Oldal: 66 / 77 ElsőElső ... 1656646566676876 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 651 - 660 (766) összesen
Like Tree140Likes

Téma: Egy kezdő kérdései

  1. #651
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Valterovics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy érdemesebb lenne esetleg tovább fejleszteni az NL2 rutinom és rámenni több asztalra? Mármint mi lehet kifizetődőbb akár 16+ asztalon kényelmes uralt környezetben grindolni vagy szint lépésre törekedni 6-8 asztallal? ... o.O
    Egyértelműen az utóbbira érdemes törekedni. Gondolj bele, mi hasznod származik 16 asztalos NL2 grindból? Semmi. Látsz sok handet, kicsit fejlődsz ezáltal, persze, de annyival nem többet, mint amennyit visszavet a dolog, amennyit hátráltat.

  2. #652
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Értem és Gracie Mille ... Mindenkinek örülök hogy erre a fórumra találtam ,,,

  3. #653
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet Valterovics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok arcolni vagy ilyesmi de a 30BB/100 szerintem tükrözi hogy már módomban áll 6 asztalon figyelni a kérdésem csak annyi lett volna hogy nagy e a különbség NL5 és NL2 között Illetve kell e változtatnom a HUD beállításaimon van e valami amit itt már jobban érdemes figyelni vagy ilyesmi .. De természetesen minden válasz és nézőpontot megköszönök ...
    A $/h-t kell maximalizálnod, ehez pedig minél hamarabb minél magasabb tétre kell eljuss, mondjuk pl. nl200/nl500ra. Ha 30bb/100al vered nl2-t ( ami sztem csak variancia, de a lényeg h magabiztosan vered a limitett ) akkor elég nagy hibát követsz el azzal, h nem lépsz magasabb limitre. A következő sessionedet nyugodtan kezdheted nl5ön, hiába kérdezösködsz arról, h milyen, addig míg Te magad nem mész oda, addig úgysem fogod tudni, meg aztán ahogy a régi mondás is tartja, puding próbája az evés
    The credit belongs to the man in the arena.

  4. #654
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Igaz lehet ez is hogy ebből nem lehet építeni ez 9K leosztásból van a 30bb/100 de arra jutottam hogy felkészülök NL5 re coach videók fórum könyv ect... és 2 hét múlva is ha jó vok NL2 n akkor rámegyek NL5re! Majd írom mire jutottam ^^

  5. #655
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Illetve szeretnék regizni másik oldalra is jelenleg csak a stars on vok tudtok ajánlani valami jó oldalt amin sok a halacska természetesen még mindíg max NL5 ig ... tudom hogy ezen a szinten mindenhol sok a hal de ahol tényleg sok lehet .. pl én arra gondoltam hogy a dafabet ami ázsiai alapú Thai kínai koreai japán illetve kínában ez a leglátogatottab póker terem ezek a népcsoportok híresek gambling kedvükről valaki tud erről az oldalról bármit is ? esetleg regizett már rá ? Vagy ha van valami jó ajánlat akkor azt nagyon szívesen veszem ... Választotok előre is köszönöm ...

  6. #656
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet Valterovics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Illetve szeretnék regizni másik oldalra is jelenleg csak a stars on vok tudtok ajánlani valami jó oldalt amin sok a halacska természetesen még mindíg max NL5 ig ... tudom hogy ezen a szinten mindenhol sok a hal de ahol tényleg sok lehet .. pl én arra gondoltam hogy a dafabet ami ázsiai alapú Thai kínai koreai japán illetve kínában ez a leglátogatottab póker terem ezek a népcsoportok híresek gambling kedvükről valaki tud erről az oldalról bármit is ? esetleg regizett már rá ? Vagy ha van valami jó ajánlat akkor azt nagyon szívesen veszem ... Választotok előre is köszönöm ...
    sztem ipoker teljesen megfelelő. Van FD bónusz, rakerace, és halacska is bőven. Egyedül a szoftvert kell megszokni.
    Én ilyen ázsiai szedett-vedett teremben nem bízok. Egyik nap van, aztán nincs, meg kitudja, hogyan húzzák le az embereket. Nem szívesen google fordítóznék kínai vagy koreai szövegeket a supportnak, ha vmi bajom van
    "A végtelenbe és tovább"

  7. #657
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Van angol support live 24/7 illetve a kliensben is több éve piac vezető az ázsiaiaknál .... cask mégis jobb lenne ha valaki már járt náluk nagy oldalnak számít azon a területen csak nagyon kiváncsi lennék hogy ott is olyan őrült mód nyomják mint a tigrisen a fa dobozokon a bakkamon t köteg lóvékkal mert akkor akár arany bánya is lehet ^^

  8. #658
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem ipoker teljesen megfelelő. Van FD bónusz, rakerace, és halacska is bőven. Egyedül a szoftvert kell megszokni.
    Én ilyen ázsiai szedett-vedett teremben nem bízok. Egyik nap van, aztán nincs, meg kitudja, hogyan húzzák le az embereket. Nem szívesen google fordítóznék kínai vagy koreai szövegeket a supportnak, ha vmi bajom van
    Ez az Ipoker több teremnek az összefogó oldala? ... Mármint rászántam magam hogy felreggelek de nem találok ilyet az oldalukon csak hogy terem választás és sok más oldal link

  9. #659
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet Valterovics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez az Ipoker több teremnek az összefogó oldala? ... Mármint rászántam magam hogy felreggelek de nem találok ilyet az oldalukon csak hogy terem választás és sok más oldal link
    Igen az Ipoker az egy hálózat. Ezen belül több terem van, illetve a hálózat is ketté van osztva. Itt Akadémián minden hálózatra és azon belül teremre rá tudsz keresni.
    "A végtelenbe és tovább"

  10. #660
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Éretem köszönöm esetleg ajánlanál jó termet ? tőlük? mikro full ring re ...? ....

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •