Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (93) összesen
Like Tree113Likes

Téma: Fél év alatt ellehet érni egy olyan szintet, hogy havi 100-150 ezer Ft-ot ki tudjak*

  1. #51
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet kritttt1888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Legyen inkább 1 millióból kb 20-25 (200-250) és ekkor reális vagyok, de ez sem jobb.
    Butaság. Ennél sokkal-sokkal többen vannak.

    De hogy a topiknyitónak is válaszoljak, teljesen kezdőként, épp csak a játékszabályokat ismerve, komolyabb külső segítség nélkül: no chance. Egy fanatikusan szorgalmasnak talán, aki mentálisan is erős (az, hogy pókerelméletben elérsz egy normális szintet, még nem garancia semmire, egy csomó más dolog elkaszálhat). Folyamatos (és értékes) külső segítséggel már biztos meg lehet csinálni, de az meg egyrészt nem ingyen van, másrészt ugyanúgy szükség van nagyfokú alázatra és szorgalomra, valamint a nem megfelelő mentális részen megint csak elbukhat minden.

  2. #52
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Kb olyan, vagy max egy fokkal jobb, mintha floppy eladásból szeretnél havi 100-150 ezret kiszedni...

  3. #53
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően természetesen el lehet érni, szerintem nem is ez a kérdés...

    Inkább azokat a kérdéseket tenném fel, hogy érdemes-e fél évet rászánni azért, hogy annyit keress, mint amennyit amúgy is megkeresnél. Érdemes-e belevágni úgy, hogy csak a pénz lebeg a szemed előtt, nem pedig az, hogy sikert érjél el és jó legyél valamiben. Persze ezt a két dolgot nem lehet elválasztani egymástól, de szerintem a pénz az csak egy közvetett pozitív eredménye annak, ha királykodsz. Továbbá gondold át, hogy mi van akkor, ha fél évig nem keresel pénzt és utána kibírsz 1-2 vesztes hónapot zsinórban, van-e liferollod, stb...

    Továbbá, ha esetleg azért szeretnél pókerezni, mert már több területen is kudarcot vallottál, akkor felejtsd el, de nagyon gyorsan. Ez nem az a játék, ahol csak leülsz klikkelgetni és majd özönlik a pénz.. De a lényeg, hogy a kérdésedre a válasz az igen. Hogy neked sikerülhet-e? Csak te tudhatod...




    GL!
    +1 Első értelmes komment.

  4. #54
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Megfigyeltétek hogy az 'újoncok' kommentjei a lehúzóak?

  5. #55
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Idézet ProAdel89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megfigyeltétek hogy az 'újoncok' kommentjei a lehúzóak?
    Mi bérkommentelők már ide is betettük a lábunkat, vagy mire célzol?

  6. #56
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Szerintem arra gondolt, hogy pont a sok újonc mondja azt, hogy esélye sincs!
    TooBigJoe likes this.

  7. #57
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    A reális(abb) hozzászólásokra menetrendszerűen érkeznek a "negatív" , "lehúzó" etc. kommentek. Komolyan, ez olyan szinten standard, hogy gondolkodóba ejtett. (Általában itt kezdődnek a bajok.......... )

    Arra jutottam, hogy a racionálisabb válaszokat adók talán félreértik a feladatot. Logikusnak tűnhet ugyan, hogy pusztán válaszolni kéne a kérdésre, de meglehet, álomvilágot kell itten (is) építeni.

    Akik néhány hónapja / éve tologatják ezt, nyilván nem eszik (már) meg, hogy ez a tejjel- mézzel folyó, akkor sem, ha esetleg az elején még így gondolták, vagy szerették volna azt hinni, hogy az...

    Tegyük fel, hogy a fentebb említett 2 közül utóbbi a feladat. Akik bizonyos ideje (legyen mondjuk fél év) tagjai az oldalnak, aktív szereplői a fórumnak és / vagy egyéb dolgokból valószínűsíthető, hogy rendszeresen, viszonylag sokat játszanak esélyes, hogy nyernek is. Közülük talán páran, meglehet, sokan hajlandóak lennének újra és újra leírni az ilyesmi kérdésekre pl. a std "persze, gogogfelaégbe" szösszenetet. A többiek meg inkább nem válaszolnának a kérdésre, hiszen tudnák, hogy nem ez a feladat.

    Jómagam nem olvastam el pl. ennek az oldalnak a céljait, meg az irányelveket, szóval úgy vagyok vele: ha feltesznek egy kérdést, csak válaszolni "kell" rá, azt' csókolom. Látván azonban a hasonló elgondolással hozzászólásokat kreálók kommentjeire érkező reakciókat, meg a "hogynesimánhatáracsillagoség" szerű posztok kedvező fogadtatását, egyre inkább kételkedem ebben.

  8. #58
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    [QUOTE=kritttt1888;623943]Fél év után még a legxarabb gyári melóval is keresel 100K-t, ha addig megragadsz egy helyen a 3. világba rohamléptekkel haladó országunkba is, de ha neked az az életcél gl.

    Inkább tanulj legyél közgazdász, matematikus, informatikus vagy valamilyen mérnök, vagy orvos ezekkel + az angollal kitartással és szorgalommal bármit fognak neked okoskodni azt nem mondom, hogy jól, de nettó 150-nél Orbánisztánban is jobban tudsz keresni.

    Ha pedig ezek nem jönnek be, de van kézügyességed tanuld ki a forrasztott hegesztést vagy legyél jó lakatos, vagy mit tudom én mi tanulj meg németül aztán szarásig leszel pénzel.
    pethetiti véleménye
    A pokert meg told a szabadidődbe még ezekre tanulsz aztán ha közbe kiderül, hogy te vagy az új Isildur akkor jóvan.[/QU

    pethetiti véleménye:

    Én is így gondolom,most Svájcban élek de előtte megélhetési pokeres voltam,nyertem is szépen,de mindegy,tanulj németül és irány pl Németország vagy valamelyik ország,és nem fog érdekelni a pl. elbuksz 100usd-1 nap

  9. #59
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nav?
    ezt kifejtenéd bővebben?

  10. #60
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet kritttt1888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi bérkommentelők már ide is betettük a lábunkat, vagy mire célzol?
    CSupán arra h hülyeségeket beszéltek
    tiszt kiv.

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •