Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2014. 12. 08

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    38/6-ból indulva inkább passzív és inkább calling station, mint blöffölgetős és könnyen dobó. Ilyenekkel nem erősködnék. Nálam amit S0nnyB1ack ír, az lenne a reálisabb megoldás. Első sorban sima Fold.

    Másodiknak Raise (ha mégis próbálkozni szeretnénk), egyéb gyengébb (pl. Call) megjátszást én nem támogatnám.

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 23.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nem igazán vagyok aktív az Akadémián, de nagyon tetszenek ezek kvíz kérdések és most meglepett, hogy ennyien mellé trafáltak.

    Pre 3bb Steal Fish miatt okés, mert azt szeretnénk, hogy nagyobb kasszában hibázzon (és fog is). Hacsak nincs valami nagy 3betelő SB-n, akkor teljesen korrektnek tartom.

    Flop Raise meg info nélkül a lehető legjobb dolog. Egyrészt csak fél potot donkolt. Sokkal kérdésesebb lenne az egész, ha potot donkolna, és akkor info híján néha megtalálnám a foldot (de még így is nagyon jó eséllyel lehetne ekkor már nem emelni, hanem megadni, mert túl jó az oddsunk és ha ténylegesen potsize card-ja van, akkor nagyon jó Implied odds-al rendelkezünk) . Így viszont bármi lehet nála. Lehet AQo, 8x, 4x, 76, 65, A3, A2....Töménytelen FE-vel rendelkezünk, másrészt én nem akarok equityt dobni (főleg nem egy ilyen alattomosat). Pozícióban vagyunk és irányíthatjuk a kassza méretét. Ha turn nem esik semmi, még akkor is realizálhatjuk ez equity-nket egy ch-el, de még akkor is passzolhatunk ha érkezik a kör és nem látunk Fold Equityt. Ha meg véletlenül megérkezne a jinn card, akkor jóval nagyobb kasszáért játszhatunk.
    Utoljára módosítva: peterfarkas által: 2014. 12. 14. 23:16

  3. #13
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet d-_-b eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    őőő izé
    :d :d :d
    Groot likes this.
    "A végtelenbe és tovább"

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •