Oldal: 1218 / 1746 ElsőElső ... 218718111811681208121612171218121912201228126813181718 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 12.171 - 12.180 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #12171
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy sokan utáljátok a spin n got, de ez az új 1M $5-os nagyon beütött eddig! 3/3 behúzva mind a három $30-os volt! Meg is lepődtem milyen jól adja! Ja és mivel mindenki az 1M-ra hajt nagyon gyenge a mezőny!
    Én lenyomtam vagy 100-150-t, miután visszaestem összesítésben +30$-ra abbahagytam. Ehhez nincs idegrendszerem.
    balu999 likes this.

  2. #12172
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy sokan utáljátok a spin n got, de ez az új 1M $5-os nagyon beütött eddig! 3/3 behúzva mind a három $30-os volt! Meg is lepődtem milyen jól adja! Ja és mivel mindenki az 1M-ra hajt nagyon gyenge a mezőny!
    Az a baj hogy a ***** úgy is el csalja a végén,szerintem okádék ez a játék

  3. #12173
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    hu ha, nem lehet judé-t írni magyarul hoppá!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #12174
    Asa
    Asa nem elérhető
    Lelkes újonc Asa avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Gyál
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Nekem a következő problémám adódott. Alapvetően két gépen szoktam játszani plusz elvétve telefonon néha veszek egy sorsjegyed Spin and go formájába. A napokban viszont az történt, hogy csak egy gépről enged bejelentkezni a kliensbe. Ha a többiről próbálok belépni kiírja, hogy már be vagyok jelentkezve és először lépjek ki a másik gépről. Vagyis most csak egy gépről tudok játszani. A kérdésem az lenne, hogy találkozott e már valaki hasonló problémával, illetve tud e valaki olyan opcióról, a pokerstars 7 kliensbe, hogy manuálisan kitudom e léptetni magamat? Mert ha csak bezárom a klienst az nem jelent megoldást, valami miatt nem érzékeli, hogy kiléptem, így csak ugyan arról a gépről tudok most visszalépni.

  5. #12175
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Asa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Nekem a következő problémám adódott. Alapvetően két gépen szoktam játszani plusz elvétve telefonon néha veszek egy sorsjegyed Spin and go formájába. A napokban viszont az történt, hogy csak egy gépről enged bejelentkezni a kliensbe. Ha a többiről próbálok belépni kiírja, hogy már be vagyok jelentkezve és először lépjek ki a másik gépről. Vagyis most csak egy gépről tudok játszani. A kérdésem az lenne, hogy találkozott e már valaki hasonló problémával, illetve tud e valaki olyan opcióról, a pokerstars 7 kliensbe, hogy manuálisan kitudom e léptetni magamat? Mert ha csak bezárom a klienst az nem jelent megoldást, valami miatt nem érzékeli, hogy kiléptem, így csak ugyan arról a gépről tudok most visszalépni.
    Írj a supportnak,h jelentkeztessenek ki mindenhonnan. Pár perc alatt kiléptetnek.

  6. #12176
    Asa
    Asa nem elérhető
    Lelkes újonc Asa avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Gyál
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Köszi!!! Már írok is!

  7. #12177
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Haver most hívott, hogy mérföldkő leosztásban van play money asztalon! Ezmiez??

  8. #12178
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 07. 01.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Haver most hívott, hogy mérföldkő leosztásban van play money asztalon! Ezmiez??
    Az érdekes minden szempontból, pláne hogy az egész lepörgött szombaton.
    lumpi and Arkhon like this.

  9. #12179
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Haver most hívott, hogy mérföldkő leosztásban van play money asztalon! Ezmiez??
    Amennyi VPP-t szerezhetett, annyiért durva score-t fog leakasztani
    "A végtelenbe és tovább"

  10. #12180
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Írt a supportnak akik azt írták, hogy gebasz van a rendszerben de a programozoík már dolgoznak a hiba kijavításán! Ez mekkora LOL!
    dfecco23 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •