Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (93) összesen
Like Tree113Likes

Téma: Fél év alatt ellehet érni egy olyan szintet, hogy havi 100-150 ezer Ft-ot ki tudjak*

  1. #61
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Ultar - no offense ( ), de te vagy az a fogyatekos egy masik forumon aki evek ota magyarazza hogy csalnak a termek stb stb? Csak igy erthetobb akkor a hozzaszolasod...
    csabacz and ProAdel89 like this.

  2. #62
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Én azt nem értem, hogy mif@asznak járnak olyan emberek egy pókeres fórumra, akik szerint nem érdemes ezzel foglalkozni.
    Ez olyan mintha egy sütős-főzős fórumon megkérdezném, hogy megéri tortát sütni? Erre nyomnák ezerrel, hogy menjek cukrászdába, mert az a tuti.


  3. #63
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Nem olyan.
    Max ha azt kérdeznék, hogy meg lehet-e élni tortasütésből.
    Senkinek nem tudnám javasolni jó szívvel, hogy ebbe kezdjen.
    kidelpiero likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  4. #64
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 04.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azt nem értem, hogy mif@asznak járnak olyan emberek egy pókeres fórumra, akik szerint nem érdemes ezzel foglalkozni.
    Ez olyan mintha egy sütős-főzős fórumon megkérdezném, hogy megéri tortát sütni? Erre nyomnák ezerrel, hogy menjek cukrászdába, mert az a tuti.

    Sajnos itt akadémián minden kezdők által feltett kérdésre ez a válasz.
    A kérdés mindig ugyanaz : megéri-e ? A válasz 80%-ban : nem, nem éri meg,el se kezd. Így kell új játékosokat bevonzani... Ugyanezek az emberek mondják,hogy az online poker halott. Nem érdemes rájuk hallgatni. A helyzet itt is ugyanaz,mint az élet bármely más területén,ha elég munkát teszel bele,akkor megéri.
    danfiu, SötétEgér, kry and 4 others like this.

  5. #65
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azt nem értem, hogy mif@asznak járnak olyan emberek egy pókeres fórumra, akik szerint nem érdemes ezzel foglalkozni.
    Például azért, hogy felhívják a figyelmet arra, ami miatt nem érdemes. Esetleg tegyenek ellene, vagy próbáljanak segíteni azoknak, akik tenni óhajtanak ellene. Akár csak megértéssel, egyetértéssel. Vagy, hogy elmondják: a probléma létezésének el nem ismerése nem a probléma kezelése. Et cetera. Millió és egy oka lehet.

    Most őszintén, vegyük például a konkrét témát... Ha beírom ide, hogy: "persze, el lehet. " Ééééés ennyi. Akkor emberünk csettint, hogy f'sza. Gyűlnek a like- ok is, minden frankó.

    Ha azonban beírom ezt, de hozzáteszem, hogy: "azonban igen jó eséllyel fél év múlva is centekért fogsz kotványkodni" , esetleg fejtegetem is picit, akkor rögtön jön az, hogy akkor én most cinikus, meg negatív, meg lehúzó, meg...

    Miért?! Nem erre van a legnagyobb esély?

  6. #66
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azt nem értem, hogy mif@asznak járnak olyan emberek egy pókeres fórumra, akik szerint nem érdemes ezzel foglalkozni.
    Ez olyan mintha egy sütős-főzős fórumon megkérdezném, hogy megéri tortát sütni? Erre nyomnák ezerrel, hogy menjek cukrászdába, mert az a tuti.

    Az a k*rvanagy igazság, hogy itt ragadtunk még 2011-ből.

  7. #67
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Ellehet érni bármit, csak nehezebben mint anno.

  8. #68
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    nekünk már lassan csak ez marad:

    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  9. #69
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet kritttt1888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fél év után még a legxarabb gyári melóval is keresel 100K-t, ha addig megragadsz egy helyen a 3. világba rohamléptekkel haladó országunkba is, de ha neked az az életcél gl.

    Inkább tanulj legyél közgazdász, matematikus, informatikus vagy valamilyen mérnök, vagy orvos ezekkel + az angollal kitartással és szorgalommal bármit fognak neked okoskodni azt nem mondom, hogy jól, de nettó 150-nél Orbánisztánban is jobban tudsz keresni.

    Ha pedig ezek nem jönnek be, de van kézügyességed tanuld ki a forrasztott hegesztést vagy legyél jó lakatos, vagy mit tudom én mi tanulj meg németül aztán szarásig leszel pénzel.

    A pokert meg told a szabadidődbe még ezekre tanulsz aztán ha közbe kiderül, hogy te vagy az új Isildur akkor jóvan.
    Muhaha

    Ez ám a komplett lifecoaching

    Legyél inkább buktacukrozó
    Wasserstein likes this.
    Keep calm and muck!

  10. #70
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Fél év alatt intenzív tanulás mellett egy idegen nyelvet is meg lehet tanulni középfokon nulláról indulva, nehogy már nl10 megveréséhez elegendő pókertudást ne lehessen összeszedni ennyi idő alatt Akik évek óta vergődnek nl5 megverésével, azok se azért nem nyernek, mert nem nekik való vagy mert fogyatékos idióták, hanem simán azért, mert nem hajlandóak megfelelő mennyiségű és minőségű energiát beletenni a történetbe. Persze természetes, hogy ha bármi másba kezdenének ugyanilyen alacsony színvonalú munkával, abban ugyanúgy sikertelenek lennének.
    Visszakanyarodva a kérdéshez mint mondtam, természetesen meg lehet, sőt fél év alatt kemény munkával nem nl10 megverése a plafon ami elérhető. Az egyetlen kérdés, hogy számodra ez mennyire éri meg más alternatívákkal szemben, amikbe ugyanúgy fektethetnél ugyanennyi energiát. Szóval ez végső soron csak a terveidtől és a céljaidtól függ, ergo a választ csak te tudhatod.
    banoster, bakyka, ivanesz and 2 others like this.

Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •