Oldal: 72 / 77 ElsőElső ... 22627071727374 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 711 - 720 (769) összesen
Like Tree115Likes

Téma: Sorozatos topic

  1. #711
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Brooklyn 99 tényleg zsír
    Az első évadot már letoltam. A másodikkal még kivárok, h egybe tudjam nézni
    Ezt jó tudni. Egy ideje le van töltve, de ahogy egyszer beletekertem nem tűnt olyan jónak.

    Off: A másik topicban nincs elfelejtve a válasz, nemrég már elkezdtük nézni csak félbe kellett hagynunk a filmet. Azóta meg a szabadidővel állunk hadilábon

  2. #712
    Fanatikus tag scigabacsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Manchester
    Hozzászólások
    204

  3. #713
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt jó tudni. Egy ideje le van töltve, de ahogy egyszer beletekertem nem tűnt olyan jónak.

    Off: A másik topicban nincs elfelejtve a válasz, nemrég már elkezdtük nézni csak félbe kellett hagynunk a filmet. Azóta meg a szabadidővel állunk hadilábon
    A mostani sitcom felhozatalból számít jónak. Egy dokikat pl meg sem közelít. Szerintem érdemes egyben letudni az egészet, ha időd úgy engedi, mert a heti 1 rész nagyon kevés. Pont mire ráhangolódom addigra vége is a résznek
    Emlékszem még kíváncsi vagyok, hogy milyennek értékeled majd a filmet, mert eddig egy ismerősömnek sem tetszett
    BT86 likes this.
    "A végtelenbe és tovább"

  4. #714
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    A kedvenc dráma sorozatom: https://www.youtube.com/watch?v=ULwUzF1q5w4
    A 9.1 pontos imdb értékelés, a Golden Globe díj és a 2x Oscar győztes Kevin Spacey garantálja a minőséget.

    chau, zagato and BrenDoN like this.
    "A végtelenbe és tovább"

  5. #715
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mostani sitcom felhozatalból számít jónak. Egy dokikat pl meg sem közelít. Szerintem érdemes egyben letudni az egészet, ha időd úgy engedi, mert a heti 1 rész nagyon kevés. Pont mire ráhangolódom addigra vége is a résznek
    Emlékszem még kíváncsi vagyok, hogy milyennek értékeled majd a filmet, mert eddig egy ismerősömnek sem tetszett
    Kevés sorozatot nézek hétről-hétre, én is legtöbbször kivárom a teljes évadot.
    Azért nem is írtam, mert az eddigiek alapján még nem tudom eldönteni. De volt benne pár nagy poén. Az biztos, hogy kár lett volna kihagyni
    Wasserstein likes this.

  6. #716
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Hello Ladies (TV Series 2013– ) - IMDb
    Remek vígjátéksorozat Stephen Merchant-el . Sajnos érdemtelenül csak 8 részt ért meg, de legalább egy délután alatt simán lepörgethető. Jó hír, h januárban látható lesz a sorozatból készült film

    "A végtelenbe és tovább"

  7. #717
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello Ladies (TV Series 2013– ) - IMDb
    Remek vígjátéksorozat Stephen Merchant-el . Sajnos érdemtelenül csak 8 részt ért meg, de legalább egy délután alatt simán lepörgethető. Jó hír, h januárban látható lesz a sorozatból készült film

    Már látható, januárban "csak" szinkronnal jön az HBO-ra, amúgy 3 hete adták le amcsiban.

  8. #718
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet mattack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már látható, januárban "csak" szinkronnal jön az HBO-ra, amúgy 3 hete adták le amcsiban.
    Pont ma kerestem ncore-on, és nem volt fenn. Úgyhogy nekem marad a januári szinkronos verzió. De már nagyon várom
    A sorozatot is szinkronosan néztem, sztem egész jól sikerült.
    "A végtelenbe és tovább"

  9. #719
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kedvenc dráma sorozatom: https://www.youtube.com/watch?v=ULwUzF1q5w4
    A 9.1 pontos imdb értékelés, a Golden Globe díj és a 2x Oscar győztes Kevin Spacey garantálja a minőséget.

    Nekem is adta, mondjuk kurvára oda kellett figyelnem, hogy ki-kicsoda a felirat olvasás mellett. Egyedül az a buzulós jelenet nem tetszett a 2. évad közepe-vége fele.
    Wasserstein likes this.

  10. #720
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is adta, mondjuk kurvára oda kellett figyelnem, hogy ki-kicsoda a felirat olvasás mellett. Egyedül az a buzulós jelenet nem tetszett a 2. évad közepe-vége fele.
    ÁÁÁÁ most ez a szpojler miatt kb mindenki kedvét elvetted a sorozattól Amúgy az nem b*zulás volt, hanem ördögi hármas
    Tényleg nagyon bonyolult a szövege, főleg a sok politikai kifejezés/beosztás miatt. Általában más sorozatokat felirat nélkül is megértek, de itt esélytelen.
    Rám hatalmas hatással volt az összes rész, nem érdekel mekkora genya Frank Underwood, nekem akkor is példakép
    "A végtelenbe és tovább"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •