Oldal: 64 / 77 ElsőElső ... 1454626364656674 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 631 - 640 (766) összesen
Like Tree140Likes

Téma: Egy kezdő kérdései

  1. #631
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 11. 05.
    Hely
    székesfehérvár
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    igen elérhető németországból is!

  2. #632
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Excellent play by Doyle Brunson at Poker after Dark - YouTube

    Néztem pár netes póker videót és ráakadtam erre a Doyle Brunson válogatásra. És nyílván legenda, de érdekelne, hogy ki milyennek tartja a filmbeli játékát?

  3. #633
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Excellent play by Doyle Brunson at Poker after Dark - YouTube

    Néztem pár netes póker videót és ráakadtam erre a Doyle Brunson válogatásra. És nyílván legenda, de érdekelne, hogy ki milyennek tartja a filmbeli játékát?
    Nyilván nem így játsza minden leosztását, de ezzel kicsinálta Hellmuthot az tuti Ha mégis így játszik, akkor szivesen HU-oznék vele

  4. #634
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Ezek a playek Hellmuthnak szóltak.

  5. #635
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Excellent play by Doyle Brunson at Poker after Dark - YouTube

    Néztem pár netes póker videót és ráakadtam erre a Doyle Brunson válogatásra. És nyílván legenda, de érdekelne, hogy ki milyennek tartja a filmbeli játékát?
    Jó nagy donk játékot tol az öreg, részegen szoktam így tolni élőben, minden lappal minden partit megakarok nyerni
    Az AQs is remek fold

  6. #636
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás Remélem itt választ kapok :P

    Sziasztok!
    Az a kérdésem lenne mikortól lenne érdemes NL2ről NL5 re vagy magasabbra lépni egyelőre 6asztalon tolom és a NL2 jórészt uralom 10-15 dollár+ csinálok persze nagy a variancia van hogy csak 2-3 dollár az a + ezt 4 órában annyit szoktam játszani 1huzamban használok HM2 -t ami sokat segít a stattjaim VPIP: 18 PFR 16 PF 12
    de nem tudom mekkora a különbség mondjuk az NL2 és NL5 között hisz NL2 nél szinte csak én 3bet elek és a blöff soha nem fizetődik ki szóval ha nem érzem magam kényelmesen postflopp akkor csak megadom magam ha uralok akkor viszont akár túlméretezetten emelek hisz úgyis kifizetnek kb 30BB/100 a winrate szóval ez bejön de nem mondhatnám megélhetésnek vagy rendes fizetésnek illetve nem akarok megrekedni a "cirkusz""-ban szóval mit gondoltok hol a lélektani határ mikor már úgy érzed nyugodtan feljebb lehet lépni 1 szintet illetve mik a tapasztalatok ? ... Mennyivel "keményebb" az NL5 mint az NL2 ? ... o.O Válaszotok előre is köszönöm (2hónapja pókerezem amit tudok mind fórumról könyvekből)

  7. #637
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Szerintem csökkentsd le az asztalszámot és mondjuk 2 asztalon próbáld meg a NL5-öt, nagy különbség nincs a játékosállományban. Hat asztalon nem lehet odafigyelni a játékra ezt majd látod később. Sok asztalon robotpilóta módra kapcsol az ember egy idő után és megreked a játéka egy szinten.

  8. #638
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Semmiképp nem mentem volna szintet 6asztallal először csak 2vel ... Csak arra voltam kiváncsi mennyire verhető az NL5 ezzel a "Crusshing the micros" módszerrel mert NL2 elég könnyen bevehető volt így ... Illetve lássuk be változik a póker nagyon is és kveés aktuális 2014-lassan 2015 ös mikro limites tanács van vagy stratégia néha fülön csípem a totál fishet is hogy csapdázni akar meg slow play ezni szóval fejlődnek ám rohamosan .... a robot móddal nincs gond szerintem amennyiben ez kifizeti magát nyilván a winrate esik de mikrónál nem hajtanék vékony értékre csak a jó zsíros kifizetődö értékre vagy pozicíóbol ha van mutatás értéke a kezemnek akkor kis pot kontrollal a már általam pre felvert szintén zsíros kis potocskára .. De nagyon kiváncsi lennék hogy NL5 ön is ugyanilyen kényelmesen tudnék mozogni dominálni játszani ... vagy ott már azért komolyabbak ? ...

  9. #639
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Valterovics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmiképp nem mentem volna szintet 6asztallal először csak 2vel ... Csak arra voltam kiváncsi mennyire verhető az NL5 ezzel a "Crusshing the micros" módszerrel mert NL2 elég könnyen bevehető volt így ... Illetve lássuk be változik a póker nagyon is és kveés aktuális 2014-lassan 2015 ös mikro limites tanács van vagy stratégia néha fülön csípem a totál fishet is hogy csapdázni akar meg slow play ezni szóval fejlődnek ám rohamosan .... a robot móddal nincs gond szerintem amennyiben ez kifizeti magát nyilván a winrate esik de mikrónál nem hajtanék vékony értékre csak a jó zsíros kifizetődö értékre vagy pozicíóbol ha van mutatás értéke a kezemnek akkor kis pot kontrollal a már általam pre felvert szintén zsíros kis potocskára .. De nagyon kiváncsi lennék hogy NL5 ön is ugyanilyen kényelmesen tudnék mozogni dominálni játszani ... vagy ott már azért komolyabbak ? ...
    Ugyanúgy megadják a $1,5-os hívást 66-al. Semmi különbség csak kicsit több a jó játékos!

    Én pont most szaladtam bele egy preflop pozícióból hívtam AK-val $0,30-ig SB (fish) adta BB (mint utólag kiderült fish) hívott $0,77-ig én ráhívtam $1,5-ig SB allin. Flopon kaptam egy A-t hívtam rám hívott pusholtam és mutatott egy hatos setet. Turnre ugyan jött még egy A, de riveren nem sikerült legyorsulnom. Szóval vannak gyenge játékosok bőven. Szerintem próbáld meg NL5-ön.

  10. #640
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Rendben ez most adott lendületet bőven haza érek meloból ránézek 5re 2 asztallal kell valamit álítani HUD on mármint itt érdemesebb már figyelni VS statokat Cbet vagy esetleg blöff statokat mert NL2 n lássuk be elég ha csak VPIP meg PFR t nézel kb van valami specifius HUD tanács? ... ^^Illetve igen sokszor félek prémium kezekkel játszani mert sokszor lemákolnak de ha megszokod ezt hogy néha teli beülőket buksz AA al pl vagy AK al és nem üt le a nagy variancia akkor hosszútávon úgyis kifizetik a prémium kezeket ...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •