Oldal: 19 / 22 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (213) összesen
Like Tree38Likes

Téma: Pókerhez számítógép.

  1. #181
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak most jutottam el a gépvásárlásig időhiány miatt. Akkor ha jól értelmezem 20 colos vagy még jobb monitor kell. Minél nagyobb vagy 2 kisebb monitorból jövök ki olcsóbban?
    150Kból kijön a gép és a monitor együtt?
    Nem hm-et használok, egy fpdb nevű hud-ot és 9nél sose fogok több asztalon játszani, nem tudom így milyen gépigénybe gondolkozzak.
    Helló

    FPDB nem zabálja a gépet , meg stars se és úgyis 90% ott tolod így nem kell erőmű.

    Én 1 nagy monitor párti vagyok
    a két kisebb monitor mellet az szól ha egyikkel baj van , még a másikon mehet a játék tovább.

  2. #182
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 02.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Szeretnék laptopot vásárolni pókerezéshez. Kompakt kellene hordozás miatt, illetve 90.000-110.000 között szeretnék új gépet, a garancia miatt.
    Ezeket néztem eddig ki:

    Lenovo G50-45 80E300GDHV notebook Windows 8.1, fekete | edigital.hu

    Acer Aspire E1-522-65204G1TMnkk notebook, fekete | edigital.hu

    Póker mellett néha menne pár régebbi játék, de semmi komoly.

    HM2-őt használok és 10-15 asztalt kellene vinnie a gépnek, amire rákötök még egy 19"-os monitort.

  3. #183
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet RumiKA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék laptopot vásárolni pókerezéshez. Kompakt kellene hordozás miatt, illetve 90.000-110.000 között szeretnék új gépet, a garancia miatt.
    Ezeket néztem eddig ki:

    Lenovo G50-45 80E300GDHV notebook Windows 8.1, fekete | edigital.hu

    Acer Aspire E1-522-65204G1TMnkk notebook, fekete | edigital.hu

    Póker mellett néha menne pár régebbi játék, de semmi komoly.

    HM2-őt használok és 10-15 asztalt kellene vinnie a gépnek, amire rákötök még egy 19"-os monitort.
    Akkor szerintem felejtsd el ezt az árkategóriát, 8GB RAM, SSD meg egy értelmes proci nélkül szerintem pénzkidobás új gépet venni manapság.

  4. #184
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 02.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor szerintem felejtsd el ezt az árkategóriát, 8GB RAM, SSD meg egy értelmes proci nélkül szerintem pénzkidobás új gépet venni manapság.

    8GB RAM a minimum?
    A mostani gépemben i3 és 4GB RAM van, HM2 és 10-12 asztal megy rajta viszonylag simán.

  5. #185
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Hello!

    BrenDoN +1

    Én nem olyan rég vettem, és még tervezem bővíteni legalább egy 250es ssd-vel. i5+8gb... És van, hogy gond van vele.

    Érdemes kicsit többet rákölteni, ha nem rövidtávú a vásárlási célod.

  6. #186
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 02.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Te milyet vettél?

  7. #187
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet RumiKA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    8GB RAM a minimum?
    A mostani gépemben i3 és 4GB RAM van, HM2 és 10-12 asztal megy rajta viszonylag simán.
    Attól függ, hol akarod tolni, pl ipoker megzabálta az L3 cache-t (asszem ez a neve) a régi i3-amban 3 MB(?) volt, a mostaniban meg 8 van. Ipoker+PT+skype+youtube nekem fullra kihasználta a 4 giga ramomat. Nem azt mondom, hogy most nem tudnád használni a gépet, de inkább megdupláznám az összeget és vennék olyat, amiről tudom, hogy majd csak 3-4 év múlva kell cserélni. Valamint azért figyelj oda, hogy minőségi cuccokból legyen összerakva, ne kelljen 2 hetente 2 hetekre gariba hordozni.

  8. #188
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 02.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól függ, hol akarod tolni, pl ipoker megzabálta az L3 cache-t (asszem ez a neve) a régi i3-amban 3 MB(?) volt, a mostaniban meg 8 van. Ipoker+PT+skype+youtube nekem fullra kihasználta a 4 giga ramomat. Nem azt mondom, hogy most nem tudnád használni a gépet, de inkább megdupláznám az összeget és vennék olyat, amiről tudom, hogy majd csak 3-4 év múlva kell cserélni. Valamint azért figyelj oda, hogy minőségi cuccokból legyen összerakva, ne kelljen 2 hetente 2 hetekre gariba hordozni.
    Szerinted prociban erősebbet nézzek vagy RAM-ban erősebbet? Pókerhez melyik fontosabb?

  9. #189
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Szerintem gépvásárlásnál azt kell először tisztázni, hogy mik az elvárások. Ha az, hogy 2 másodperc alatt betöltődjön bejöjjön bármilyen PT4 report masszív multitable közben még néhány egyéb alkalmazással, akkor erős gép kell. Ha nem, akkor sokkal gyengébbel is el lehet pötyögni. Én egy 2 magos AMD A6-5400k-n tolom 4GB memóriával, és most egy asztalon szórakoztam MTT-n, miközben ment a PT4 és öcsém Hearthstone-ozott közben torrentezés mellett teljes folyamatossággal, és chrome is volt megnyitva. Ha főleg póker a cél, akkor szerintem az APU-k mindenképp megfontolandóak, mert megspórolja az ember a videokártya árát, ami mehet SSD-re.

  10. #190
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 02.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Én most olyat néztem :
    Intel Core i3-3110M
    8Gb (2x4) DDR3 Ram (1600Mhz)
    750GB HDD
    Ati Radeon HD7670M.

    Szerintem ezzel már jobban futnának a dolgok.


Oldal: 19 / 22 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •