiben számláját hitelesíti. " -nem az összeg a lényeg, hanem akkor minden megerősítés nélkül lehet egyből kiutalni (11.000-en belül)?
    Nem minden megerősítés nélkül, de lehet.
    Kifizetés csak a nevedre szóló számlára mehet, szóval azt kell igazolni.
    Viszont azt minden ellenőrzés nélkül megteheted, hogy raksz fel pénzt, és befizetsz egy terembe (a fogadott pénzt nem tudom beleszámolja-e a 11k-ba).

  3. #5333
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Ha egy Skrill cardot törölsz egyszer akkor azt már nem adhatod újra hozzá ugye?

  4. #5334
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Múlt hónapban lejárt a régi kártyám, ugyanakkor küldtek újat. A levélben azt írták, hogy szeparálva küldik a pin kódot, de már 3 hét eltelt. Magyar bankszámlámon a kártyacserénél nem szokott változni a pin kódom, itt is működne a régi? Eddig nem mertem kipróbálni, mert ha elnyeli az automata macerás...

  5. #5335
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múlt hónapban lejárt a régi kártyám, ugyanakkor küldtek újat. A levélben azt írták, hogy szeparálva küldik a pin kódot, de már 3 hét eltelt. Magyar bankszámlámon a kártyacserénél nem szokott változni a pin kódom, itt is működne a régi? Eddig nem mertem kipróbálni, mert ha elnyeli az automata macerás...
    Olvass vissza, de úgy rémlik,h nemrég volt itt ez téma, és nem változik a pin kód kártyacserénél.
    SötétEgér likes this.

  6. #5336
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Jaja, ugyanez volt, de nem jött pin.
    A régi kóddal működik a kártya, az új érvényességi időtől.
    SötétEgér likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  7. #5337
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Ugyanaz marad a pin kód kártyacserénél. Én boltban próbáltam ki, a pénztáros nem nyeli el .
    tRomf29, SötétEgér and tonyi like this.

  8. #5338
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Sikerült, köszönöm

  9. #5339
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás Atm

    Sziasztok!
    Szeretnék nyitni egy skrill számlát, de nem igazán vagyok képben az ilyen dolgokkal, és az a gond, hogy Ukrajnában élek és ahogy látom Full Tilt ről nem tudok ukrán pénzben leutalni, dollárt viszont nem tudok ATM ből kivenni, ha bankból veszem ki az nem rizikós -adózás mittom én mi miatt?! Lehet hülye kérdést tettem fel de tényleg nem vagyok jártas az ilyen dolgokban.

  10. #5340
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet perfectg2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szeretnék nyitni egy skrill számlát, de nem igazán vagyok képben az ilyen dolgokkal, és az a gond, hogy Ukrajnában élek és ahogy látom Full Tilt ről nem tudok ukrán pénzben leutalni, dollárt viszont nem tudok ATM ből kivenni, ha bankból veszem ki az nem rizikós -adózás mittom én mi miatt?! Lehet hülye kérdést tettem fel de tényleg nem vagyok jártas az ilyen dolgokban.
    Abban a pénznemben csinálj számlát, amilyen pénznemben a teremben játszol. Az ATM-ekben a saját pénznemedben veszel fe pénzt, átváltja az ATM bankja.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •