Oldal: 67 / 77 ElsőElső ... 17576566676869 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 661 - 670 (766) összesen
Like Tree140Likes

Téma: Egy kezdő kérdései

  1. #661
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 10.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    wiliam hill re gondoltam ... o.O

  2. #662
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Amikor rebuyos verseny vagy szatellit van, hány bb-s vagy M-es stackig érdemes rebuyolni, sima, turbo és hyper típusban (vagy mindháromban ugyanúgy?).
    Milyen programmal lehet rögzíteni, letölteni és feltölteni boom-ra vagy yt-ra a leosztásokat (PS-en)?

  3. #663
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás Segítség kérés induláshoz

    Sziasztok!

    Több éve pókerezek már, de fogalmazzunk úgy, hogy eddig nem volt profitáló a dolog számomra.
    Ezért szeretnék segítséget kérni (főleg a profi játékosoktól), hogy milyen úton induljak el? Ezalatt értem azt, hogy tudtok-e esetleg ajánlani cikkeket, könyveket bármit ami a segítségemre lehet? Vagy esetleg itt az oldalon belül hol kezdjem el a tanulást? Első körben szeretnék egy olyan szintre eljutni, amivel havonta fixen meg tudnék keresni 100 - 200 ezer forintot munka mellett.

    Remélem tud nekem valaki segíteni és előre is köszönöm a válaszokat!

    Üdv!

  4. #664
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    Idézet Bonewolf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Első körben szeretnék egy olyan szintre eljutni, amivel havonta fixen meg tudnék keresni 100 - 200 ezer forintot munka mellett.
    bocsi nagy tanácsot nem adok, de hogy az első körben ilyen szintre nem fogsz eljutni az ziher..
    amúgy nem lehetetlen, sőt, ha van egy kis eszed kis termekben fd bónokkal, és barátaival szerintem szép sikereket lehet elérni...
    palingenia likes this.
    Kapol

  5. #665
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    Nagy termeket szerintem kerülni kell ,888poker,nagyon jó választás!Nagyon alacsony téteken már lehet játszani.Dan Harrington Holdem verseny stratégia 1,2,3.
    Netrol likes this.

  6. #666
    Lelkes újonc palingenia avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 13.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    Idézet monsterszilard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagy termeket szerintem kerülni kell ,888poker,nagyon jó választás!Nagyon alacsony téteken már lehet játszani.Dan Harrington Holdem verseny stratégia 1,2,3.
    Versenyt kezdőnek semmiképp nem ajánlanék. Túl nagy a szórás. Akkor inkább FR cash game vagy normál 9 fős Sn'G. Tanulja meg a normál alapokat először.

  7. #667
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Először azt kellene tudnod, h milyen játékfajtát akarsz játszani. Aztán azon belül már könnyű segédanyagokat találni.
    "A végtelenbe és tovább"

  8. #668
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszokat!

    A CG-t jobban szeretem mint a versenyeket, mivel ugye jobban forog a pénz (persze nagyobbat is lehet bukni...) és azon belül is a 6 fős asztalokat szeretem...

  9. #669
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 01.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Munka mellett 200k profit? LOL! Bocs, hogy kiábrándítalak, de ez sajnos nem így megy, hogy leülsz és kiszedsz 200e-et.

    8 órás munka mellett játszol, akkor max 3 óra jut a játékra naponta, hétvégente mondjuk 4, azaz 23óra/hét 92óra/hó. Magyarul több mint 1000Ft-os (5$)átlagot kellene hozni, hogy meglegyen a 100k/hó, 200khoz ennek a dupláját. És akkor nem említettem a varianciát + e-mellé kellene egy masszív bankroll is. + a családot is rá kell hangolni, mert hazajössz és beülsz a gép elé, majd mész aludni, a hét minden napján... nem igen nézik jó szemmel!

    NL25ön ha 3bb/100zal vágod a limitet, akkor is kell 500$hoz 67k hand, az 728 hand/óra, ugyanezzel a statokkal 1000$-hoz kell a duplája. És akkor bizony 3bb/100at folyamatosan hoznod kellene, tilt mentesen downswing mentesen, a hónap minden napján.

    Sajnos a póker nem egy ATM, amiből kiveszel annyit amennyire épp szükséged van. Kezdőként meg főleg nem!
    lecso10 and Netrol like this.

  10. #670
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Rakebackről amúgy hallottál már? Tisztában vagy vele, hogy az hány bb/100?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •